Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, mas pravdu, navyse ked vsetko, co sa naucim, aj tak zachvilu zabudnem, ale aj tak sa citim lepsie, istejsie, ked viem, ze sa na skuske nemusim spoliehat na tahak....ale ono je to o stasti ;-) A Ty ako, statnice ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes vsetky straaasne pracujete, ze.. jani nezabudla som, dnes treba kupit ten casopis, kde budes odfotena :-D dnes idem na kamoskinu rozlucku so slobodou, bola som vo velkom nakupovat, tak si zaspominala :-D
Odpovedať
Dnes je Janka hviezda. Tak rychlo do stanku. Ja by som na to aj zabudla.
Odpovedať
Profilova fotka
Chichi, ja uz som Janku videla :-N Skoro na titulnej stranke :-D
Odpovedať
baby nemusite kupovat, v stredu to bude na webe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani zalozime si ta do archivu, potom budeme detom ukazovat, ze aha tuto znamu novinarku pozname :-D
Odpovedať
Dobry den damy. Ako sa mate den pred vikendom? A co chystate na vikend?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jani, ja sa mam dobre, lebo sa tesim na vikend :-D, ale kedze dnes som tu az do 17 ]-( este si pockam... 8-( A Ty ako ? Vikend bude studijny ? :-D :-D
Odpovedať
Asi aj ano. Ale len polovica, Nasi totiz pride v sobotu na navstevu. A v pondelok mam poslednu skusku, takze musim sa ucit, aj keby som nechcela :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mas fajn, ze len polovicu ;-) A z coho bude ta skuska ? Mna caka tiez taky slabsi polovicny vikend, v nedelu idem pozriet nasich a zajtra ked bude pekne, pojdeme asi niekam von, skoda sediet doma.... :-N
Odpovedať
No my pojdeme zajtra na chatu, takze budem kupsat :-D Skuska je z manazerskeho rozhodovania. Cviko som mala dost zle, tak musi poriadne napisat skusku, aby to aspon na to C bolo.
Odpovedať
Profilova fotka
Takze sa budes na chate biflit, co ? :-D :-D Ale vsak manazerka uz si :-D , rozhodovat sa tiez vies, takze no problem :-D :-D Mna buduci tyzden caka obchodne pravo a personalny manazment... 8-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Moje oblebene obchodne pravo. To bolo na celej skole najlepsie. A personalny su len obkeci.
Odpovedať
bre ranko nakukla som do tohtorocnych majoviek a mam take deja-vu :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Kuknem aj ja :-D
Odpovedať
ahoj jani. co mas nove?
Odpovedať
Profilova fotka
jani preco?
Odpovedať
preco deja-vu? no preco asi zuzi :-D tak mi to pripomenulo september, prezivaju to tam rovnako :-)
Odpovedať
No aj ja som sa potesila. Prave som prisla z poslednej skusky. A konecne to mam za sebou. Toto bude take C, hadam... Ale uvidime. Este odovzdat tu hlupu diplomovku a mam prazdniny. Tak sa tesim.....
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak to uz maju za sebou nie? ;-) myslim majovky jani druha gratulujem, mozes prazdninovat :-D
Odpovedať
jasne zuzi, myslim ten osial, ze ja som uz vydataaaaaaaaa ja som uz paniiiiiiiii chapes ;-) jani gratulujem ;-) a obdivujem vas, co chodite do skol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj taaaak.. no jo, kokso sesterkla ma dnes uz rocne vyrocie svadby :-o sa ani nezda, ako rychlo to preslo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. dlho som tu nebola.. čo máte nové? gratulujem vám ku skúškam.. celé sa mi to tu nepodarí prečítať.. čo všetko som zameškala..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Jani, gratulujem ku skuskam :-N , sikulka ;-) Jani, nahodou nemas knihu Manazment ludskych zdrojov od Bajzikovej ? Vo stvrtok mame z nej skusku a ja ju nemam =-) Keby si ju nahodou mala, tak vyhodne poziciam :-D :-D
Odpovedať
Dakujem babulky. Mary mam ju, len neviem,, ci doma, alebo ju ma brat. pozrem a dam Ti zajtra vediet. Inac skoro ju zhanas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani Ty si poklad x-) To by bolo super, vopred dakujem :-N No veru skoro... 8-( Co uz....len som dufala, ze bude stacit nejaka ina kniha, ale vraj skuska bude prave z tejto...
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok ahojcek, kde sa flakas? ;-) mary spravny pristup, knihu treba zhanat maximalne 3dni pred skuskou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, uz si ako moja mama :-D :-D A to som ju zacala zhanat este dost skoro, normalne termin u mna je den vopred :-D :-D A ako Tvoje statnice ? Nemala si teraz nahodou nejaku minuly tyzden ? ;-)
Odpovedať
hello kocky! takze nie som sama kto sa tvari ze sa zaobera skolou, co? Priznam sa ze radsej by som sla zehlit tie poprate vecicky pre nasu malinku co ma tu cakaju... ]-( Ale ... statnice volaju .. huraaaaaaa !!!! ]-( v :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Cau Jeana :-N Kde si sa flakala, dlho si tu nebola ]-( :-D :-D No ale radsej zehlit ako sa ucit ??? Tsss.... :-D :-D Pri sedeni mozes sediet, lezat s vylozenymi nohami a chrumat chipsy...a pritom naberat vedomosti....uzasna cinnost :-D :-D :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?