Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok: o 2-3 roky, ked skoncim skolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my tiež tak nejak plánujeme.. ale u nás je to, keď splatíme pôžičku.. ;-)
Odpovedať
inak fifi ja som ta uz asi 26 krat videla na JOJke :-D vzdy ked je nejaka tema o rodine, svadbe, rozvode atd.. vzdy vas tam davaju.. no heeerecka je z teba :-D inak som si nahodou vcera pisala s janciou a ona ze zatial nechodi daleko od domu, takze asi nie.. ale zalezi od toho kde by to bolo inak jeden tip> co tak pri auparku. Zo zadu ako je Sad JK, tam je terasa k tej restauracii robinson ci ako sa to vola a je to tam celkom good... co vy na to? =-)
Odpovedať
Ja som za. Inac caute. Nejako vas flakam, ale uz sa hadam polepsim.
Odpovedať
Profilova fotka
jeana: veru, herecka ;-) skoda len, ze to ukazuju hlavne pri rozvodoch ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
do kelu, ja jojku pozeram az po 20.00 (panelak), takze zuzi ja som ta este ani raz nevidela :-p baby vyhovoval by vam utorok 16. alebo streda 17.? janka po tom nemoze, ze jo aromanka zasa pred tym ;-)
Odpovedať
hihi mne blbol internet a skoro som sem vlozila cast z clanku :-D chcela som ze robinson je super napad a oba dni mozem a ze fifi ked raz cloveka tocia, treba pocitat s tym, ze potom z toho zostane v archivoch ilustracny zaber :-(
Odpovedať
Mne by skorej bodol ten druhy termin, cize 17.9. 16. mam narodky a muzo by bol nestastny, keby som nesla s nim niekam. A 18 uz idem do nemocnice, takze 17 je ideal.
Odpovedať
Profilova fotka
janne: nieco mi uniklo? ides do nemocnice? =-)
Odpovedať
tiez o tom nic neviem. ides?
Odpovedať
No na laparku. Len na dva dni, takze nic hrozne. Preto by bolo fajn toho 17. Tesim sa na vas.
Odpovedať
hm jani ved na stretku porozpravas.. fifi dufam ze tentoraz dorazis? :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby priznam sa, ze mne ten aupark moc nevonia, ale ked s nim ostatne suhlasite, tak sa samozrejme prisposobim ;-)
Odpovedať
zuzi to bol len napad z mojej strany :-|
Odpovedať
Profilova fotka
levik: jasneee, ved to mam po ceste :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som tu dnes prvááá :-) gratulujem vsetkým 8-septembrovkam k prvemu výrociu x-) dufam, ze si ho paradne uzijete aj so svojimi polovickami...... P.S. inak to riadne leti....... :-|
Odpovedať
fifi diiiky x-) ja som mala v plane robit slavnostnu veceru, ale to bolo kym som nevedela ze som teho x-) takze sa budem setrit a bude kuriatko zo vcera :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dik :-D jani teda ako sa uz steris :-D co budes robit dalsich 9mesiacov? x-)
Odpovedať
zuzi ved si nerob zo mna srandu, vies ze prvy trimester je dost rizikovy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale neboj, ved nastastie nemas ziadny nabeh na komplikacie ;-) pripadne si maximalne par dni (tyzdnov) povracias.. pockaj, ked uz sa budes gulat ako maly vorvan x-)
Odpovedať
to nastastie nemam, ale vsetci mi hovoria, ze teraz si mam davat na seba strasny pozor.. takze nehodlam 3 hodiny stat na nohach a varit, ako by som to inak bez vahania spravila :-N co bude so stretkom? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak 3hodiny som este v zivote nevarila :-o ked si vymyslis taky jedalnicek, tak to uz joooo :-D stretko 17.9. len na mieste sa musime dohodnut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Aj ja blahozelam vsetkym 8-sepetmbrovkam x-) x-) Levik, mudro si sa rozhodla :-N Ja v Tvojom stadiu som na varenie uplne stratila chut....a bola som takaaa unavenaaa...ale uz sa chut vratila :-N Baby, to stretko mne buduci tyzden nevychadza, cely tyzden sme s muzom sluzobne v CR :-| |-|
Odpovedať
mary, to je skoda ze nepriiiides ja nemam chut jest, varit mam, len fakt nevydrzim dlho stat.. bolieva ma brusko, musim si potom lahnut a predychavat to
Odpovedať
Profilova fotka
no teda dievcata, ja nie som tehu a tiez ma nebavi stat 3 hodky v kuchyni :-D tiez dnes bude jedlo zo vcera, skoda vyhodit taku skvelu chinu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, tak to si na tom dobre, ja som nemohla ani varit, lebo mi to strasne smrdelo.... :-p :-D Fifi, aj my dnes budeme mat zo vcera, no a zvysok tyzdna chlieb so sunkou :-D :-D akosi som zlenivela a uz varievam len cez vikendy...
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak to si este pockaj, presne ako pise mary, do 20tt som nebola schopna bez dvihnutia zaludku otvorit chladnicku nie to este varit :-N
Odpovedať
ved hej, ja som dnes zacala len siesty tyzden, takze to este mozno vsetko pride.. prave som sa vykaslala na pracovne stretnutie, lebo som radsej cupela na zachodoch a chladila si krk a ruky a celo ladovou vodou, inak by som cestou asi odpadla.aj bez teho som mala nizky tlak, teraz sa mi este znizil, ale kava mi uz nechuti :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. aj aj prajes 8.septembrovkam všetko naj k výročiu.. ako idete sláviť výročie? mi asi pri nejakom vínku.. variť sa mi tiež moc nechce..
Odpovedať
tak na vinko nemozem ani pomysliet, ani na iny alkohol :-D nielen ze nemozem, ale hlavne ze vobec nemam chut :-D dajte si aj za mna ;-) som vcera naznacovala muzickovi, ze by mohol priniest nejaku detsku hrkalku alebo topanocky, tak uvidim x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?