Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Fifi tak Ti poslem po mori pozdrav 8-)
Odpovedať
koncert bol bohovsky !! fifi tak nabuduce, az nebudes v chorvatsku, sa ziadne vyhovorky neprijimaju :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani, len mi zablokovali hajzli organizatori cele parkovisko, nemala som kde parkovat (este rano) nase mimi sa ma dobre, rastie ako z vody, je este vacsie ako ma byt podla veku..
Odpovedať
Profilova fotka
Janne: ides tiez niekam "k vode?" :-D Levik: je mi to jasne 8-) ziadne vyhovorky
Odpovedať
No k vode. Buduci tyzden. Zuzi to je fajn, ze je velke. Lespie ako male ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani len kto ho porodi? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Bez: no ty :-D
Odpovedať
No ty. Ale neboj. Aj ovela vacsie sa rodia.
Odpovedať
Profilova fotka
tak dik.. ja mu este dohovorim, na tomto sme sa predsa nedohodli 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ty to zvladnes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale nam to tu fici :-|
Odpovedať
Profilova fotka
veru, veru.. pred a po svadbe sme sa nešli dopísať.. a teraz to tu mrzne..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
oriesok to bude aj tymi dofcami a teplom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru teplom :-p dnes bolo rano rusno, po vcerajsej burke, ale poobede uz vsetko OK... ako v inych koncinach?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi aj som na teba myslela, ze budes mat dnes kopec roboty po vcerajsku.. inak teraz to tu opat vyzera na poriadnu burku, blyska sa jedna radost
Odpovedať
Profilova fotka
juj, vy na dolniakoch ste to mali horsie ako my, doobeda sa u nas poruchy odstranili, aj som rada, zvladli sme to v pohode.... drzte si hlavne strechy na domoch :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec to bolo celkom v pohode, asopn sa trochu ochladilo, strechu nam neodnieslo, takze pohoda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no horšie sme na tom boli predvčerom v noci my.. my sme si doborovľne strechu zhodili (kvôli prerábke) a tá búrka nám teda moc nepomohla.. trošíčku sa nás snažilo topiť.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak prežili sme to.. pohotovo sa to poutieralo.. a niesú žiadne škody.. viac menej..
Odpovedať
ahojte ako vikendujete? asi vsetky na kupaliskach a slniecku, vsak? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Veru Jeana, vyzera to tu jak keby nas vystrielali...Ale ja som vcera nebola pri vode, som doma piekla kolacik Petovi k meninam x-) Uz sa aj stihol cely zjest... :-N A Ty si ako vikendovala ? Naucena na statnice ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozi jani, ty mas dnes stanice, drziiiime palce mary moj muz nechcel ziadny kolac, tak som nemusela piect :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tie statnice su uz dnes ????? :-o Drzim palce Jani ;-) :-N Bez, ake stastie ze ziadny nechcel :-N :-D Ale ja som musela nieco napiect, lebo som prenho ziadny iny darcek nemala... |-| :-D A co pekneho dostal Tvoj Peto ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary Tefal Vitamin.. aby sa mu lahsie chudlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, zdravim vas z Chorvatska x-) Jeane drzim palce, uz to ma isto za sebou a verim, ze aj uspesne ;-) btw. je tu skvele, teplo,, slane more a vyborni domaci 8-)
Odpovedať
ahojte babulky vy ste take zlate! hlasime sa uspesne ako Bc. cicky.. aj brusko pekne posobilo i ked sa pani predsedkyna riadne vyradila a nikto nevedel co pri hocakej danej otazke od teba chce, cize vsetci zdeptani, ale nakoniec sme to uspesne zvladli i ked nie na same A :-( :-D :-D co mate vy nove? mozno aj to stretko pekne stiham, lebo mam v stredu opat poradnu, ako minule, takze budem mat aktualne info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej zuzi, strasna zavist :-o janiii pani bakalarka gratulujem :-D :-D :-D este k stretku, neviem, ci bude, kedze je nas malicko :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, vyborne, gratulujem k uspesnym statniciam :-N :-N Sikovnica velka je z Teba ;-) Fifi, joj, ale Ti je dobre x-) Poriadne si to tam uzite :-N
Odpovedať
Pani Bakalárka blahoželám k úspešným štáckam ;-) . Fifi, zo srdca závidím ;-) , kto vie kedy sa mi dostaneme na nejakú dofču. Užite si to tam na plno. Ženičky ja sa s vami na pár týždňov lúčim :-( , držte nám pršteky, vo štvrtok už ideme na príjem do pôrodnice, verme, že všetko pôjde ako po masle. Pá, pá.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?