Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak ako ste oslavili? a nemali ste ist s ocom na tu odvykacku do prahy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. tak sa hlásim po dovolenke.. aj keď tak trošku pracovnej.. inak všetkým Zuzkám prajem všetko najlepšie..
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ano, mali sme ist do Prahy, ale liecitel bol v BA v nedelu, tak sme to vyuzili ;-) Oriesok: dodatocne dakujemeeeee x-)
Odpovedať
Profilova fotka
fifi.. a ako to tam prebiehalo vlastne to liečenie.. v čom spočívala liečba?
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok: jedna sa o biokodovanie proti fajceniu, terapia cca 15 minut, zbavi ta uplne chuti po cigaretach, je to neskutocne x-) tatko vobec nefajci a to stiahol denne 1,5 krabicky a fajcil cca 30 rokov :-S a dnes: niiiiiiic :-D poslem do IP internetovu stranku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
waw.. tak to už áno..
Odpovedať
Profilova fotka
veru, je to neuveritelne... x-) uz vsetky vikendujete? =-)
Odpovedať
cauko fifi. ja pracujem ]-( a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, ja tiez nejako strasne pracujem a este som zacala zavislacit na facebooku, tak nejako... :-N jani, mas niekde na webe vycapene fotky z usa?
Odpovedať
jeeej, tradicna zostava :-) posielam ti IP ;-) tiez si prosim nejake fotky poslat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: dostala som pozvanku, ale kuknem na to az cez vikend, diki ;-) Levik: pracujem, snazim sa na piatok :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani dik za linky.. my tie nase zatial nikde nemame, ani sme moc nefotili a kedze uz na fotkach zacinam vyzerat ako mensia kosatka, nie je sa moc cim chvalit :-N zuzi pohodicka, je to inak dost navykove, ale prekonala som zavislost na MS, potom na traviane, MK, teraz mam facebook :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ale ja by som chcela vidiet ako vyzeras s bruskom ! sup sup posli
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem linkyyyyyyyyyy :-D x-) sup sup obidve ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
musite si pockat do nedele, mam ich doma a dnes ficime k nasim, zajtra sa stretam s dulou a idem obzriet zrekonstruovane porodne saly ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: diiiik 8-) pozriem domka Bez: ja pockam :-D
Odpovedať
caute baby, tak dufam ze uz aj ja mam IPcky od vas.. aj ja chcem vidieeeet, som straaasne zvedava :-D :-D to je take zlate ked sa mozte tesit na vikend.. priznam sa ze uz som uplna matka na materskej, co znamena ze ani netusim aky je den, pokial sa nepozriem do kalendara alebo na MS :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ahoj, no co, mas teraz ine priority, ako sledovat, ze sa uz blizi weekend ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som pre dnešok hádam konečne dopracovala.. už si to v robote musím len odsedieť do 16.30.. dúfam..
Odpovedať
Dobra ranko. Aj ja by som si pozrela fotky :-D Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
veru, bez este nic neposlala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi este som si neurobila album, chcela som vcera, ale akosi som zaspala pri spravach :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ok, mas odpustene Bez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Aj ja by som rada videla foto :-N Bez, sme na tom podobne, ja tiez casto zaspim este pre spravami :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby, ked chcete vidiet velrybu, treba si zapnut spektrum :-D mary no je to des... unavena som aj ked rano vstanem a naranajkujem sa.. uz by som zasa lezala v posteli |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, nezahovaraj to velrybami :-N :-D Ja som na tom bola dost zle prvy trimester, len co som prisla z roboty, tak som zaspala a spala som skoro vkuse az do rana a to sa mi ani vstavat nechcelo...a uz na obed som som mala chut ist zas spat :-p teraz uz je to lepsie, normalne vydrzim niekedy aj do 22 hod nezaspat :-D ale take dve hodinky spanku cez obed by som privitala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidite, ja ani nie som tehotna a spala by som tiez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to bude oneskorena jarna unava :-D Ja mavam taku hocikedy pocas celeho roka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čo ste všetky pospali? keď sa tu žiadna z vás neukáže? ja že mi bude straaaaašne dlho trvať, kým dočítam zameškané.. a tu sa nič nedeje.. :-|
Odpovedať
Asi sa nikomu nechce. Teda aspon mne sa nechce :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?