Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anitka: ahoooooj, tak tu si teraz :-) teeeeda ako to rychlo zbehlo, tak na teba budem velmi velmi mysliet a drzim prsteky.... potom daj vediet, ci tanecnicka alebo tanecnik ;-) pa pa
Odpovedať
halo babule, gratulujem janke a drzim palce anite ;-) zuzi ako to ze stretko mozne nebude? podla nas je nas dost ! aj ked ja asi pridem o 17.30 a budem tak hodinku a pol kedze potom este mame s muzom program. ale som sa na vas teeeeeesila
Odpovedať
dakujem velmi pekne ;-) anitka drzim palceky, a tesim sa s vami ked uz budete mat batoztek pri sebe :-) ved aj my uz konecne mozme len na Lili cakat a tesit sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana.. gratulujem k bc.. anitka držkaj sa ..
Odpovedať
haloooo potrebujem vediet, ako dnes so stretkom :-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeee ja by som to stretko naozaj aj brala.. lebo v poslednej dobe moj drahy je strasne vytazeny a ja nevem co sama doma robit :-( ved preventivne sa nahlasili: Bez, Levik, Sicilia, Jancia, Jeana, a mozno Scarlette, nie? To je podla mna dost na taky dobry salatik v mytnom domceku, nemyslite ? :-D
Odpovedať
no tak stale nic? ja som sa teda rozhodla, ze dnes nepridem, musim ist nakupit, doma nemame absolutne nic len veci typu mrazeny hrasok a kysle uhorky. a mam toho tolko, ze inokedy ako okolo 18. nestiham. tak dajte vediet, ci ste to presunuli, alebo ked nie, tak si to dnes uzite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) No pekne, ked uz konecne sa aj ja mozem zucastnit, ani som nezabudla, tak nakoniec nic :-( Ale neva, aspon sa mozem venovat kamoske, ktoru som povodne zrusila :-N Jeana, a ja akoze som nikto, tsss ? :-D :-D Malicka sa este von nechysta ? No tak stretko snad niekedy nabuduce :-)
Odpovedať
marya ja som myslela ze ty si niekde prec? to som nevedela ze ty si dnes Available pre nas meeting... cica jedna.. boooze este nic neruste :-( ja chcem to stretko ale neviem kde je pani organizatorka ked nereaguje!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ospravedlnujem sa, ale som straaasne vytazena :-p klasika dokoncovacky pred dofcou (nie mojou).. tak dnes to asi zrusime... co robite next Tuesday?
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, no veru, dne som bola available, normalne som na vas myslela, ale nevadi, ved inokedy ;-) My next Tuesday vecer odchadzame na dovolenku, tak to sa nezucastnim, ale uzite si to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak baby ved sa stretnite, som to sice nerezervla, ale jancia a sic by dosli urcite
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
teda baby, vy to tu pekne zanedbavate, ked som prec takze aj touto cestou gratulujem janke (jeane) k malej lili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Bez, Ty si tu hlavna udrziavatelka ohna :-N Aj ja este raz gratulujem Jeane k Lili x-) Zrovna vcera som na nu myslela, ze uz len 10 dni ma do terminu :-N A to uz sa malinka pytala von x-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahozelam aj ja Jeanke k dcerke x-) super, ze je to uz tu :-D Bez: tebe blahozelam k narodkam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej zuzi diiik :-D uz som stara koza, 29 rokov, o rok 30 :-o este ze to prve dietko stihnem dovtedy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Bez, Ty mas narodky :-N Aj ja sa teda pripajam ku gratulacii :-) , prajem hlavne zdrave a krasne babatko x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary dik.. tak co, uz balis na dofcu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale kdeze Bez :-( Peto schytal nejaku pliagu, tak som to cele v piatok zrusila...ale nevadi, hlavne aby bol zdravy :-) neskor si to vynahradime v Chorvatsku :-N x-) A vy sa kam chystate tento rok ? Akosi mi to uniklo... =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
fakt? tak nakoniec st.tropez nebude? =-) my asi nikam, potrebujeme prerobit kuchynu a kupelku :-| takze maximalne na chalupu k rodicom.. a na par dni do prahy.. jeeej tu svieti slnko a prsi :-o
Odpovedať
fiiiiiiiiiiiha jeanka uz ma doma lili, gratulujem aj ja x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Bez, nakoniec St. Tropez nebude...ale ani mi to nie je nejak luto, teraz aj tak nemam moc naladu na slnenie sa, nejaka som divna toto leto :-) Chalupa je super vec ;-) joj, a Praha je moja srdcovka x-) u Teba prsi ? tu ani neprsi, ani nesvieti slnko :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mary tak tu teraz celkom slusne leje.. :-o jani hej, doma asi este nie, kedze sa narodila vcera 13.30, ale uz je na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, bez, ako sa mate po vcerajsej burke? pocula som, ze ste tam "dolu" mali veselo :-|
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ja osobne som iba zmokla, nase super nove plastove okna vydrzali, takze u nas nebolo nastastie nic
Odpovedať
caute babule. zuzi tak dnes mame 8., a presne o 2 mesiace prve vyrocie :-) ale vy mate teraz ine radosti, ako vyrocia pocitat x-) u nas burka nastastie neurobila nic, ak nepocitam uz pravidelne zatapanie garaze. no ale ktora stavba je na slovensku dokonala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani to fakt? super stavba.. ozi veru uz sa nam blizi to prve vyrocie svadby.. jemine, ale to rychlo leti :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Veru, uz rok to bude :-N Akurat vcera hovorim Petovi, ze "uz skoro rok si stastny" :-D :-D , a cuduj sa svete, dal mi za pravdu :-D :-N x-) Vystopovovala som Jeanu na MK, uz je online :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana gratulujem ;-) a teraz začne ten správny kolotoč :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, gratulujem vam k 10 mesaciu dnes :-D x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?