Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Zuzi aj ja chcem vidiet foto. Tesim. Podla mna to bude taky chalan, ze az. Tak budem striehnut. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, dam vam link, ak teda budu nejake normalne fotky ;-) jani ze by? :-D ja to vediet nebudem tak ci tak x-)
Odpovedať
To nevadi, hlavne ze ja to viem. A potom Ti poviem, ze ja som to vedela :-D A budem taka velmi spokojna, takze poprosim chlapca.
Odpovedať
Profilova fotka
tak kto ma zaujem kuk http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
Profilova fotka
Bez: x-) x-) x-) krasny ultrazvuk,uzasne videt maleho macka ci macinku?v ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi diiik :-D zatial vie, ci je to macko alebo pusinka len velky maco a doki ;-)
Odpovedať
cauteeeeeeeeeee bez to je ake krasne kuratenko... ;-) moj cisty tip ze je to fesacisko...! nasa heerecka nam ukazala max 1 ocko a nic viac, ale vas krpcuch krasny je nejaky exibicionista, takze to asiiiii bude chlop :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani dik :-D ja som uplne hotova z tej pusinky, taky nas krasny pistok, stale si tie fotky pozeram x-) a az taky exibicionista nebol, lebo stale maval ruckami pred tvarickou, pripadne si ju celu strcil do placenty :-)
Odpovedať
Jeeeeej. Tak aj ja som si pozrela maleho macka. To je chalan jak buk. Krasny. To bude babenko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale baby :-D ked to bude baba tak co potom? ;-)
Odpovedať
Tak potom sa budes aj tak tesit a vysmievat sa, ze sme nemali pravdu. Ale nieco take sa pravdepodobne nestane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani :-D :-D :-D nedam na reci a dalej nakupujem neutralne oblecko x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to je najlepsie. Nakupuj moja. A poriadne vela, nech ma malinky co nosit. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe a janka co dedit nie? ;-)
Odpovedať
No ked inac nedas :-D :-D :-D Ale nie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ved stale cakam, kedy sa aj ty ozves s takouto spravickou.. ci skor bude levik? ked sa zacnu sazit uz v usa, mozno si privezu americke dietko x-)
Odpovedať
no ja som si chcela doviest africke a vidis, nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez, a chcete si dat zistit, co to je? ci uz to viete, len ty sa chces nechat prekvapit? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale tuniske? to by som asi nechcela ;-) zuzi peto uz vie, ale nepovieeee :-D
Odpovedať
Ale podla velkosti blazeneho usmevu sa to da zistit. Musi sa predsa viac tesit, ked bude mat noveho rybara a modelara :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani co ti ja viem? zasa on je taky tulko, ze baba mu mozno spravi viac radosti.. a zasa aj baba moze rybarcit a modelarcit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
môj mangel by tiež radšej dcérku.. bez.. maličké je zlatunké.. môj drahý by to nevydržal nepovedať mi, čo to bude.. on by ani asi nevydržal čakať do vtedy, kým by sa malé narodilo.. :-D ale tak my si ešte musíme počkať.. dnes sme dostali pôžičku.. tak kým sa troška nesplatí..
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale bude aspon pekne byvanicko ;-)
Odpovedať
Veru. Ked ja som taka, ze chcem vsetko naraz. Ale uz aspon to auto sa konecne podarilo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Teda Bez, mate krasnucke babo x-) x-) Tiez tipujem chalana :-N Ale nechapem, ako to dokazes nechciet vediet co to bude, mne by zvedavost nedala :-N :-N Jani nevadi ze nebude africke, slovenske su najlepsie ;-) A gratulujem k auticku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeej jani a co ste nakoniec kupili? mary dik ;-) akurat moja mama povedala, ze take pekne mimi bude urcite baba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, vidis, to mi nenapadlo, ale ma pravdu, pekne moze byt jedine baba :-D :-D No ozaj dilema, ze co to bude 8-( :-D
Odpovedať
Zuzi - mackove portretove fotky su uzasne! uz sa nevieme dockat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary ale nieee.. aj chlapec moze byt pekny x-) eli :-D
Odpovedať
Bez, Gratulujem ..po dlhom case tu zavitam a co nevidim ;-) babatko..a ake rozkosne.. x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?