Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hmm zeby caro domacej kuchyne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi nieco robim zle :-D hm ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
alebo je peto taky skrob, ze sa radsej naje doma ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. Tak moj muzo je hladny stale. Cize ani nemusim rozmyslat, ci varit, alebo nie. A dnes by sa uz patrilo nieco upatlat, lebo jeme este od nedele co nam zostalo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-N Ja mam tiez vecne hladneho muza, takze varenie je ozaj vdacna aktivita :-N :-D Fifi, super rozhodnutie, Chorvatsko je uplne uzasne x-) Jeana, ved 7 z 90 je dost, nie ? :-D Vsak zas sa nemozes pretrhnut od ucenia... 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezis jani, tri dni to iste? to by peto nezvladol :-D my na dovolenku ako tradicne asi nikam nepojdeme, lebo co sa paci mne, to sa nepaci petovi a naopak.. k moru sa mi moc nechce, este nahodou dobehnu zachranari zachranovat velrybu a zasa za dovolenku na slovensku dat tolko penazi ako za zahranicnu tiez nie je nic moc
Odpovedať
robko nieje fajnovy. on to zvlada. Dovolenka? Za 2 tyzdne 8-) 8-) 8-) Uz nech som tam, lebo uz to ozaj potrebujem.
Odpovedať
Oriesok, nevieme. Ja som najprv chcela vedieť, ale manželík nie, tak som sa prispôsobila a teraz neľutujem. Bude to super prekvápko ;-) . Len dúfam, že nedopadneme ako kámoška pred dvoma mesiacmi, tá zistila 2 dni pred pôrodom, že čaká dvojičky x-) .
Odpovedať
anita hello.. to ako sa da zistit 2 dni pred porodom ze caka dvojicky...? to jej nebolo vsetko nejake divne. nechodila ani na UZV nechapem... to je ale riadny sok... =-) :-N
Odpovedať
Ahoj Jeana, nooo, to svedčí o kvalite niektorých lekárov :-S . Ver tomu, že to bol pre všetkých riadny šok :-. , myslím, že aj jej lekár mal z toho potom dosť veľký problém. V pôrodnici jej dokonca radili, aby ho zažalovala. Ale keďže obe kočky :-) sú OK, tak na to kašle.
Odpovedať
Profilova fotka
baby to sa este v dnesnej dobe da zisiti 2 dni pred porodom, ze cakate dvojicky? neviem si to ani predstavit.. ved sa chodi na tolko vysetreni a nielen k jednemu dokimu.. mas fotky z utz a neviem co este :-o anita inak si moj clovek, ja tiez nechcem vediet, co to bude, ale muz ma presviedca
Odpovedať
Profilova fotka
waw.. tak to je teda riadny šok.. 2 dni pred pôrodom zistiť, že čaká dvojičky.. niektorý lekári sú fakt neschopný..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi si predstav, ze mas 2dni na to, aby si sa z toho spamatala.. nie ze by sa clovek netesil, ale mas vybavicku a vsetko len pre jeden kus :-.
Odpovedať
Profilova fotka
No to je teda dost sok....Sila, ze sa to dnes vobec moze stat.... Baby, tak mi je dnes smutno.... ;-( Uz pat dni je prec a strasne mi chyba...ale nastastie pride uz dnes v noci, tak velmi sa tesim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary vidis, ze ti to ubehlo ani nevies ako ;-)
Odpovedať
Marya vydržkaj, už je to len pár hodín, čo je to oproti dňom ktoré máš za sebou ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kolegynky ;-) Ako sa máte a tehulky ako sa cítite? :-) Anitka, kedy to máš vlastne termín? A čo to bude? ;-) Bez a Tebe sa ako darí? A Tebe Jeanka? x-)
Odpovedať
Ahoooj Ivi, ja to už mám za pár ;-) (8.7.), ale keďže už mám aj falošné kontrakcie a statočné bolesti, neviem, či to nebude aj skôr :-| . Bude to buď Tatianka, alebo Petrík :-D - nechceme to vopred vedieť. Ale ty sa pochváľ ako sa Ti darí ;-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem baby za podporu, hned mi je lepsie x-) Anit, vyzera to teda, ze coskoro bude babo na svete x-) Drzim palce, nech je vsetko v poriadku :-) Ahoj Iwi, davno som Ta nevidela :-D Ako sa vam dari ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej ivka, si nas dobehla pozriet? ked uz chodis len na kona ;-) ja uz lepsie, uz tolko nevraciam.. krpaty uz kope, ako poriadny zurivec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, super. Tak Ti prajem šťastný a rýchly pôrod ;-) . Mne sa darí dobre, ja mám termín 28.8. :-) a bude to chlapček x-) Bez a v koľkom si tt? Bude chlapček? :-) Mary a Ty máš kde fotku? Ako sa máš? Túžobne očakávaš manželíka? ;-)
Odpovedať
Ivi, zatiaľ je všetko OK? Ako sa bude volať drobec?
Odpovedať
Profilova fotka
Ivi, aj Teba to rychlo odsypa, zachvilu budes mat malickeho pri sebe x-) Jaj, veru, uz sa neviem dockat mojho starkeho x-) x-) Bez, to je super, ze uz sa mas lepsie...a teda, maly uz kope, tiez jak rychlo rastie :-N Fotku si idem nejaku dat, lebo takto sa ani sama seba nespoznavam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Anitka, zatiaľ s manželom o meno bojujeme :-D . On chce po sebe ]-( - Stanko a ja chcem Davidka alebo Adamka x-) Mary, píšem, že dobrá foto a Ty si ju už stihla zmeniť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Iwus, takze manzelik to este vzdy nevzdal a Ty mu stale nechces spravit radost :-D :-D A ktora bola dobra ? Chcela som dat nejaku nesvadobnu, ale tych tu mam len zopar a nejdu mi tam dat a zmensit sa mi tu tiez nedaju, tak zatial bude tato :-N
Odpovedať
Profilova fotka
iwi v 19tt, ale pohlavie nevieme, teda nechcem vediet.. je to zatial macko, tak ho oslovujeme v muzskom rode ;-) mary dobra foto :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mary, presne tak :-D Táto je super fotoš ;-) Bez, to ale utekáááá...kedy máš TP? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Iwus: Adamko je pekne meno ;-) Mary: skvela fotka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi 11.11. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwuska, aj ja som chcela adama, len drahý bol zásadne proti, ešteže sa narodilo dievčatko :-D anitka tak to už máš fakt za pár, držím päste, neboj nie je to až také hrozné, ak budeš rodiť normálne, tak budeš aj rýchlo fit, ja som rodila cisárskym, a to zotavovanie bolo trochu drsné, hlavne malú som mala hneď na druhý deň nonstop pri sebe, takže v noci to bolo drsné vstávanie a bez ty, tiež fičíš na koníkovi, tam už stretká organizuješ :-D ale sa mi zdá, že to tu nejako otehotnieva, tuším som bola jediná tehulka v septembri, a teraz ..... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?