Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
zuzi bez ani ja nepridem, idem na predlzeny vikend k svokrovcom, aj oznamime novinu x-) fifi, pozeraj zajtra doobeda, zakyvam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
okej Jani, budem kyvat ako o dusu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, tak ja som tu uz riadne daaaavno nebola 8-) vidim, ze frcite pomaly na druhe pokracovanie, sikulky :-) Tak ja za ten rok mam asi nove len to, ze cakame babo a uz od prveho mesiaca som PN ... ale docela si to uzivam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik a gratulujem k tehulkovaniu, hlavne vela zdravicka prajem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeej Bayka x-) ahoj ahoj.... a samozrejme vsetko naj naj naj k tehulkovaniu, blahozelame :-p
Odpovedať
Profilova fotka
maji ahojcek :-D no baby to su vyhovorky tsts =-)
Odpovedať
aj ja gratulujem tebe bayka x-) kedy mas termin? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, caute ... tak termin mame zatial na Silvestra ale zajtra ideme na 3D tak uvidime ci sa nieco neposunie a tiez sa chcem popytat na porod, ci nahodou nepojdem na cisarak, lebo mam taku diagnozu, ze by som sa ani necudovala ... bez, tebe sa to uz veru krati ;-) levik, a ty mas kedy termin?
Odpovedať
Profilova fotka
majka no jooo, uz si uzivam volno, mam este kopec dovolenky, tak si ju pekne cerpam.. ale este 13.10. chcem skusit opravak statnice, takze nebude moc casu sa ulievat :-N
Odpovedať
bayka ja mam v maji, este mame toho vela pred sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, kde ste vsetky, co ste sa ponukali na navstevu? len janka s robinom dosli.. aj som napiekla sladke, slane.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnesnym vydatym kockam zelam nadherne vyrocie x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
halo, co bude so stretkom v stredu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo veru co bude so stretkom? este sa musime dohodnut na mieste, predpokladam, ze v takomto pocasi sa pred auparkom nebudeme stretat :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Tak v stredu to vazne nebude pred Auparkom moc dobre. Zeby zasa mytny?
Odpovedať
Profilova fotka
jani skor by som dala primi, neviem, ci mytny bude otvoreny vo vnutri :-N
Odpovedať
no hello herecky co sa teda nakoniec vymyslelo? ja len pevne verim ze nebude prsat, inak je to pre nas pase ]-( nebude ani nejaka hromadna IP? a neviete ci uz je v tom primi bezbarierovy pristup?
Odpovedať
Jani ved ti pomozeme ak nebude bezbarierovo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani bezbarierovy pristup uz je, mame to vyzistene :-D jo tak tam poobede zavolam a rezervujem stol, ale vlastne kolko nas bude? :-o 3x janka {jeana, janne, levik}, ja.. janka nevesta sa zatial neozvala.. jancia s malym asi nepridu, este su malinkiii... no asi idem napisat IP
Odpovedať
Profilova fotka
no baby stretko na stredu... akurat vtedy idem ku kadernicke...och, so mnou opat nepocitajte :-D :-D
Odpovedať
Jejda fifi ale to uz je len vyhovorka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale akoze faaaaaakt idem zajtra na melir a na trosku ostihanie :-D chodim ako strasidlo 8-(
Odpovedať
Tak bude z teba kocka? Co?
Odpovedať
Profilova fotka
teda, ta najvacsia :-D :-D
Odpovedať
zuzi tak sa prid potom ukazat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby podla ohlasov to vidim zajtra biedne.. zrusime to? :-o
Odpovedať
zuzi dajme to asi na neskor jani a ty sa potom drz, zajtra ci pozajtra ci kedy to mas
Odpovedať
Jani dik. Mam to napokon az v piatok. Juj uz sa mi to krati :-N Tak ako vecer? Mam ist domov?
Odpovedať
Profilova fotka
fiha baby, zamrzli sme z tej kosy? netesime sa na babie leto ? bolo vcera to stretko, ci ste to zrusili? ;-)
Odpovedať
zuzi, zrusili, naco bez teba :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?