Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
maryyy zavidim, moj oblubeny serial str. tropez :-D akurat rozmyslam nad dofcou v madarsku v nejakych kupeloch.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm dobre kupele a masaz by som teraz vymenila za cokolvek :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dnes som bola na masazi :-D ale zase more je more.. len mne sa teraz moc do takeho tepla nechce
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuuj, zasluzila si si 8-) urcite, ved mala akvabelka dava isto zabrat ;-) inak na Pagu nie je zas az tak horuco, takze taka prijemna letna pohoda :-D
Odpovedať
mary tak daj vediet, ako si bola s luciou spokojna ;-) stretko 2.7. mne vyhovuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, tak idem robit tabulku a pisat IP ;-)
Odpovedať
caute... no nehovorim .. ze Saint Tropez.. ved ta nasa Mary je fakt heeerecka... sak tam chodi len Tom Cruise, a podobni fesinovia.. :-D :-D :-D prepacte :-S slepa zavist ... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani dnes ideme so sic na kosicku do predeti a potom na mildu kupovat ovocko, nepridas sa? stretame sa o 13.00 na kosickej ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana - sak a co myslis, ze s kym tam idem :-D :-D Levik, urcite dam vediet, uz sa tesim, lebo tie moje chlpy uz nemozem ani vidiet :-D :-D Takze urcite to bude uz len lepsie :-D Fifi, ja Ti zas zavidim to Chorvatsko buduci tyzden, juj, Chorvatsko milujem x-) x-) A dnes ideme so starkym na Oravu na cely vikend, tak sa uz tesiiim x-) x-)
Odpovedať
bez, som si to neskoro precitala.. :-( lebo sa zase ucim.. co v preklade znamena ze od rana tu riesim vanicku a stojan na kupanie nasej Lili, do toho mi vola svokra ze co robime zajtra, ze oni pridu na ranajky.. (tzn. ze vstavanie cca o pol 7 aby som stihla vsetko pripravit) a preto lestim cely byt.. takze aj tak by som nemohla ist s vami... i ked by som sla veelmi rada.. ;-( plus dna: pridelili ma na statnice 30.6. tak ako som chcela a komisia vyzera ze je asi dost good.. no ved uvidime... :-.
Odpovedať
no baby to sa nam tu uplne zopsulo... ved vy tu na to uplne kaslete... 8-( ved v teme "rok 2012" budu mat viacej prispevkov ako my, za chvilu.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no veru.. treba vás hladať pomaly až na druhej strane..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babule som prvy den po PN v robote, takze mna dnes ospravedlnte :-| neviem, co skor
Odpovedať
pozooooor levik ma zase nove foto a uces... supeeer! ;-) Bez, no nechcem si ani predstavit co musis mat v praci.. :-|
Odpovedať
cau babule, no veru, mam novy uces, kratke vlasy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
janiii novy uces.. tak sa toho 2.7. moc tesim, ze ta zasa nespoznam :-D dnes ideme na "velky" utz, som zvedava
Odpovedať
ahoj zuzi. spoznas uvidis, budem mat rovnake okuliare :-D co znamena "velky" ultrazvuk?
Odpovedať
Dobre ranko. Velky utz? To uz bude taky ozajstny, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
bez hodíš aj foto do albumu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babule velky utz je morfologicky, meraju tam miminu hlavu, stehennu kost a pod ;-) fotku nam nedali :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky :-) Jani Levik: super foto, dobra zmena image ;-) Bez: a mimi sa ma ako? rastie? inak naozaj je tema r. 2012? fiha? to som teda ani len netusila, ze sa budem vydavat zaciatkom roku 2007,nie to este takto 4 roky dopredu :-D :-D
Odpovedať
Ahoj fifi. Neviem ci to nebolo len zo srandy. Ako sa mas?
Odpovedať
baby pomoc, ja idem na lenny kravitza a leje a nie a nie prestat :-( zuzi dik dojdes buduci tyzden na stretko ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: to bola otazka na mna? Janne: mam sa fajn, dik :-D snad uz mozem prazdninovat,posledne skusky napisane, ale bohvie ako :-N
Odpovedať
levik ja som tak strasne chcela ist tiez na Lennyho.. len s mojim batoztekom to uz tazko, aby mi niekto donho nebuchol :-( musis si zobrat prsiplast, hovorili to aj v radiu :-D a bacha na novy uces.. !!
Odpovedať
Profilova fotka
fiha u vas prsi? tu je zatial pohoda 8-) ale mali sme jednu kratucku burku doobeda, ale zato riadne silnu ]-(
Odpovedať
o ten uces mam najvacsiu starost, to som si specialne pre lennyho dala urobit, nech vidi, ze som rockerka x-) :-D :-D
Odpovedať
zuzi ano, otazka na teba, uz by si raz konecne mohla prist ;-)
Odpovedať
hura hura uz neprsi, ide sa jani jeana este si uzijes koncertov, uvidis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: ja by som prisla :-D ale buduci tyzden sme na dovolenke v Chorvatsku 8-) ako bolo na koncerte? :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?