Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani dakujeme x-) x-) ....to nase uz davno nie je piskotka, ale poriadny futbalista x-) x-) ak bude taketo akcne aj po narodeni, tak sa mame na co tesit :-D :-D A ako sa ma vasa mala Lili ? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dik, no veru ani nase uz davno nie je piskotka, je to riadny cvalos :-) levik jeeej srdiecko, to bol prvy taky realny pocit, ze tam mimi je :-D
Odpovedať
juuuj Lili supeer, cicka nasa. Dnnes mame vcelku spaci den. Spali sme spolu do pol 10 potom sme sa hrali, lebo uz je strasny skero, ked je napapana tak sa strasne vyskiera ked na nu niekto robi opicky.. :-D :-D potol spinkala vonku 3 hodky a teraz sme si este spolu zdriemli hodinku.... :-D takze si to uzivame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute manzelky: ci teda maminy a skoro-maminy :-D dnes je tu prazdno?
Odpovedať
aj ja pozeram ze dnes su nejake lenive :-D ozaj fifi aspon dobre podmienky ste si vydobili v tej TV ked vas tolko pouzivaju? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: hehe, ze podmienky :-D :-D uz som nad tym aj uvazovala.... skoda, ze nezijeme v Amerike :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Tak som sa dnes konecne odhodlala a idem si objednat internet aj domov. Konecne mozem byt on-line nonstop :-D Skoda, ze sa uz tak kazi pocko. Dnes idem pozriet kolegynku a jej maleho. Uz ma 3 mesiace a este som tam nebola. Hamba.
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, tak nam to tu pekne upada... :-N jani super, ze budes mat net doma, to sa bude vypisovat :-D zuzi ale to by ma fakt celkom zaujimalo, ci ste im nieco podpisovali, ze vas mozu tolko pouzivat bez vasho vedomia... =-)
Odpovedať
janne ty si uz po? =-)
Odpovedať
caute baby... sa to tu nejako otehotnelo vsetko a omaminkovatelo tak sa drzte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
scarlet ale kdeze :-)
Odpovedať
nooo bez ak dobre pocitam tak jedine co tu nie su tehule ani maminy je janne a fifi ;-) takze ste v prevahe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
scarlette: seba si vylucila z tehuliek a nie-mamin :-D mame si to nejako inak vysvetlit? ;-)
Odpovedať
fifi ja nie som ani jedno ani druhe a tak skoro istotne nebudem takze ja to tu urcite nerozpustim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja zatial nie ;-)
Odpovedať
fifi takze my si to tu tak nejak udrzime ked budu vsetky kocikovat a gulat sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, aby to tu nezapadlo prachom ;-) uz si tu dlho nebola scarletka ;-) dufam,ze sa mate s manzelikom aj po roku manzelstva vynikajúco 8-)
Odpovedať
mame sa super len je toho vsetkeho stale dost... este stale nieco zariadujeme a upravujeme a taaaaak teraz najnovsie riesime auticko... lepsie povedane novy disk a pneumatiku :-( sme dostali na dialnici v 140tke defekt... nic sa nestalo len si to odniesol disk a guma je uuuuplne roztrhnuta... bola som novy disk objednat - ze original nech mame vsetko rovnake a suma 10500 ]-( ale aj tak somho objedanala
Odpovedať
Dobre ranko. No vcera ste sa rozbehli. Ja veru bohvie kedy budem v kruzku tehu-maminky :-N Ale tesi ma, ze niesom sama =-) Co nove? Zajtra idem na vyber stehov, tak som zvedava, co mi doki povie dalej.
Odpovedať
fifi, scarlette, vcera ste povedali ze to tu nenechate zapadnut prachom... ale neviem, neviem,,, :-N :-D juuj janne a kolko tych stehov mas? len malinko nie? =-)
Odpovedať
Jani ani neviem. Tusim 7. Ale to len tak odhadom ratam. Mam tri male jazvycky, takze tak. Ja uz idem domov. Vidime sa v pondelok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcence, hadam sa pomaly dopracujeme aj k 10.000 prispevku, ale nam to ide ako v lete na saniach scarlet, ako sa vam byva v AD? a kde to tam presne byvate? chodim tam teraz dost casto za kamoskou, by som ta prisla kuknut ;-)
Odpovedať
do 10 000 este vyse sto :-N to moze trvat par tyzdnov :-N co nove zuzi? dokedy robis?
Odpovedať
bez sme asi desiaty dom na lavej strane na ulici ktora vedie od zeleznicneho priecestia z dunajskej luznej, vsak cislo mas tak sa kludne ozvi
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, co noveho? Zajtra mame 1.vyrocie, sa tesim :-) . Rozmyslala som, ze ked deturence zaspia, mohli by sme ist niekam do restauracie alebo do cajovne....dufam, ze to vyjde :-)
Odpovedať
ahoj anita ;-) u nas nic noveho, som trochu prechladnuta, tak len lenosim skoro cely vikend.. listujem casopis mama a ja, mam ich velku kopu, lebo stihla som pokupit niekolko rocnikov, kym to bolo aktualne :-D uzite si oslavu ;-)
Odpovedať
to sa mi podarilo, ze anita, prepac, to bola chyba, som opravovala vela pismenok lebo pojedam hrozno, a toto mi uslo, tak este raz, ahoj elenita x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky a maminy a skoro - maminy... tym zajtrajsim prajem krasne vyrocie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik to nic, inak ja tiez odoberam Mama a ja, je to super :-) . fifit dik, Vy ste to ako oslavili?
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem babulkam 29-tkovym k vyrociu :-D my dnes mame rocne vyrocie nasej super buracky :-p ja odoberam dieta, to sa mi zda take najviac odborne a najmenej reklamy ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?