Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Tak aspon mas doma veselo :-D Ja som hore uz od siestej, ostatne ako kazdy iny den.
Odpovedať
Profilova fotka
matka tak to mate doma veselo :-N
Odpovedať
caute caute, tak vyzera to, ze znova s vami stiham kecat ;-)
Odpovedať
a tu nikto :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Je tu niekto, kto má svadba 27.9.?
Odpovedať
tu nie. my sme vsetky mali vlani ;-) pozri si vo fore v spolocnych terminoch september 2008 ;-)
Odpovedať
Levik ;-) Mne sa nechce, Aj by som mala cas, ale nechce sa mi pisat.
Odpovedať
boze janne ty si teda riadne leniva... :-D :-D levik ja som tu... teda aspon sa tvarim.. a musim sa priznat ze som RANO vstavala o 10.10 :-D
Odpovedať
jani janne ved trocha popis :-) jani jeana teda v takomto pocasi to je aj skoro, ze si vstala kedy si vstala :-D ja som dnes o 7., ale od zajtra budem vyspavat. aspon do 7.30 :-D baby ja som za 4 mesiace usila akurat tie sortky, co ste videli. no hroza. idem to dobehnut, lebo leto prejde a mne zostanu tie krasne letne latky v skrini na sklade :-N
Odpovedať
levik ale ak mas problem s odberatelmi, tak sa rada hlasim... :-D sak budem vyzerat jak herecka... ;-) podla toho co sme videli aj minule aj naposledy..
Odpovedať
s odberatelmi ziadny problem :-D ale ked nevies co s peniazmi, tak nieco vymyslime :-D vcera som bola pozriet kamosku so 4-mesacnou zorkou. mala je uzasna, rozprava sa s kravickou atd. na plastovom leporele a vie "lietat" a tak :-) vy mate co nove? urcite vela toho ;-)
Odpovedať
levik, nooo poinformujem manzela ako navrh na darcek, ked sa bude k niecomu blizit.. ved ta pozna, tak nebude problem :-D :-D aj ja som bola vcera s kamoskou a ta ma 4 mesacneho chlapceka.. on sa tak vkuse vyskieral ze to nebolo mozne.. urcite je nasa malinka uz zalubena :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jani a co vyber porodnice a posledne nakupy? pochval sa, co vybavujes ;-)
Odpovedať
porodnica je ista - kramare, ale skor tam su otazky ohladom doktora, ale to doriesim.. posledne nakupy? vcera este nejake vecicky, teraz som objednavala vanicku, stojan a kos na plienky a bud tyzden ma dorazit kocik a monitor dychu.. pevne verim ze vsetko ostatne uz je doma ;-) inak som cela happy, pretoze som konecne dozehlila tu kopu detskeho oblecenicka, plienok atd :-D
Odpovedať
tak perfektne :-) vlastne teraz riesis skor statnice, ked uz mas skoro vsetko pre princeznu pripravene, ze
Odpovedať
Profilova fotka
baby normálne vám závidím takéto vybavovačky a nákupy pre bábatká..
Odpovedať
Profilova fotka
nejako sem nestíham chodiť.. voláko mám strašne veľa roboty.. :-S
Odpovedať
oriesok a coze vela roboty? ja som konecne dnes dokoncila jednu vec, takze budem trosku oddychovat. a neboj, vybavicky budeme coskoro nakupovat tiez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, zas na chvílu, kým ten krpček malý neotvori očká
Odpovedať
ahoooj, ako sa mas? uzivas si to s malou?
Odpovedať
Tak ste sa celkom rozbehli. Ja uz pojdme domov. Musim este zaplatit dan za byt a mozem ist spokojne domkov. A potom do polnoci sama, lebo muzo ma nejaku robotu :-( Ale zasa on zaraba a ja budem minat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, dnes ste nejake aktivne :-D :-D Janne, dobra delba prace;-) :-D A dakujem este raz za knihu, mam za A :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes ste normalne popisali levik potrebujem nohavice, vies, take pre velryby :-D my este nenakupujeme nic, akurat sa neviem rozhodnut pre kocik, lebo ich je milion druhov a farieb mary jaka sikovnica, dva dni ma knihu a uz to ma za A
Odpovedať
juj marya veeeeelka sikovnica, ako vzdy... keby mne to tak ficalo do hlavy.. inak zase som sa prave zobudila po 2 hodinovom spanku, viete, lebo ta teoria personalneho managementu je taka zaujimava, ze som cakala ze mi to naskace do hlavy v hladine beta :-D :-D .. a mam pocit ze nic.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja normalne praktizujem, ze si davam studijny material pod vankus, ked spim ;-)
Odpovedať
Dobre ranko. No to som bola asi jedina, koho personalny management celkom bavil? Boze ja som dnes taka unavena. Asi prespim pol pracovnej doby. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby musím sa vám pochváliť.. dnes sme boli zaniesť papiere na úrad a od 16.6 sa konečne môže začať s prestavbou podkrovia.. aj keď nás to vycicia z ale budeme mať niečo vlastné..
Odpovedať
Gratulujem. Tak si to uzite. aj ked to bude istotne narocne.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi super, budete mat byvanicko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj janne, mna tiez personalny bavil, co sa neda povedat o financom manazmente, ktory pisem zajtra a nechce sa mi natlacit do hlavy 8-( oriesok: blahozelame k byvaniu x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?