Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som v poslednom case tiez off kvoli praci aj skole... no snad v lete to dozenieme :-D
Odpovedať
Ahojte. Jej Jani nove vlasy? Aj ja nad niecim uvazujem, ale nejako sa bojim zmeny :-N Zuzi som Ta rano videla. Isla si do prace? Inac za vcera mam jedno C a to druhe este neviem,
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Jani, gratulujem k C ;-) A to druhe ma byt z coho ? Aj ja planujem nejaku zmenu, neviem este aku, ale tieto chlpy, co mam na hlave, ma uz nebavia :-D :-D Levik, kde si sa dala strihat ?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam zajtra tiez skusku z personalneho manazmentu, tak drzte palce :-N z poslednej som dostala A, az som bola prekvapena, lebo neurobilo 50 studentov zo 130 ]-(
Odpovedať
To druhe je Marketingovy vyskum. Este mi musi ujo pozret pracu a potom az budem mat znamku.
Odpovedať
Profilova fotka
jani nove vlasy, super, hod foto, sdak ta nabuduce na stretku uz vobec nespozname :-D jani hej, bola som robit dozor na pisomke, este nieco dorobim a ficim dom gratulujem ku skuskam vsetkym uspesnym studentkam ;-)
Odpovedať
Dozor na pisomke? Tak to si ako naozajstna pani ucitelka. Ale ty si isto menej prisna a dovolis aj nejaky ten tahacik x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani praveze ma vytocili... ked sa snazia odpisovat tak, ze su nenapadni, aj oko prizmurim.. ale jedna odpisovala, ani si nedala namahu to skryvat, stala som od nej meter a ona sa mi usmievala do tvare, ze co chcem inak v utorok idem zasa na pordanu, mohla by som zasa tam u vas parkovat?
Odpovedať
Jasne, ze mozes. Len mi zazvon. A ides aj s muzom?
Odpovedať
marya, chodim uz tri roky k jednej kadernicke, teraz ma uz vlastne kadernictvo v tower 115.. napisem ti mobil ked chces.. mne urobi vzdy perfektne vsetko, este lepsie ako si predstavujem.. a pouziva mnam vonavu kozmetiku, este aj farby.. je to jedina kadernicka u ktorej som bola viac ako raz :-D zuzi novu foto este nemam, ale ked si precitas nas casopis buduci tyzden, tak uvidis ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, cinknem ti v pondelok a dohodneme sa.. hej aj s petrikom jeej jani budes v casaku odfotena? tsts to aby som zainvestovala, kedy vychadzate? ;-) este k tej kadernicke, kolko asi tak platis?
Odpovedať
stvrtok zuzi bude to ale aj na nete vcera chcela za farbu a strihanie nejak 885..
Odpovedať
Článok sa načítava...
caute heeerecky.. ake zmeny? vlasy, skusky a taaak... no velke sikovnice ste.. my mame dnes konecne po obavanej goodbye party a dopadlo to super... sice tych slz mohlo byt menej.. ale Bez asi uznas.. niekedy sa to fakt neda zabranit.. ;-( na meeting kde som pozvala vsetkych kolegov som objednala veeela zakuskov, oni nam zase dali 3 bodynka, hryzatko a kyticu (slzy :-D )... sef nejaky pokec.. (slzy :-D ) po prichode k pocitacu, ma cakala este genialna pohladnica od priamospolupracujuceho kolegu (vek 21, thai box)...(slzy :-D ) s uplne super zelanim a dalsie maily od managera z anglicka s virtualnou kyticou a genialnymi zelaniami atd...(slzy :-D ) no nezaron... :-D :-D :-D
Odpovedať
jani ;-( ;-( :-D
Odpovedať
levik sa ti smeje cooo??? :-D :-D :-D no mne veru nebolo do smiechu ked mi bolo do placu.. :-D :-D
Odpovedať
jani ja sa smejem lebo takto o rok ked bude stretko (akoze aj skorej, ale ked o rok) tak ja chcem prist s rovnakym zazitkom ako si mala dnes ty, a vy secky tam budete s kociarmi - si to predstav, pri tom stole ;-)
Odpovedať
chudak.. ja si skor predstavim toho casnika.. ako sa tam pomedzi tie kociky a bruska nebude moct hybat :-D :-D uz sa tesim akaaaa bude sranda :-D inak od pondelka som teda uz freee. Hmmm... ;-) teda vydata som stale, ale pracovne free, keby to niekto nepochopil :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jani, ja radsej nebudem robit ziadnu party, pri tom nasom kolektive.. by si etse mysleli, ze mi bude za nimi smutno :-D levik to je este celkom dobra cena na BA my sme dnes boli s manzom na obede v mytnom domceku a casnik sa na nas vyskieral jedna radost jean ked mas volno, neches s romankou a so mnou v utorok skocit do kika? ideme trochu smejdit.. ;-)
Odpovedať
cicka to by sme mohli nejak sklbit, jediny predpoklad je ze uz budem mat vytlacenu bakalarku a uz bude vo viazacom procese... :-D inak zatial mam naplanovany utorok, ze sa budem v okoli pohybovat, lebo pojdem do prace zaniest matersku a s kolegynami na obed... zalezi od toho este kedy tam cca chcete ist.. ;-) inak velmi rada..
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam o 13 poradnu, takze niekedy potom, budem cakat na manzu, aby som ho odviezla z roboty ;-)
Odpovedať
no super, tak si myslim ze to by sme mohli dat dokopy.. cisielko na teba mam.. takze myslim sice ze sa tu stretneme dovtedy.. ale keby nie, tak volam ;-) sa tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, po dlhej dobe sa ozývam :-) :-) bez, tak to už 16 tt, no pekne moja má dva mesiace a týždeň, bože mne je tak dobre na materskej :-D
Odpovedať
Ahoj Matenka. To je supr, ze si to tak uzivas. Len tak dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Jani, nie si zajtra v skole nahodou ? Levik, prosim prosim si cislo na tu kadernicku :-N Dakujeeem :-) A aky casopis si to mam pozriet ? Akosi som to nepostrehla....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj matka, no pekne, ze si na nas este niekedy spomenies :-) levik aj ja by som si prosila cislo, ideme 7.6. na svadbu a treba mi spravit aspon melir :-N mary mame si kupit trend, janka tam bude vyfotena ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, vdaka za info, Trend - ten ekonomicky casopis ? Ten odoberame v robote :-N Uz sa citis lepsie Bez ?
Odpovedať
Mary v skole budem az v stredu. Zajtra asi zostanem doma, lebo sa necitim vobec dobre. Asi sme s muzom nieco chytili. Zuzi nevies co mala znamenat ta sirena v noci?
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, prajem skore uzdravenie ;-) Ak Ti bude lepsie a pojdes do skoly v stredu, tak daj vediet, ja idem aj v stredu...mam skusku z eko, takze si to nenecham ujst :-D :-D
Odpovedať
Pozdrav uja Bodu. V stredu o desiatej som tam jak na koni.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to sa asi obideme :-| , ja mam tu skusku az o 14....tak snad nabuduce, potom tam budem aj v piatok a urcite este viackrat pocas nasledujuch tyzdnov :-N A kto je ujo Boda ? Ja mam tetu :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?