Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Ujo boda je ten, co prednasa ekonomiu v prvych troch rocnikoch. Ale externisti to asi maju inac. Tak nabuduce,
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, my prednasky nemame, akurat sa treba naucit celu 600-stranovu knihu 8-) Cely vikend som sa pokusala aspon zacat, ale vzdy som pri tom vzdy zaspala :-D Tak dnes sa idem snazit znova :-D :-D
Odpovedať
Ja sa budem snazit zajtra cely den. Idem napisat sefovi, ze zajtra nepridem.
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak zajtra nebudes v robote? aby som vedela ako s parkovanim inak aj peta cosi obchadza, aakurat som ho doviezla domov z roboty, je uplne hotovy mary no striedavo oblacno, par dni lepsie a potom sa to zasa vynahradi
Odpovedať
zuzi ved Ti dam kartu. Este mi sef nenapisal, ze ci mozem zostat doma.
Odpovedať
Profilova fotka
teeda to zasa nie, ved pri skole v pohode zaparkujem, zasa nemusim mat take luxusy ;-)
Odpovedať
Tak zajtra som doma. Aspon sa naucim na skusku.
Odpovedať
Profilova fotka
ehm, vidim, ze 600 stranove knizky su na dennom poriadku :-D aj u nas, z troch predmetov za sebou, co mame skusky, tak take brutal knihy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, no aspon vidim, ze nie som v tom sama :-D :-N Sladky studentsky zivot pracujucich zien :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
uch.... radsej by som ine cinnosti, ale co uz ]-( tesim sa na leto, to bude sladke zadostucinenie po tomto otrasnom obdobi....
Odpovedať
Baby nestresujte. bude aj horsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne Jani, mna len tak nejaka eko nevytoci :-D :-D Fifi, ja si vytvaram k tej knihe pozitivny vztah, takze je to pre mna radost :-D :-D :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
A co to mas. Nejakoho Kotlera? Alebo koho?
Odpovedať
Profilova fotka
Tentokrat Liseho, Kotler bol minuly tyzden :-N Kotlera mam normalne rada :-N :-D Lisy je tvrdsi oriesok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda mary, ze pozitivny vztah ku knihe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary: veru, pozitivny mam aj ja,ale k nejakemu bestselleru hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mat pozitivny vztah k studijnej literature, to som este nevidela.. ozi zuzi, nahodou nebudu korbaciky? ideme do ZA ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, zatial nic nove, zavolam domov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi tak nic? inak dnes je tu ako vymrete, vsetky makate alebo sa ucite :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Tak ja som vcera vymalovala stenu v obyvke. Uz som sa citila lepsie, tak som sa do toho pustila.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nemala si sa nahodou liecit, ci ucit??? ;-)
Odpovedať
Aj som sa ucila a aj liecila. Ale to malovanie ma nadchlo a musela som. A co ste vcera vysmejdili v Kika?
Odpovedať
Profilova fotka
ale dokopy nic, vsetko predrazene.. na nete to stoji polovicu a pod
Odpovedať
Jaj tak. Tak kupuj na nete.
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Tak co Jani, ako skuska ? ;-) A to si malovala len jednu stenu ? A na ako ? Ja som prave prisla zo skusky, dalo sa super opisovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved uz mam vybratu postielku a pod... kociar tiez budeme kupovat cez net, len si ho musim ist najprv omrknut nazivo mary tak fajn nie? ;-)
Odpovedať
Fajne. Stenu som malovala tak na tmavo hnedo-oranzovu. Ostatne steny su tej istej farby, len svetly odtien. Skuska fajn. Hadam som aj spravila. A vsetko z vlastnej hlavy :-D Som na seba hrda.
Odpovedať
Profilova fotka
jani bifloska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak snad hej, drzim palce ;-) Bez este neviem, ale tiez dufam, ze som spravila...hoci v opisovani nie som dobra, tiez radsej pouzivam hlavu...len nie vzdy to vyjde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary ja som na zacitaku studia tiez presadzovala metodu vlastnej hlavy, ale casom som zistila, ze spoluziaci plne vyuzivajuci tahaky mali lepsie vysledky ako ja, co som sa morila, tak som postupne presla aj ja na tento sposob ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?