Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, to ste si spravili krasny darcek k vyrociu x-) x-) Mne tiez vinko dost smrdelo, ale teraz by som si trosku dala, ale nemozem trapit svoje dieta, takze sa mozem akurat tak pozerat :-D My sme boli spolu na veceri a bolo super x-) x-)
Odpovedať
a nielen k vyrociu, ked mi zacala meskat, mal muz 30 x-) ja som v sobotu ovonala pivo a to mi tak uplne stacilo k spokojnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si teraz sem tam dam trochu pifca, to mi celkom ide na chut.. inak tiez nic moc a asi pojdeme na veceru, lebo v divadle ani v kine nic nehraju :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, ved vecera je super, z toho mate pozitok vsetci traja :-D A pivko...ja som nikdy nemusela, ale ani mi nikdy nevadilo...a teraz ked si manzelik trochu da, tak nemoze potom na mna ani len dychnut :-D
Odpovedať
aj ja blahozelam x-) ja som si pocas tehu kludne dala aj poharik dobreho vinka, v meste na veceri... aj glg pivka... teraz je to horsie... radsej neriskujem :-D ale mavam take zachvevy chute napr na fernet a taaak, mnam :-D inak zajtra mame doma zurku, teda manzelik si pozval firemmnych partnerov a ja netusim ako upracem a spravim misy ak bude krpec taky ako dnes. od 10 nespala a spi, dufam, az teraz... medzitym si vyzaduje stale pozornost, pripadne sa stale nosit a taaak... no herecka, che vsetko vidiet :-D
Odpovedať
inak nezda sa vam ze ta may sa naozaj nechce s nami stretnut... ved uz min 3 krat si zase nieco vymyslela, asi zavolame jej muzovi, ci je to vobec pravda 8-( :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
babule tak ja som uz asi hodinu hnedovlaska, aby ste ma teda buduci tyzden na stretku spoznali :-D ja si mozno niekedy glg dam, len predminuly vikend v chorvatsku, ked som este nevedela, ze som tehoska, som toho vypila dost, tak si davam pauzu.. a nastastie mi to teda nechyba fiha, budes velka hostitelka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana tsss, takto ma ohovarat....minule som bola plne k dispozicii, len zas ostatnym sa vtedy nechcelo.... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
nuz, skoda, ze niekedy nezorganizujete to stretko aj v ZA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale si slubila, ze na jedno dojdes, tak uz by si sa mohla trochu premoct ;-) mary je jasna, vobec sa s nami nechce stretnut a to, ze mohla vtedy, ked stretko nakoniec nebolo, to su len vyhovorky :-D
Odpovedať
A co tak stretko v PO? :-D :-D :-D :-D :-D :-D . To je len kúsok ;-) .
Odpovedať
Jani gratulujem. Tak uz ozaj pomaly ostanem jedina netehu. Ale co uz. Tak sa tesim na stretko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
janne: zostanes netehu so mnou :-D
Odpovedať
Neboj fifi, aj ty budes skor teho ako ja ;-) Tak na ako mieste sme sa to napokon dohodli?
Odpovedať
Profilova fotka
ale jani neviem, co takto kuvikas.. budem ta chodit opluvat tehu bacilmi kazdy den :-D ozi, co robite v nedelu? nepridete na kafcu? ;-)
Odpovedať
Zuzi berem to ako pozvanie. Jasne, ze prideme. Pochytam nejaky ten bacil ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
supis, tak si rezervujte nedelu poobede, dufam, ze peto nepojde na ryby, ale asi len rano ;-)
Odpovedať
No supis. My budeme doobeda u nasich a poobede prideme.
Odpovedať
Profilova fotka
jani tesim :-D
Odpovedať
bez mozme prist aj my? ale pocitam aj s obedom, a ked pride janne tak ju moze malinka oslintat, to je asi este ucinnejsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne :-)
Odpovedať
takze stretko je u bez? :-D :-D prosim si adresu do IP :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak zoberte aj muzov, nech peto s robom nemaju stiesneny pocit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha manzelky, snad sme neodpali z toho tepla? :-. veru od soboty uz bude inak veselo... brrrr
Odpovedať
Dobre ranko. Dnes to vidim tak, ze o dvanastej utekam domov ako postreleny zajac. ;-) Zuzik kedy asi mame prist? Lebo neviem kedy presne prideme od nasich.
Odpovedať
Profilova fotka
zui no co, budem si pisat sama so sebou? ;-) jani no okolo 16.00? ako vam bude vyhovovat.. len mi daj dopredu vediet, aby som stihla nieco dobre nachystat x-)
Odpovedať
Nemusis si robit starost. Prideme teda nejako medzi 16-17. Ved Ti zavolam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja pridem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi cakam aj teba aj janku levik ;-) a nezabudnu syrove nite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, musim to zrusit, lebo nam pridu vymienat okna na byte :-D na buduce isto pridem, mrzi ma to :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?