Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
GRATULUJEEEEEEM. Ja som to vedela, ze to spravis. Ste sikovnickovia. Dnes mozes punut sampo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez: 8-) frajerkaaaaaaaa, skvele :-p blahozelam ;-)
Odpovedať
zuzi gratulacia obrovska ;-) jeana ja som sa este ani len nerozhodla, ci usijem, kupim, alebo sa nasukam do niecoho co uz mam :-D
Odpovedať
Bez gratulujeeeeeeeeeeeeeeem...supeeeer! ;-) Levik ved ja som si tiez nie ista satami, lebo akosi sa do ziadnych koktejlok co mam nezmestim v hornych partiach :-D :-D ale jedny by mohli byt, len vyzaduju mensie upravy, tak sa na to idem mrknut ;-) ale tie topanky tak ci tak potrebujem, nejake univerzal pekne lodky ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, supeeer, gratulujem x-) x-) :-N To je skvele :-N :-N
Odpovedať
Sa zasa chystate na zatah? Pekne :-D A budete aj v telke? :-D
Odpovedať
tak to dufam ze budeme! ved levik to vybavi! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no jani ak budeme robit heeeeerecky snad nas kamera zachyti :-D :-D objavovat sa v smotanke, to je nas zivotny sen a ciel, hned po svetovom mieri :-D :-D :-D :-o
Odpovedať
akoby mi to z ust vypadlo :-D :-D a slobodu zvierat si zabudla poznamenat (to nevadi ze sa ich bojim :-D aj teraz mi sem vletel asi 8 cm chrobak a neviem co s nim, asi si pocka na draheho :-D :-D )
Odpovedať
No Jani uz som sa zlakla ze si zabudla na svetovy mier :-.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, ste sa pekne rozbehli ;-) janka konecne vyuziva, ze ma doma net :-D cice, takze kedy dame stretko? este frisko, kym porodim x-)
Odpovedať
A drahy ho znici :-D :-D :-D :-D Tak ja som za stretko aj v priebehu tohto tyzdna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
baby cez viiiiiiiikend prosiiiiiiiiim lebo inak hrozi ze zaspim a nepriiiiiiiiidem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak to mi napiste, kedy vam mam kyvat do tej telky :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fifi, to keby si nam ty mala napisat kedy ti mame kyvat do telky, tak sedime len pred nou :-D :-D :-D levik, my to dame cez tyzden a hodinu predtym ti budeme nonstom volat na telefon aby si nezaspala :-D :-D len dufam ze si nevypnes zvuky :-D ja som skor cez tyzden, lebo vykendy sa snazime uzivat rodinkovo, nech sa aj tatinko stara :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru Jeana, ale uz sme teda dlho neboli v telke :-D pozeram na jojku a akosi sa pokazili :-D
Odpovedať
tak si aspon dajme ranajky alebo obed
Odpovedať
Profilova fotka
levik tento weekend nemozem, idem sa dohodnut s porodnikoma v nedelu mame velke "konske" stretko ;-) ozi sicilia je chuda v nemocke, ma preeklampsiu, tak ju musia sledovat a znizovat tlak, inak pojde maly Pato sekciou :-| a doobeda nemozeme, sak mary a janka pracujuuuu ;-)
Odpovedať
a preeklampsia vznika len tak ci su na to nejake predpoklady? tak ju pozdrav odo mna, nech sa drzi s vami je to ale tazke. tak sa nejako dohodnite, ja skusim nezaspat a ani nebyt prispata :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, neviem teda, co je sicilii, ale neznie to dobre :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani no len tak, proste vysoky tlak, opuchnute nohy, bielkovina v moci.. hrozi az odlupenie placenty |-| joj nieco veselsie treba rozoberat.. buduci tyzden v stredu mam isto poradnu, tak mozeme dat klasicky stredu?
Odpovedať
Profilova fotka
bezaz: a este stale neviete, resp. ty, co to bude? kukla som postielku na konikovi, je carovna x-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi nieeeeee, sak take prekvapko kedy v zivote budem mat? :-D a dik, tie navliecky kupovala mama, ta sa uz tazko realizuje x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jak ze kedy... ked bude druhe na ceste :-D no a verim tomu, ze sa mamina realizuje, isto sa tesi :-D som zvedava na svojich rodicov :-D
Odpovedať
buducu stredu zatial nemam nic, tak veselo vtedy idem spat, dobru x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani papa :-D
Odpovedať
aj nam streda pasuje ;-)
Odpovedať
Zuzi mile, ze myslis aj na nas pracujuce ;-) JA asi buducu stredu budem musiet priniest invalida z nemocnice, tak uz potom nepojdem spat do Blavy. Ale to budem vediet az v nedelu. Sicilia ma taku strasnu diagnozu? Preboha. Ale ja viem, ze to zvladne. Pozdravuj ju a drzim palecky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani v stredu pustia robca z nemocky? =-) no jo, tak zasa dame iny den? ved daj vediet, asi podla toho, ako ho budu operovat, ze jo
Odpovedať
No mali by ho rezat bud v pondelok, alebo v utorok. A na druhy den ide domov. Ale to bude vediet az v nedelu, lebo bude volat svojmu lekarovi a podla toho ako bude mat sluzbu. Tak uvidim. Ja by som bola za stvrtok :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?