Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: super ;-) Mary: muza uz mas doma? ;-) hned ti je pri srdiecku lepsie, ze jo :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak to je super :-N Ake si mu dala meno ? :-N Fifi, on bol minuly tyzden len na dve noci prec, takze bol doma rychlo a teraz ho mam doma x-) x-) Ale na tu dlhu sluzobku sa stale chysta, asi koncom maja, takze potom si tu budem vylievat srdiecko :-( :-) :-N :-D A Tebe ako dopadla skuska v sobotu ? ;-)
Odpovedať
Ahojte. Cicusaka budem mat az v piatok, lebo este je malicky. A bude to samozrejme Murko. Ako ten predtym a ten este predtym a este predtym.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, no nakoniec si tu prva septembrovka s prirastkom do rodiny :-N :-D
Odpovedať
Veru. To by som ani necakala. Mne zatial staci asi aj tento malinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jai a to budete mat macku tu v samorine, ci u vasich?
Odpovedať
Zuzi bude tyzden v Samorine, lebo Robko mi to dovolil a potom pojde tam, kam patri. Cize k nasim.
Odpovedať
Profilova fotka
jani hned je mi to jasne mary prides zajtra na stretko? ci ta mam pridat do tabulky
Odpovedať
Zuzi robis tabulku?
Odpovedať
Kokso vas maly strasne narastol. Cim dalej tym viac sa podoba na Peta.
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, robim tabulku.. ty na malom mimozemstanovi vidis nejaku podobu???? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Mary: anglictinu mam za A, dik za opytanie :-D Janne: ja mam psika doma v byte :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ako mu mozes tak skaredo povedat?
Odpovedať
bez! no ze sa nehanbis! :-D :-D :-D ved to je taky krasny mrnusik .. ;-) tesim sa na zajtra.. lebo budem slamena vdova.. takze stretko sa fakt hodi :-D
Odpovedať
No aj ja sa tesim. Som to vravela muzovi a on cely urazeny, ze som sa ho nespytala, ci mozem ist ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jezis baby ja som sa este nevypytala.. inak kde to teda zorganizujeme? lebo som este nic nerezervla, malo by nas byt 9 alebo 10 ak sa prida aj mary a nenadavam mu, lebo tak vyzera :-D
Odpovedať
Ved ten mytny je fajn aj pre 10 ludi. Bez a zavolas tam teda? Ty si taky organizator.
Odpovedať
Profilova fotka
a budeme sediet vonku? uz maju sprevadzkovanu aj terasu ;-)
Odpovedať
No ak nebude zima tak by sme mohli. Ved ako sme to planovali, v lete na terase pri kofolke x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, idem najst nejaky kontakt ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tsts neda sa im dovolat ]-(
Odpovedať
To si ako predstavuju ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
bre rano damy, tak stale sa mi nepodarilo dovolat do mytneho domceka.. verit, ze niektora pojdete okolo je asi blahove ze :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Skusim to teraz.
Odpovedať
Podarilo sa. O 17:00 nas cakaju.
Odpovedať
Profilova fotka
jani si supis pupis, idem napisat IP vsetkym ;-)
Odpovedať
Oki doki. Tak sa na vas tesim. Dufam, ze nas pride co najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
jani a rezervla si stol vonku ci vnutri?
Odpovedať
aha tak to ma nenapadlo :-N Nechame sa prekvapit. Ale tam zavola znovu?
Odpovedať
Profilova fotka
lebo sa ma baby pytaju... skus, ci sa neda vonku ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?