Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
kokso jani, inak mas pevne nervy, ja by som sa s nimi vyhadala, hlavne neviem, preco by to malo ist z fondu oprav, ked majitel nezabezpecil strechu pred holubmi
Odpovedať
No Zuzi skus sa hadat s tetou, ktora rozumie po slovensky asi len dorby den. To nema zmysel. A hlavne ked tak chceme byt len na par rokov, tak kaslem na to. Nech si to riesi niekdo iny.
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no aj tak, my sme pred tym mali svaby a to bolo rososo :-p
Odpovedať
No Zuzi uz proste neriesim. Ako sa mate? E.T. poslucha? Petko sa ma ako? Nejake rybarske uspechy?
Odpovedať
Profilova fotka
ale stale je mi zle, uz som zazdila pondelnajsiu statnicu, lebo sa vobec nevladzem ucit.. buduci tyzden ideme do poradne, tak uvidime, ci maly poslucha.. petrik chytil nejakych vacsich pleskacov 47cm a pod
Odpovedať
Ahojte dievčatá, ako sa darí? Bez v ktorom si týždni?
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Jani, co bude s tym nasim rande v bistre farmaceut ? Dnes som isla okolo, ale som Ta tam nevidela :-D :-D Jej Anit, a Ty ako ? Ty to uz mas tusim za par ;-) :-N
Odpovedať
Ahojte. Mary tak tomu neuvidis, ale dnes som tam bola. Aj za chvilku tam pojdem.Som v skole na compoch. O siestej mam ist za ujom Gregusom obhajit jednu pracu. Tak ho tu cakam.
Odpovedať
Som v 34. týždni a od utorka si začínam užívať MD :-D , teda, ak si šéfka opäť niečo geniálne na mňa a naše baby nevymyslí ]-( .
Odpovedať
Tak mas veselo :-D Uz len za par.
Odpovedať
Profilova fotka
Jej Jani no teda, aj ja som dnes bola v skole, aj vcera...ked pojdes najblizsie, tak mi daj vediet, mozno aj ja budem akurat mat vestu :-) Ujo Gregus je fajn, to mas v pohode ;-) :-N Anit, a uz viete, ci bude chlapcek alebo dievcatko ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mat cestu som chcela napisat :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mary: cesta - vesta, to je jedno :-D :-D :-D super breptik ;-) Anit: gratulujeme x-)
Odpovedať
Nechceme vedieť čo to bude, ale mužíček sa rozpráva iba s Tatiankou, tak uvidíme, aký je jeho inštinkt :-D . Fifi: ďakujeme x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
anit: takze dievcatko je Tanicka a chlapcek? :-D
Odpovedať
Chlapček bude po ocinkovi Petrík ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anit super vyber, aj u nas bude chlapcek po tatovi Petko :-D A Tatianka je krasne meno, tak snad ma ocinko dobry instinkt ;-) :-N
Odpovedať
No, samozrejme meno Tatiana vyberal ocino a je na to patrične hrdý :-D .
Odpovedať
Mary tak ja tiez nemam vestu :-) Juj tak sa mi tu nechce cakat. Az o piatej pojdem za nim som mu pisala a aspon tolko mi to posunul. Ale uz to aspon budem mat za sebou.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, cakanim sa netrap, ja tiez cakam do 17 v robote na koniec pracovnej doby :-D :-D Pomaly sa to vlecie.... 8-(
Odpovedať
Ja dnes "pracujem" doma a ten čas mi naopak letí veeeeeeeeeľmi rýchlo ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Anit, tisko zavidim :-N :-D Uzivas si posledne dni riadnej dovolenky pred materskou ? ;-)
Odpovedať
Ani nie, som na rizikovom tehotenstve :-( a keďže ma šéfka doslova donútila chodiť do práce, dohovorili sme sa tak, že 3 dni budem v práci a 2 budem pracovať doma, ale vidíš ako pracujem :-D .
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, taka sefka ]-( Nechapem, ze sa niekto moze spravat tak 'dolezito' ]-( 8-( alebo zakomplexovane.... :-| No ale hlavne, aby ste boli v poriadku Ty aj male, tak pracuj velmi opatrne ;-) :-N
Odpovedať
O.K. Idem si na kafco a potom si sadnem pred kabinet. Uvidim, coho sa dockam. Vidas zajtra.
Odpovedať
Janne, tak sa drž ;-) . Marya, hlavne nerozumiem tomu, ako môže byť žena, ktorá už pár krát rodila taká neohľaduplná k inej... ]-( .
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, aj ja drzim palce ;-) Pekne sa usmej, na vystrih si tiez urcite myslela, takze no problem :-D :-D Anit, ved to, niektori ludia musia robit vzdy napriek ]-( Asi si tym potrebuje nieco vykompenzovat...
Odpovedať
Tak, tak, moja reč ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, dnes som bola cely den off anita som 16tt.. inak otrasna sefka, ja mam nieco podobne, moja si zasa mysli, ze som na PN len koli statniciam
Odpovedať
caute, ja som viacmenej stale off, vidim, ze ste tu znova pokecali :-) ja uz mam z tych pracovnych stresov totalne stiahnuty zaludok, tak dufam ze prezijem este dalsie dva tyzdne a mam novinu - som ostrihana :-D take to ze vlasy vpredu dlhsie, vzadu kratsie, ale mam ich dost pod bradu, proste tak, aby mohli st aj do copu :-) tak pekny dnik kočky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?