Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mary nesla som na nu, nebola som v stave jani to myslis vazne zehlit v takomto teple? ja som skoro odpadla u kadernicky, nieto este zehlit :-o
Odpovedať
no kde by som sa flakala... sak na konikovi, korzujem v starom meste, vcera vyletik lodou do Wien, do Schonnbrunnu a taaaaak... sak to poznas tie mamicky na materskej :-D :-D no ja neznasam zehlenie ale tieto vecicky su take chutnucke ze to sa neda ... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jani, pekne si to uzivas.. ti nie je blbo v tomto teple?
Odpovedať
zatial som v poho.. len vcera sme sa dost ponahlali v tej wien, tak nebolo to pre mna bohvie co.. ale pohoda.. male zastavky na zmrzku atd to zachranili :-D :-D Bez, ty ako ? Uz konecne lepsie? Kedy ideme zase na kolacik do Ikea ? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kokso aj ja chcem mat taku pohodu.. ja som vcera zasa vracala, ved ako by to bolo, asi som bola prehriata z auta, mali sme sice pustenu kllimu, len petovi to nie je dobre na anginu, tak sme to striedali.. na kolacik som pripravena hocikedy, potrebujem tam aj tak ist kupit krabice, co som minule nekupila, ako sme boli take unavene :-D :-D :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Aj ja chcem ist do Ikea :-D Mary mam pre teba tu knihu. Kde Ti ju dam?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jej Jani, Ty si uzasna x-) :-N Pridem si pre nu, len mi povedz kedy a kam, pokusim sa prisposobit :-) Velmi pekne dakujem :-N Druha Jani Jeana, teda, Ty lajfujes :-D Bez, teda male Ti dava zabrat, ale stoji to za to ;-)
Odpovedať
Mary mne je jedno. Do stvrtej som v robote a potom idem na nakupy :-D Muzo zafinancoval, lebo ide leto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, mas IP ;-)
Odpovedať
dobre ranko... ja ale nemam ziadnu IP ;-( ;-( :-D :-D :-D :-D tak nic :-D :-D lajfujeme ako sa len da.. malinkej budeme potom ukazovat ze ked bola este v brusku tak tu sa fotila s nosorozcom, pelikanom, pingunmi a taaak.. :-D bude sranda
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana, aj Tebe nejaku poslem :-D :-D Nejaku omalovanku malinkej ;-) :-D
Odpovedať
Tak si to poriadne uzi. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani fiha, jaky sponzor :-D ja by som tiez mala vyrazit niekam za nakupmi, nejake tehu gate kupit
Odpovedať
No vsak nech sa stara, nie? Ved som jeho zena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani gratulujem k tehulkovaniu, teda ak som to dobre pochopila ;-) pekne sa tu rozrastajú rady tehotných :-D bez ako, už je lepšie, užívaj si nákupy, lebo keď sa to narodí, tak dobrého štvrťroka sa skoro nikam nedostaneš, :-N
Odpovedať
Mati ahoj... ak si myslela mna, tak u nas nic :-( Ako sa mate? Vsetko v poriadku?
Odpovedať
Profilova fotka
hej, všetko v poriadku, s malou je stále väčšia zábava, ale už to je aj náročnejšie, hlavne keď sa chce stále hrať
Odpovedať
ahoj matenka ;-) kolko ze uz ma vasa malinka? to je ale super ze je zdravucka a ze sa chce hrat.. ;-) drzim vam palceky...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matka, videla som, ze si pridala nejake fotecky do albumu, hned som spizovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeana, teba som myslela, či si tehotná malá má dva mesiace a dva týždne, pôvodne mala 2700 g, teraz ma 5000g taká malá bombula o dvanástej som si s ňou lahla a spali sme do tretej, teraz spí len ona :-D ale normálne cez deň tak dobre nespáva, to len žehlí ten včerajšok, bolá zlá ako sto čertov zuzi, stále sa chystám pridať nové fotky, len mi to nevychádza :-N a tebe je zuzi ako? už by ti malo byť lepšie nie? tri mesiace už máš za sebou
Odpovedať
matenka ahaaaaa....takze mna si myslela.. ;-) ja uz to mam skoro aj za sebou, ved uz sme v 34 tt :-D ... tak to je uzasne ked tak krasne spinka... tak to ma byt.. a ak bude po mne tak bude stale buvat.. ved aj teraz som spala od 2 do po 4 :-D :-D akoze sa ucim na statnice v hladine beta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
matka podla teorie by mi malo byt lepsie, ale to vies, ze prax je ina :-N jani aj ja som spala, od 12 do 14.. no co..
Odpovedať
Profilova fotka
oooo, jani, gratulujem a čo to bude?
Odpovedať
Profilova fotka
tak to už si na materskej, teraz to pôjde najpomalšie, hlavne tie tri posledné týždne, to už sa budeš na krpca tak tešiť, a doma sa tak nudiť, ale vychutnávaj si to, lebo potom si ani nesadneš, :-D
Odpovedať
no mala heerecka samozrejme... budeme ju volat Lili, len nevieme z akeho mena: ci Linda, Livia alebo ako.. :-N to este upresnime :-D inak vasa malinka sa ako vola?
Odpovedať
nooo mne to podla mna bude az moc rychlo ubiehat pretoze 2 tyzdne pred terminom mam statnice, a zatial sa tvarim ze to stiham, takze sa musim ucit.. ale samozrejme ucit sa mi nechce tak robim vsetko mozne okolo :-D tak mi to bezi rychlo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja babulka je Terezka, to mojej babičke sme jej dali meno, a vlastne to bolo jediné meno na ktorom sme sa s manželom dohodli, inak môj manžel je kludas, ale pri tomto bol riadny vyjednávač, normálne som ho nespoznávala s tými štátnicami to máš riadne na fest, to ti držím palčeky, a nech sa bábo nikam neponáhla ;-) tipujem, že ste to zrovna takto naplánovali :-D
Odpovedať
Halo zeny :-) Kde ste sa schovali?
Odpovedať
Profilova fotka
jani neviem, ci vsetky studuju alebo co :-o
Odpovedať
Profilova fotka
podaktoré sú od štvrtej hore :-( bože, moja malá sa doteraz vykecávala s plyšovým hrošíkom :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?