Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Dobre ranko. Tak dnes oslavujem, veru. Uz je to rok. Ideme ale kupit novu sedacku, takze transport starej a novej nam zaberie veeeeeela casu a na veceru uz nezostane :-(
Odpovedať
dieta som kupovala tiez zo zaciatku, ale mama a ja sa mi zda taka zlata stredna cesta, aj odborne, aj odlahcene, a v dietati mi snad najviac vadili politicke nazory, ktore pasovali do clankov :-p to mamina je zasa uplne neuzitocny casopis jani oslavite potom na novej sedacke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Tiez prajem krasne vyrocie vsetkym 29-kam a este vela krasnych spolocnych rokov x-) x-) Z tych casopisov mam najradsej Mama a ja, super sa mi cita, Mamina mi pripada trochu o nicom, a Dieta je v pohode, ale ma minule nastvali ked tam pisali, ze sa treba vyhnut mlieku, lebo je vraj nezdrave.... 8-(
Odpovedať
kolko ludi tolko nazorov. Alebo kolko casopisov, tolko nazorov? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, asi tak :-D A Ty ako, uz si zotavena ? Vsetko v poriadku ?
Odpovedať
caute kocky, takze poslusne hlasim ze sa pokusim Vam venovat od pondelka buduceho tyzdna trosku castejsie :-)
Odpovedať
Ahoj Mary. Celkom ano. uz je to dobre. Vcera som aj trochu cvicila x-) Jani ved by sa aj patrilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Janne super, sikulka x-) x-) Som na Teba zrovna myslela, lebo som bola v skole na zapise, tak som sa zas obzerala, ci Ta niekde nezocim :-D ale stale sa schovavas :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, skoda, ze sa nemozem pridat do debaty o odoberani casopisov :-N k nam domov chodi akurat tak Trend :-D Mary: vy ste mali zapis len teraz? ja uz mam za sebou prvu prednasku - v sobotu bola :-N 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
levik ty si nasla v dietati nejake politicke nazory? :-o fiha baby tak ja sa pomaly zacinam stresovat na opravak statnice, uz len 2 tyzdne :-| a od dnes som oficialne na MD :-D
Odpovedať
Zuzi teda uz mas MD? To je skvele. Za chvilku pride malinky Iski :-D Lebo ja som presvedcena, ze to bude chlap.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez: to je skvele :-p ze MD, teda ten cas rychlo bezi... ved len prednedavnom si pisala o fazulke, a uz to bude pomaly riadny cloviecik :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bez jasne, opakovane tym pisali v zmysle ako vlada pacha take nespravodlivosti (to bol este zaciatok roka 2006). tak mi to prislo ako socikovsky casopis a prestala som kupovat :-D ja nemam MD, ale mam D, lebo som chora :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani noo vidis.. ozi, jaku sedacku ste nakoniec kupili? zuzi strasne rychlo to ubehlo jani ja dieta kupujem od minuleho roka a zatial som si to nejako nevsimla.. tiez si vyberam, co si z tych clankov zoberiem a co nie ;-)
Odpovedať
Zuzi kupili sme taku aku som chcela, len ju este nemame, lebo tam bolo milion ludi a Robovi sa tam nechcelo cakat. Dnes pre nu pojde kamarat. Vcera sme sedeli na zemi. Nasej macke sa to vrcholne nepacilo a urazeno mraucala 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
a aku ste vybrali? nemas foto?
Odpovedať
Zuzi nemam. Ale ked budem mat tak pridam. Alebo poladam na nete nieco podobne.
Odpovedať
Profilova fotka
skvele :-p
Odpovedať
Tak pridavam. Je taka ista, len hneda a vankuse su jednofarebne a 3 su bledohnede a ostatne tmavohnede.
Odpovedať
Profilova fotka
na modrej streche?
Odpovedať
"Nie, tu.
Odpovedať
Profilova fotka
ok ;-) cakam
Odpovedať
Profilova fotka
uz vidim :-D pekna, tiez mame vankusovu ;-) je aj v tej farbe?
Odpovedať
No som pisala, ze je hneda. taka tmava hneda a vankuse su jednofarebne. 3 bledohnede a zvysok tmavohnedy. K tomu som si musela samozrejme aj novy koberec kupit :-)
Odpovedať
Uz mi to zmazali :-N
Odpovedať
Profilova fotka
eh, asi som prehliadla :-N potom napis, ako sa na nej sedi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jezis, nestihla som :-p neva, jani prideme na navstevu skolaudovat :-D
Odpovedať
Tak to dufam, ze pridete :-D sedi sa na nej skvelo, Teda aspon na tej v obchode sa skvelo sedelo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jani, tak skoda, ze ju vymazali, ale urcite je pekna :-) a urcite bude ladit aj s tou kravou :-D :-D Fifi, my sme mali zapis uz pred dvomi tyzdnami, len vtedy som bola prec, tak som sa s nimi dohodla, ze pridem inokedy :-N Ty tiez ides tento rok bakalarcit ? Ja sa na to strasne tesim, s malinkym to bude sranda :-D :-D Bez, statnice zmaknes, drzim palceky ;-)
Odpovedať
A idem tento rok statnicovat, tak aj ja sa tesim. A to ani malinkeho nebudem mat :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?