Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale jani co rozpravas.. levik nic, zuzka fifitko nic, oriesok nic.. tak co sa stresujes ;-) jani 14 okien?? :-o peklooooo
Odpovedať
No tak to som veru zvedava. 14 okien? Kokos ja som v sobotu umyla svoje 3 okna :-N a bola som hotova.
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, 14 okien...pri mojej umyvacej moralke by mi 14 okien tvralo asi 10 rokov :-D Ale aspon mate vela svetla...
Odpovedať
Profilova fotka
kokso ja mam problem s tymi nasimi 4 + zasklena loggia :-p no jo, kazdy povazuje za relax nieco ine :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja teda mam uplne iny typ relaxu :-D Okna umyvam, az ked cez ne nie je vidno :-D :-D A riad, az ked sa uz nezmesti do drezu :-D :-D
Odpovedať
Vsetci mate tak vela okien? Kokso. Ale ked som byvala u nasich, tak sme okna umyvali dva dni. Sa to nedalo skor stihnut.
Odpovedať
Profilova fotka
mary na ten riad poznam fintu, umyvacku riadu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby: biokodovanie robi jeden saman v Prahe :-D cela kura trva cca 15 minut - vysledky zarucene :-D keby som nevidela zive priklady, nikdy neuverim.... Marya: faaaaakt mozeme gratulovat k...? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-N Bez, to je veru dobra finta, ale ja som ju zasadne odmietla, teraz lutujem...som si myslela, ze je jedno, ci to uz rovno umyjem alebo len napcham do umyvacky...ale co uz, aspon ze mam ziveho umyvaca :-D :-N Fifi, no najrizikovejsie obdobie uz je za nami, tak snad ano x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary ja si neviem vynachvalit.. aj ked ma srdi muz, lebo teraz je mu zatazko aj dat ten riad do umyvacky pripadne cisty z nej vybrat 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary: x-) skvele ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, tak som poriadne zavahala...Peto sam ju chcel, ale ja som shcela usetrit :-D Ved ani mojmu sa vzdy nechce, mne tiez nie, takze to niekedy u nas naozaj nevyzera velmi esteticky :-D Fifi, dakujem x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mary a hlavne, ze tam schovas spinavy riad, takze kuchyna je stale upratana ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nasa mama spominala cez vikend, ze ju bude tiez potrebovat... ked sa vsetci nasackujeme na vikend domov, tak je riadu riadna kopa a umyvanie v rukach nie je zabava ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to veru nie je :-S Preto to praktizujem ozaj velmi zriedkavo...normalne som rozmyslala, ze nakupim plastove taniere a pohare, a po pouziti za len zahodia...usetri sa robota, voda aj cas :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale mary a co zivotne prostredie tsts :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Bez =-) |-| 8-( no to mi nenapadlo...ale usetrime vodu, to sa rata, ci nie ? =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jedno vylucuje druhe, takze stale vidim riesenie v tej umyvacke 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, ale my nemame umyvacku, a kuchynu uz mame urobenu tak, ze keby sme tam tu umyvacku chceli dat, tak to musime cele znova rozobrat a rozburat...takze ine riesenia nie su ? =-) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary: my mame taku malu kuchynu, ze mozem zabudnut na umyvacku uz teraz ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. po dlhšom čase vás zdravím... marya.. dodatočne gratulujem..
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaj, Fifi, tazky zivot mame my :-D :-D Ale ved v novom domceku si potom mozte tych umyvaciek nainstalovat kolko budete chciet ;-) :-N Oriesok, dakujem :-N x-) Co nove u vas ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru Mary, uz sa tesim x-)
Odpovedať
Ahojte. Ani ja nemam umyvacku, ale ja mam manzela. Takze ked sa mi nechce, poviem nemu. On nepovie ze nie. Ale nepraktizujem to casto, lebo on pri tom minie veeeeelmi vela vody a to ma rozculuje. Pusti vodu a ide pozriet do chladnicky, ci tam nieje nieco na umytie. No jedneho by porazilo ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Jani :-) No to mas dobre vybavene :-D Ja mojho manzela neprosim, ja pockam, kym mu to napadne samemu, potom je taky spokojnejsi, ked ho pochvalim, ze aky je ochotny a sikovny x-) :-D
Odpovedať
No aj moj sa niekedy do toho pusti, ale to potom len pocuvam, ako je vsade neporiadok a ze on to musi upratovat a ze nech sa snazim to aspon udraz a nech nerobim bordel. To proste ma reci jak koza bobkov.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-D :-D Moj na bordel nefrfle, asi si zvykol :-D :-D ...len tak mimochodom spomenie, ze co by som mohla urobit....A ked uz sa na to nemoze pozerat, tak uprace sam od seba...ja to upratovanie fakt nemam rada ]-( :-D
Odpovedať
Ani ja to nemam rada, ale niekedy ma to chyti a potom upratujem vsetko co najdem.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to mas dobre, ze Ta to niekedy chyti...ja mavam take zachvaty bohuzial velmi zriedkavo... :-D A v takomto teple sa mi uz vobec nechce hybat... :-p
Odpovedať
No ale ty mas aspon dobru vyhovorku :-D :-D :-D si to mozes dovolit.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?