Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Haloo, kde ste dnes vsetky ? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
,ary asi vsetky dovolenkuju :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Ja nedovolenkujem :-( Ale naopak vela pracujem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Zuzi :-) Ako obvykle, asi mas pravdu :-D Aj Tebe sa uz blizi dovolenka :-N x-) Len ta nasa akosi nic ]-( :-S :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary ja uz dovolenkujem :-D som sice doma, ale aspon sa hadam donutim porobit nejake veci doma, ako umyt okna a pod
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super :-N Ja mam nahodou rada taku domacu dovolenku, spat tak dlho ako chcem a len sa tak poflakovat ( a samozrejme neprehanat s upratovanim :-D )...a ak sa ctenemu panovi manzelovi nepodari uz spravit si volno koncom augusta, tak toto bude asi tiez jedina moja letna dovolenka :-D :-D
Odpovedať
hello babyyy iba sa chcem pochvalit, ze aj my dovolenkujeme :-D a manzel tiez original dovolenkuje, tak teraz zrusil vsetky aktivity ktore mal naplanovane a ideme sa rodinka do mesta kociiiiiiiiiiiiikovaaaaaaaaaat. Uz sme boli vcera a bolo uuuuuuuuuuuzasne. Je to fakt uzasny pocit ;-) takze tolko nase dovolenkovanie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, hlasia krasny tyzden, tak trosken zavidim dovolenkujucim :-p tiez som "standardne" v praci ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Jani :-) Joj, to je take pekne, spolu kocikovat x-) x-) Ziadne nove zazitky so svokrou ? ;-) :-D :-D Fifi, aj ja pracujem, ale len tak trosku.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mam jedno okno umyte.. ale dalsie asi ostane na zajtra, ved to netreba s upratovanim prehanat ze x-) jani teda, sa mas, muzik doma zuzi naco mi je pekne pocko, ked nemam s kym ist ani na kupko :-p samej sa mi teda nechce
Odpovedať
Profilova fotka
ale mary, kohoze to nevidim v jednej teme na MK :-o som tu nieco prepasla? mooooc sa tesim s vami x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez no toto :-D To je az neuveritelne, aka si Ty rychla :-N Aj s tymi oknami, aj na koni :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mary ved som len postrehla tvoj nick, si vravim aha ju, uz je v spolocnoterminovej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D Ved vravim, ze si rychla ako strela :-N x-) :-D A tych okien uz je kolko umytych ? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niekto tu zahovara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kto ? :-D :-D Fifi, nemzahovaram, len mam zaujem o Zuzkine okna :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary mame 4 okna, takze kazdy den jedno, cice dnesny limit je uz splneny :-D :-D veru veru zahovala.. ale nevadiii, my sa tesime aj tak x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem, ste zlate, ze sa tesite x-) x-) Dobre si to rozdeila s tymi oknami, nemas nahodou aj buduci tyzden volno ( my mame tiez 4 okna ) ? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary volno mam ale ideme do prahy ;-) a hadam by si nezneuzila na pracu tehulu v "pokrocilom" stadiu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, ale ved uz ked budes "v svungu" :-D To by Ti slo od ruky :-D No ale ked ides do tej Prahy, tak nic...asi sa na to dam sama...co uz... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary odporucam teraz, lebo ked sa stveram s tym bruchom na stolicku, nie je mi vsetko jedno :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Bez, nemala by si to prehanat...Nech drobec pekne rastie :-) Asi si ich teda naozaj umyjem sama :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame okna, ale len 3 plus balkonove dvere 8-) a kedze sa budu uz coskoro riesit, tak ich umyvat vobec nejdem, kaslem na ne, ved pojdu do zasluzeneho odpocinku 8-) inak do Prahy mame tiez namierene, dufam, ze uz coskoro, ocino ide podstupit liecbu biokodovanim - aby prestal konecne fajcit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary mam pocit, ze krpec si rastie nezavilse od toho, co robim zuzi a to az do prahy? u nas sa to nerobi? ale pekne od ocina, ze chce prestat ;-) ozi zuzi, ideme tento weekend do ZA, nebudu nite?
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, to je super, ze drobec rastie ;-) Bude z neho velky chlap - alebo velka baba :-N x-) Tusim je z Teba krajcirka, stale len nite zhanas :-D :-D :-D Fifi, to je nejaka dlhodobejsia liecebna kura ? =-) Drzim palce, aby sa ocinovi zadarilo ;-)
Odpovedať
HAloooo Mary co to? Ja nestiham citat, ale myslim spravne?
Odpovedať
boooze ja som napisala dlhy prispevok a ono mi ho nezozralo ]-( skratka straaaaasne blahozelam mary, veeelmi sa tesim ako male dite a velmi vam to prajem k oknam: my ich mame 14 ]-( a nastastie mi ich naposledy umyla moja maminka ked tu bola a sa nudila, tak vraj vramci relaxu :-D
Odpovedať
Gratulujem. aj ked mi je teraz smutno, ze som hadam jedina septembrova manzelka, ktora este nema, pripadne necaka potomka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Jani :-) Normalne si tu chybala ;-) Veru hej, dobre citas x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, aj druha Jani dakujem x-) x-) Ste strasne zlate x-) Janne nic nesmut, babatko sa same ohlasi, ked bude chciet prist ;-) Uvidis, uz coskoro x-) Zachvilu budeme aj Tebe gratulovat x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?