Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Teda aj janka levik sa uz chyta na tehatensku maniu :-D Jani jeana vy uz to mate za par, to je super :-D
Odpovedať
janne dnes to vychadza na prepokladany termin ze presne za 100 dni. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej jani super, uzite si dofcu aj za mna ;-) ja sa vykotim u nas na chalupu pod strom a budem si brusko skrabkat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pocujte babule, ako s tym stretkom u romanky? ideme tento tyzden ci nie?
Odpovedať
ja neviem ako je to so stretkom. mam viacere otvorene veci na tento tyzden.. sa nejak dohodnite a ja skusim prist ak budem moct
Odpovedať
Profilova fotka
a kto by teda isiel? janka jedna, janka druha, ja, janka tretia podla programu, zavolame aj ostatne baby?
Odpovedať
juuujha ja by som rada isla... len aby to nevyslo na stvrtok.. lebo to mame obroooovske stretko z MK a pridu tam aj baby zo zahranicia.. tak to nemozem minut :-D :-D
Odpovedať
No ja by som hadam aj tento tyzden mohla. Teda okrem stvrtka a piatka. Cize uz len zajtra a stredu :-N Asi buduci tyzden by bol lepsi, ako tak premyslam...
Odpovedať
Profilova fotka
buduci tyzden sa asi hodim marod, ak sa nebudem stihat ucit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
my mame tiez v ZA stretko - vo stvrtok, takze vam zavidim len trosku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, s tymi stretkami sa roztrhlo vrece ;-) zuzi a nebudu nahodou niekedy nite? mnam dala by som si
Odpovedať
Profilova fotka
bez: nebudu tak skoro... :-( pisala som ti asi minuly tyzden tu do fora - asi si necitala... kravicky, co nam davaju dobre mliecko na este lepsie korbaciky, su telne... a kedze teda cakaju teliatka, tak nemaju mliecko... cize ani nebudu mat najbližsie 3 mesiace. :-| ale mam este jednu tetu v zalohe, ta sa mi ma ozvat, zatial nedala vediet. Pourgujem ju este neboj ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi ved nic, boli sme hore tento weekend, takze najblizsie asi az niekedy v maji.. ale velmi dakujem za ochotu, nabuduce asi zoberiem viac, ak sa bude dat a pichnem do mrazaku.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooo nikde nikoho? :-o
Odpovedať
ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-D :-D
Odpovedať
aj ja som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nie je mozne ;-) ako sa mate? moc pracujete?
Odpovedať
zuzi normalka. obedujem tak som sem nakukla. a co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
jani ja tiez obedujem ;-)
Odpovedať
a co? a uz to v tebe zostava?
Odpovedať
To je ale otazka. Ja mam vela roboty, tak klasika nestiham. A to som myslela, ze ked bude mat sefo tyzden dovolonaku, tak si budem sunky valat a ono je to naopak. Ale aspon mi to rychlo ubieha. Inac ako sme to skoncili s tym stretkom?
Odpovedať
Profilova fotka
no rano je to este problem, skusam vselijake finty, hlavne musim jest pravidelne a malo.. jani stretko asi prelozime, aj ked neviem, ci next week sa nehodim este marod
Odpovedať
Tak by sa malo jest stale. Ze pravidelne a malo. Aspon jest zdravo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani no zdravo neviem, tyzden na sucharoch, potom tyzden len na polievkach a tak :-N
Odpovedať
zuziiii to bude dobre.. potom uz bude tyzden na vepro-knedlo-zelo a taaaak... ;-)
Odpovedať
Jani z vlastnych skusenosti? :-D :-D
Odpovedať
hej mala som take obdobie ze stale na obed slepaciu polievku a vepro.... :-D :-D
Odpovedať
No ked Ti chuti, nieje co riesit. Ja idem domov, lebo uz ma z toho pocitacu bolia ocka :-N
Odpovedať
nooo tak keby ja som mohla ist vzdy domov ked ma bolia moje kukadla tak tu toho moc nenasedim :-D :-D inak ja tu dnes nemozem obsediet uz od obeda lebo nasej krasavici sa zachcelo mat spartakiadu... tak nemozem ani sediet poriadne ani pracovat ani nic.. ale aspon je veselo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani to musi byt super, ja si zatial ako tehu ani nepripadam.. teda az na tie nevolnosti.. mne maso vobec nejde na chut, aj ked vcera som si dala asi 3kruzky klobasky, ale som to pekne olutovala.. no co, ked som mala na nu chut 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?