Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Uja Takacsa? Ved kdovie, ten tam uz mozno vtedy nebude. Uvidis. Moja spoluziacka cakala uz druhe a to prve obcas priniesla. Nie teda na prednasku, ale ked si isla zapisovat, alebo tak.
Odpovedať
janne, bez dala som vypoved a zatial mam par mesiacov v plane oddychovat doma
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-D :-D Takacsa takto verejne pochovat :-D Mozno ho obcas prinesiem...ked uz dojde pivo... :-D :-D
Odpovedať
Ja som ho este nepochovala. Len poslala do dochodku :-D Scarlette to je skvele. Oddychni si a isto najdes potom super pracu ;-)
Odpovedať
janna :-) ale ja dufam ze uz nebudem musiet hladat ;-)
Odpovedať
Jaj tak nic ;-) To som netusil ;-) Ale drzim palcek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Scarlette, aj ja dzrim palceky ;-) x-)
Odpovedať
babulkz dakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Je tu dnes niekto ? Fifi, aj Ty snazilkujes ? :-D
Odpovedať
Ahoj mary Ja som tu, ale len tak letmo. Ako vzdy.
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Jani :-) , uz som myslela, ze dovolenkujes... :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dovolenka od pondelka :-D Uz len zajtra. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hojte, tak ste toho moc nepopisali, kym som bola prec ;-) mary aj ja som mala velke plany, ako lavou zadnou zvladnem statnice a ako to nakoniec dopadlo :-N scarlet kedy spravite nejaku grilovackuv AD? :-D prideme skolaudovat
Odpovedať
zuzi, a ako bolo v prahe?
Odpovedať
Profilova fotka
Marya: ja sa snazilkujem stale :-) najviac v praci a v skole :-D a potom sa budem aj inde 8-) inak vsetkym Zuzkam : x-) x-) !!! ved viete co :-D
Odpovedať
jej diky za pripomenutie :-D vsetko najlepsie zuzky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Vsetkym Zuzkam prajem vsetko najlepsie :-N :-N :-N Bez, tak ako bolo v Prahe ? :-) Veru, bez Teba je to tu jak vymrete.... Levik, super foto ;-) :-D
Odpovedať
mary dik :-) aj ty uz daj, tu s novym ucesom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaj vidis Levik, tusim som sa odvtedy ani nefotila... =-) 8-( :-D A novy uces uz bude aj stary.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko, no dnesna bratislavska doprava ma dostala.. cestovala som 1,5hodiny :-p vsetkym zuzkam vseeeetko naj :-D v prahe bolo super, ale som unavena, potrebovala by som zo dva dni na rekonvalescenciu :-N
Odpovedať
Dobre rano. Veru aj ja som isla hodinu. Katastrofa, Este, ze zajtra uz nemusim. Uz ste doma Zuzi? Supis. Malemu sa ako pacila Praha? Inac aj ja vsetko najlepsie prajem Zuzky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale inak som bola pred robotou za pol hodku, len som isla odviezt peta do roboty a z petrzky sa dostat do centra, hotove peklo 8-( krpec bol spokojny, cely cas si kopkal x-)
Odpovedať
Profilova fotka
vcera sme boli v BA, ani mi o tej zacpe nehovor... a to bola nedela ]-( zlata Zilina :-N
Odpovedať
No ja som minule aj v ziline celkom bludila a trcala v zacpe ;-)
Odpovedať
marya no to je chyba, ze nemas fotku noveho ucesu |-| ja som isla 45 minut. a to iste bude aj naspat. zvysok tyzdna budem mat asi home office :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi teda bola si v BA a neozvala si sa? :-o a v ZA sme zapchu zazili aj my, v sobotu poobede :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Teda...ja som 'zapchu' zazila uz hocikde :-D :-D Ja som sa na pocudovanie dnes dostala do prace v beznom case ako inokedy, ale kolegyna co isla polhodinu po mne a bezne jej to trva 20 minut, isla hodinu.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru, hanbim sa, ze som bola v BA a neozvala som sa :-( bola som ale s rodicmi, tatko bol na jednom sedeni, aby prestal konecne fajcit... a predstavte si, zatial si nezapalil :-D bolo to poobede, tak sme pri Dunaji pozreli tu letecku show, a zvysok sme stravili v Ikea :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?