Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Matka, teda ozaj nas strasis :-D Podla mna to skor zavisi od pohladu, nemyslim si ze Jeana by mala porod ako prechadzku ruzovou zahradou, ale asi si z toho vybrala to krajsie ;-)
Odpovedať
Ved to. Jeana je optimista, co jej v dobrom zavidim. Ale isto je to neopakovatelne. Ci uz je to zle alebo dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak Jani :-) Ja sa nahodou na porod tesim ( nebudem sa zbytocne stresovat, uz sa tomu nevyhnem, a nejako to babo vyliezt musi :-D :-D )
Odpovedať
Vsetky doteraz vyliezli.
Odpovedať
baby baby vy ma tu ohovarate? to co si dovolujete? :-D matenka to fakt mala drsne, nebojte aj ja som si poplakala... ale priznam sa ze to boli hormony skor tie "stastne". Problem bol ten ze som nedokazala zdvihnut ziaden telefon a hlavne nikomu z rodiny, lebo som sa hned rozplakala a nemohla som hovorit.. ale to od stastia.. fakt.. priznam sa ze aj ja som mala bolesti, po siti asi tyzden, ale vzdy ked som chytila Lili do narucia, tak to prestalo, resp. som na to nemyslela :-D inak krasavica nasa zase spinuska a v noci sa budi 2 krat.. takze to si myslim ze je v norme, napapa sa a spinka.. takze si to naozaj uzivame.. zlata je krasavica nasa.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani teda my o tebe len dobre a ty takto :-o hormony su svina, mozem potvrdit, stacia tieto tehotenske :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Janne :-D :-D Jeana, tak to je super, ze malinka tak 'poslucha' :-N Kamoskin maly bude mat teraz rok a stale sa budi kazde dve hodiny v noci a stale chce papat....
Odpovedať
To vazne? Taky jedak? Jani jasne, ze o tebe len v dobrom. Malinka je cela krasna a este ked je taka poslusna, tak to je uplne super.
Odpovedať
hmm ona je taka krasna po tatinovi... chudatko sak on je taky zlaty.. ze: "ona ma nostek po mne, ale aj pusinku.. a to je super ze aj krv ma po mne..." potom pride svokra (inak v sobotu som si 1 krat v zivote uvedomila co je naozaj svokra ]-( ) a ta zacne rozpravat ako ma malinka vsetko po nej... :-( no strasne.. je to dieta vobec moje??? :-S :-D :-D
Odpovedať
Jani ty si ho vynosila a porodila, a preto je aj tvoje x-) A co Ti vyviedla svokra? Inac malinka je aj po tebe. minimalne to ze je baba ma po tebe.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, manzelik nech sa vytesuje, to sa mi zda celkom zlate x-) , ale ta svokra ]-( Asi by ma porazilo...a obmedzila by som navstevy svokry na minimum :-) Malinka je krasne po sebe samej a hotovo :-N
Odpovedať
juuj no ved to.. doteraz som so svokrou nic zle nikdy nemala.. ale v sobotu sa vo mne ozval zvieraci syndrom a najradsej by som chranila malinku a nikomu nedovolila s :-x a na nu ani pozriet! Svokra sa jej hned zhostila, vytrhla mi ju z ruk a ju tu natriasala, ze jej je zima ze mi prechladne, nech ju poriadne obleciem (podotykam ze mame v byte 27 °C a malinka mala dlhy rukav i nozicky ]-( ) ze nech sa najem ze ona mi ju popestuje.. tak uz som na nu zvysila hlas, ze nie, ze ja si ju nakojim kedy ja budem chciet, tak som ju zobrala a cakala kedy sa uz zacnu zdvihat ! ]-( a pre toto nemam chut prijimat ziadne navstevy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Z toho si nic nerob. To je vsade tak. Kamaratka mala presne tie iste pocity a zazitky. Dokonca mam pocit, ze este horsie, lebo jej svokra vsetko vie najlepsie a vsekto hned odsudila a ofrflala. Chapem ta. Treba na to mat pevne nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to by rozculilo asi kazdu ]-( ]-( Ale tu pomoze naozaj len ak si nenechas diktovat a pekne jej povies svoje, ved Ty sa vies o svoje babo postarat aj sama, na to nepotrebujes ju !!! ]-( Idealne by bolo, keby ju manzel este zahriakol a viac by si nedovolila...Juj, ja so svokrou tiez vychadzam celkom v pohode, ale presne tohto sa obavam...no nastastie Peto ju vie zahriaknut, takze sa na to spolieham :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež zvedavá na svokrine reakcie.. ja si s ňou fajn rozumiem.. zatiaľ sa nám nestarala do ničoho.. to skôr svokor.. ale z toho si nič nerobím..
Odpovedať
Profilova fotka
inak jeana pozerala som si tvoj albumík na MK.. malinká je nádherná..
Odpovedať
Veru. Ja sa tiez bojim co bude svokra, ale to teraz este neriesim. Jani proste drzim palec, nech je to uz len dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
jani kokso asi by som svokre nieco povedala.. u nas to nebude svokra ale svokor :-N a co sa tyka podoby, mna uz teraz nasrdil peto, ked zahlasil, ze nase mimi sa uplne podoba na svokru 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez no zbohom ]-( :-D Este ani na svete nie je a uz sa podoba na svokru...chuda male :-D :-N Ti chlapi obcas vedia, ako nas potesit :-D
Odpovedať
Tak to je povzbudenie bez. To by som asi nezvladla. Ale on to isto povedal len preto, aby ta nahneval. Aj ked neviem nakolko sa Peto podoba na mamu, ale maly je cely tato ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. to isto povedal len aby ťa naštval..
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ci ma chcel nastval, ale podarilo sa mu to :-p podla mna sa moje dieta ma primarne podobat na mna a potom nech si hladaju podoby s kym chcu
Odpovedať
Presne tak a nie inac. Aj ked ja sa na svoju mamus nepodobam a ani som sa nikdy nepodobala. Ja som cely tatko x-)
Odpovedať
Profilova fotka
keby veľmi chceli, tak na drobcovi nájdu aj podobu so susedom.. ]-(
Odpovedať
Oriesok :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale nemyslela som to v zlom :-D
Odpovedať
bez - teda, do neba volajuca drzost! ]-( ved ja mu to pri najblizsej prilezitosti osladim! ani nebude vediet za co 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
eli sme dohodnute :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana, presne to aj ja cítim, :-D najradšej by som ju nikomu nedala, veď on je moja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a najkrajšie bolo, že som videla manžela prvýkrát plakať, ten bol taký zlato hotový, že sa mu dieťa narodilo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?