Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
jej jani a kde? aj my mozno sa po case presunieme viac na zahorie ;-)
Odpovedať
No tam k Malackam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uroven, na madaroch neostane nikto :-p
Odpovedať
Jazke nikdo. Vsak ty tam ostanes ;-) Baby muzo mi stale nevolal. Som z toho mierne depka.
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak kym sa chudak preberie.. dali mu celkovu anestezu ci len lokalnu?
Odpovedať
Celkovu. Za kolko sa asi preberie?
Odpovedať
Profilova fotka
predpokladam, ze bude pri zmysloch az niekedy poobede.. ved bude z toho omameny.. a ak este lezi na JISke, tam nemoze telefonovat..
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Jani nic sa neboj, vsetko bude v poriadku, jemu teraz ide uplne inac cas ako Tebe :-) Bez, ako so statnicami ? :-)
Odpovedať
Baby uz mi volal. Vsetko O.K. Tak mi odlahlo :-) Uz nech idem za nim. Bez ozaj, ako so statnicami?
Odpovedať
Profilova fotka
no mam dalsiu buduci tyzden.. akurat som skoro dve hodky spala.. no joooo, je to vycerpavajuce :-p jani super, ze je ok, urcite ho pozdrav ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, Jani: muzikovi vela zdravia pri rekonvalescencii :-D a trpezlivosti... Bez: drzim palce, pevne nervy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zuzi, ako sa ti dari? tiez mas asi dost roboty, chodis uz menej kecat ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dobre ranko. Tak dnes mam konecne trochu volno. Jejda, rano som isla autobusom a trpko som zaplakala. Cesta mi trvala hodinu a 40 minut. Ale nakoniec som prisla....
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez, ano mam dost roboty... uz zacinam makat na veciach z mojej novej pozicie, takze na net sa vela nedostanem... a doma som rada, ked PC nevidim :-N s vynimkou toho, ked sa musim ucit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani a to si isla akym spojom? to preto, ze chodis asi neskor ako peto zuzi no jasne, sefova musi ist prikladom a neflakat sa na MS :-D
Odpovedať
No asi preto, ze chodim neskor. Ale bol to aj zrychleny, tak nechapem. O siedmej som nasadla a o osmej som vysadla. A potom este ta nestastna MHD :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no to hej, ked robis "mimo" trasu.. peto chodi na nejaky 6.40, trva to okolo 40minut ako sa ma robo?
Odpovedať
Uz chodi. Teda skacka. Asi v piatok ide domov. Konecne. Uz mi je samej velmi smutno....
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj ja som sama doma, peto dnes siel na sluzobku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute :-) Jani, super ze vsetko dobre dopadlo a prajem manzelikovi rychle vyliecenie ;-) Neboj, piatok bude hned tu :-) Bez, a kamze isiel maco ? ;-) Moj starky sa chysta buduci tyzden na Ukrajinu za zakaznikmi :-S a bude prec vyse tyzdna, tak dlho este nebol, neviem, ako to zvladnem.... :-( ale co uz, o to viac sa tesim, ked bude spat :-D :-D x-) x-)
Odpovedať
boze ako dobre, ze Robik nikam nechodi. Vecer idem na sluzobnu veceru, tak dnesok ubehne rychlo.... Zajtra skola a v piatok idem na Lucku Bilu.Tak sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
No vidis Jani, ved mas nabity program ;-) A ako dobre, ze Tvoj muzo nikam nechodi... :-) Moj obcas musi, ale uz sa to snazim brat z tej lepsej stranky....vzdy ked sa odniekial vrati, tak sme ako znova cerstvo zamilovani a to stoji za to :-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. jani manželíkovi prajem rýchle uzdravenie.. už keď hovoríte o tom cestovaní.. môj mužík chodí každý mesiac na 2 týáždne preč.. ale zasa potom tie 2 týždne keď sme spolu stoja za to.. inak čo máte nové.. dlho som tu nebola..
Odpovedať
Profilova fotka
no halooo, uplne mrtvo :-o
Odpovedať
Ahoj Bezi. My mame NSM poradu, tak ja len na skok. Zajtra mam muza doma :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Sa strasne tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, tak sa dobre porad ( na tej porade ) :-D :-D Super, ze uz budes mat muza doma :-N :-N Moj nakoniec na tu Ukrajinu ide az niekedy v maji asi, tak sa tiez tesim x-) On sa na kazdu sluzobku chysta aj 2 mesiace, moc sa mu nechce odo mna :-D :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak dufam, ze uz je robino ok, teda v ramci moznosti a rozrezaneho kolena mary to mas fajn, aspon sa nemusis o neho bat.. az v maji :-N
Odpovedať
Ahojte. Dakujem, Robik uz je celkom O.K. Len ma trochu teplotu, ale aj tak ide dnes domov. Konecne... Dnes nebudem spinkat sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani no vidis, na weekend aspon jedna pozitivna sprava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby potrebujem od vás jednu radu.. ako dlho sa musí platiť dobrovolné pripoistenie, aby baba dostávala prvého pol roka tú najvyššiu materskú.. myslím, že je to okolo 15 000,--
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?