Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
navyse, tam kde som mam ovela vacsi priestor pozerat sa na veci detailnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nuz.... kukni nick tu na svadbe "andrea80" :-D pozname sa z regionalneho radia, v ktorom sme obe pracovali, dokonca aj jej manzel... teraz su obaja v BA v telke "M".
Odpovedať
robi aj teraz regionalne, myslim, ze som ju videla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
teraz robi celoplosne ;-) isto ju poznas z novin, kde robi reporterku ;-)
Odpovedať
praveze ja pozeram spravy asi tak raz za mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe :-D ja teraz tiez moc nie, ked sa po veceroch musim ucit ]-(
Odpovedať
mna to nebavi, nepozeram, aj ked nic ine nerobim, lebo tam nie su spravy, ktore by som potrebovala k zivotu a uz vonkoncom k praci :-D zajtra mas tu skusku?
Odpovedať
Profilova fotka
ano Jani, zajtra a potom este dve a huraaaaa leto x-)
Odpovedať
hura hura x-) asi sa ta pytam furt to iste, ale na pozemku uz nieco robite ci len rozmyslate, aky domcek postavit?
Odpovedať
zuzi uz som sa docitala na streche
Odpovedať
Profilova fotka
levik: :-D na pozemku sa musia dorobit najskor siete, potom uvidime, ako budeme na tom financne....
Odpovedať
Profilova fotka
no babule, ste vsetky strasne weekendovali, ze jo ;-) my sme v sobotu boli na svadbe, bolo super, vydrzala som az do 23.00, ale vcera som bola uplna matoha, zmohla som sa len na navarenie obeda, inak som sa valala v posteli :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko. No my sme oslavovali Roberta, takze asi tak. Zniceno. Ale s elanom do noveho tyzdna. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, a co si kupila robinovi? priznaj? lebo ja vobec nemam idea co petovi na meniny.. :-p
Odpovedať
No co asi. Samozrejme novu udicu x-) U nas to je tak. Dookola sa kupuju udice, navijaky, stolicky na ryby a obcas do toho oblecenie. Cize nieje o com. Ale aspon mam po starosti a vzdy viem co. Teda lepsie povedane Robo vzdy vie co :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezis, to by som si netrufla.. udica.. u nas by teraz vacsiu radost spravil model, ale to som zatrhla, kedze ich uz nemame kde davat.. :-p
Odpovedať
No to si on objednal od niekial z internetu, ci odkial. Ja som mu to len dala :-D Tak Ti asi neporadim :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja som vymyslela parny hrniec... nech chudne :-D
Odpovedať
To sa isto potesi :-D :-D :-D Ale mna by to potesilo ;-) Potom napis, ako zareagoval ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
praveze ho chcel na vianoce, ale nakoniec sme napisali jeziskovi, ze chceme pekarnicku.. takze toto by ho mohlo potesit.. sice to nie je model x-)
Odpovedať
Mas ty ale uvedomeleho muza. z neho nechapem. Navrhnem to Robovi na narodeniny. Som zvedava, co mi povie.
Odpovedať
Profilova fotka
no on je uvedomely az az.. len ked pride na lamanie chleba, ako ze po 18 nejest, vydrzi mu to asi 2tyzdne a potom ked ja spim ho pocujem, ako potajme chodi do mrazaku pre nanuk x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. ďakujem za blahoželania.. ;-) už sa neviem dočkať, kedy sa to konečne začne.. a hlavne dokončí.. no to bývaníčko.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Oriesok super, drzim palce ;-) Bez, a preco by sa mal muzo tyrat a nejest po 18 ? =-) :-D Jani, teda Ty to mas super, ziadne starosti s darcekom...a vzdy spokojnost :-N Ale tentokrat si aj moj povedal, co chce, takze si nemusim lamat hlavu :-) Joj, ale teraz je na tej velkej sluzobke, uz som treti den sama a je mi smutno... :-(
Odpovedať
Ahojte dievčence ;-) , Oriesok pripájam sa ku gratulantom, dôverne poznám Tvoje pocity, pretože mi prerábame bytík (zdá sa mi, že celú večnosť, keďže mužíček si chce všetko "kvalitne" urobiť sám). Veľmi sa teším, keď sa to všetko dokončí a my sa nasťahujeme do novučičkého už v trojici :-) . Marya ako dlho ešte budeš sama ;-( ? Ja teraz ťažko znášam, keď nemám muža v noci doma (a to zatiaľ bývame s našimi), asi to bude tým, že som v 9. tt a každú chvíľu očakávam, že už nebudeme 2v1 juuuj, :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
mary tak uz isiel na tu daleku sluzobku? my sa k prerabke asi nikdy nedotlacime, resp musime cakat, ze nam zateplia barak a to nevyzera, ze v blizkej buducnosti nieco bude jani preto nemoze po 18 jest, lebo je tlustoch tlusty :-D
Odpovedať
Uch také chybisko, nie v 9 tt, ale 9. mesiaci :-D :-D :-D :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Anit, ahoj :-) To je super, ze budete coskoro vo vlastnom :-N A kedy mas termin ? Peto sa vrati asi az v sobotu, mozno ak stihne, v piatok v noci...este 4 vecery a noci bez neho, normalne mi chyba uz aj jeho frflanie :-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Hej Bez, uz od nedele rana som free as a bird :-D :-( Vcera som si vecer pustila Harryho Pottera, aby mi nebolo smutno :-D :-N Ale vsak Tvoj maco neni tlustoch, ale poriadny chlap ;-)
Odpovedať
Termín mám 08.07., ale podľa všetkého to bude skôr. Už sa neviem dočkať, pretože tento posledný mesiac v týchto teplotách je o držku. Noo, do soboty, to je ešte dosť ďaleko, ale určite Ti to zbehne a budeš si viac vážiť frflanie ... :-D .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?