Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dik :-D ze 10mesacie :-D :-D janka je uz online? ty brdo, to dlho nevydrzala x-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej, čítala som ju na julovkách, tá mala super pohodový pôrod
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je super, mozno tam poobede zabludim
Odpovedať
Profilova fotka
matka tak taky si prajem aj ja x-) ty brdo, super
Odpovedať
Profilova fotka
jojo, musí to byť super mať takú peknú spomienku na pôrod neboj bez, ty to budeš mať v poho
Odpovedať
Profilova fotka
matka ale coze, nejaka sybila je z teba? ;-) kiez by si mala pravdu
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné, ;-) nie je to až také hrozné, ten výsledok stojí vždy za to, inak moja malá má tri a pol mesiaca, normálne nechápem ako to letí
Odpovedať
Profilova fotka
matka to je z nej uz riadna baba.. kedy nam ju dojdes predstavit? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
však som dnes písala jeane, že dáme stretko aj s bábetkami, tak aby si si švihla zuzi :-D dnes sme boli na očkovaní, bolo v pohode, až okolo piatej bola ako z divých vajec a nedalo sa ju nijako utíšiť 8-( , zuzi ty ešte pracuješ? mohli by sme potom niečo spáchať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
matka chodim este do roboty, na MD idem az v septembri, tak snad sa dovtedy este stretneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a my kedy Zuzi? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozi zuzi, aj nite by sa zisli :-D kupili sme inak na trhovisku v ZA, ale neboli ani z polovice take dobre ako tie od teba
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte babenky. Co nove? Janka este neporodila?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Janne :-N Ako bolo v Tunisku ? x-) x-) Pochval sa trosku ;-) Veru, potvrdzuje sa Tvoja teoria, ze len co sa tu par dni neukazes, niekto sa narodi :-D Janka ma malu Lili od nedele x-) x-)
Odpovedať
Super. To jej mooooc gratulujem. Super. Lili to je napokon Linda?
Odpovedať
Profilova fotka
Lili je Livia, krasne meno :-N Som zvedava na foto x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, na vikend ideme k nasim, budem to nahanat... naposledy sme tiez kupovali take tie obchodove... ]-( Janne vitaj, normalne si nam tu chybala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, nikde nikto :-o vsetky ste na dovolenke?
Odpovedať
Ahojte. JA som tu, lebo dnes uz nevladzem velmi pracovat. Po celom tyzdni som ako zabita.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Ja som tiez tu, a nic sa mi nechce robit, tak sa robim, ze robim :-N :-D Normalne sa mi zatvaraju oci, a to som vstavala dnes az o 8h :-N Idem dalej relaxovat 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby a ja sa zasa mozem pretrhnut od roboty.. ale to bude tym skratenym pracovnym casom, za 5 hodin mam stihnut to co za 8,5 :-N
Odpovedať
No zuzi ja som cely tyzden stihala to co za 16 hodin, pretoze ma tu vsetka robota pockala. Ale dnes uz odmietam. Pocka do pondelka.
Odpovedať
Ahojte dievčence, ja len tak na skok oznámiť, že dňa 03.07.2008 o 14.20 prvý krát uzrela svetlo tohto svetla naša malá Tatianka :-) . Váži 3 kg, meria 46 cm a je to veeeeeeeeeeľka kočka (asi po mamine :-D ).
Odpovedať
anita gratulujem.. a vsetko najlepsie prajem tatianke do zivota a vy nech z nej mate vela radosti x-)
Odpovedať
ahojte kocky, dnes mam v praci chvilku cas tak som tu na skor... ako sa mate co nove? neviem ci ta stretavka bola alebo nie ale chcem sa ospravedlnit, nakolko som bola bez auta a usiel mi bus tak som sa nemala ako dostat do BA... jeana gratulujem k Lili ;-) anita gratulujem k Tatianke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej anita gratulujem :-D tak uz sa rozrastame ahoj scarlet ako sa mavate?
Odpovedať
bez da sa len sme strasne unaveni, sme sa pred dvoma tyzdnami stahovali a stale mame este vsade bordel... co ty?
Odpovedať
ahoj scarlette ! teba som dobre dlho nepocula. kam ste sa stahovali? mas aj fotecky na streche?
Odpovedať
levik sme sli do alzbetinho dvora, zatial tam foto nie su lebo som este nefotila, vsadeje zatial bordel
Odpovedať
jeeej tam obcas chodim, stryko tam ma zahradu.. pri futbalovom ihrisku. co mate, domcek? a ako sa zatial byva?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?