Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No vdaka. Ale zatial nic moc. Ale dnes idem spinkat uz o osmej, tak zajtra budem plna elanu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Marya: kde ste boli? :-p
Odpovedať
Dobre ranko. Vzhladom na to, ze dnes je medzinarodny den radosti z prace, dovolim si rozdat trochu nadsenia, ktore ma od rana sprevadza :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dlho som sa neozvala ... ako sa mavate? :-) My v celku v poho ... zabývaní, zapracovaní, jar prichádza ... x-)
Odpovedať
No je to tu nejake spomalene, takze neviem ci ti niekdo okrem mna odpise. Super, ze sa mate super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ked som mala cas tak som tu niekedy mrkla ... mas pravdu, niekedy je to tu ako po funuse, nikomu sa nechce ale niekedy ste dobre rozbehnute :-) a ty co mas nove? videla som niektore kocky uz aj na konikovi x-) vy neplanujete?
Odpovedať
Profilova fotka
inac, ja mam o.i. aj spomaleny internet takze na tu pomalost som si uz ja zvykla :-D
Odpovedať
No s nami je to take vselijake. Prave to riesime aj s doki. Skusa kadeco, ale zatial nic.... ;-( Zatial mam pevne nervy, tak ma to nebere, ale este tak 2 mesiace a zlozim sa z toho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.. my plánujeme začať pracovať na bábe možno niekedy po lete.. ak všetko pôjde, ako má.. bayka a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
fuu, tak to mi je luto ale drzim palec ... my v podstate zaciname len skusat (doteraz som mojho asi tri mesiace na to psychicky pripravovala :-) ), takze ani neviem ako na to zdravotne sme ... no v podstate ja som OK (este ze su tie nase povinne prehliadky) a dufam, ze aj moj muzik bude OK ... aj ked uz ma sice vek (30) ale ked aj Gott mohol ;-) zatial vidim pokrok v mojom snazeni v tom, ze muzicek uz bez zabran oslovuje a berie si na ruky mojho polrocneho synovceka a dokonca sa vcera zabral ho aj povyzliekat, ked sme sa vratili z prechadzky ... 8-) jee, este som zabudla, dokonca mi dovolil kupit pre synovceka (zatial) postielku a rovnako vyclenit financny fond na drobca ... no hadam to neprinesie smolu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jáj.. tak možno, že sa pomaly presunieš na koníka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som sa aj hned presunula :-), len sa bojim, ze ked tak velmi chceme, ze to hned nevyde :-N No ale ak vide, tak to veru bude oslava x-) takze kocky drzte palce :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anulujem posledného smaila :-D malo tam byť ;-) , len sa mi nejak ruka smykla ....
Odpovedať
Profilova fotka
tak to si píš, že budem držať prsty, aby vám to vyšlo..
Odpovedať
hello hello ale bayka tak teba som davno nevidela :-D no blahozelam k takemuto rozhodnutiu o babenko ;-) ja som tu asi na tom najpokrocilejsie, sa mi zda.. takze si to naplno uzivame a je to uplne uzasne... :-) ;-) takze len do toho, ked vam nic nebrani a BTW moj najdrahsi ma 36 takze pohoda ;-)
Odpovedať
caute babule, len vas pozdravim, lebo nestiiiham teraz akosi, takze caute caute :-)
Odpovedať
cau cau levik :-D :-D som doma na PN.. tak sa celkom aj dost nudim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, Bayka, držíííím silno palce, aby Vám to vyšlo ;-) ;-) ;-) Jeanka ahoj ;-) . Prečo si PN? :-| Držkaj sa. Dnes som nahliadla na MK do Tvojho pasu (dovolila som si :-D ), že aké meno ste vybrali pre dievčatko. No nedočítala som sa :-D
Odpovedať
nooo... este sme sa k nemu poriadne nedopatrali.. stale rozmyslame.. PN som kvoli hrdlu.. takze nic vazne..len doktorka nechce aby som sa pohybovala medzi ludmi s takymto oslabenym organizmom... ;-) tak sa mi to celkom aj hodi... lebo by som sa mala ucit na sobot. skuskul.... ]-(
Odpovedať
inak vy sa ako mate Iwuskaa??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
To Ti verím, lebo je veľa pekných mien a je ťažko vyberať :-) . Tak sa len lieč ;-) ... Držíííím päste na skúšku ;-)
Odpovedať
Sa to tu rozbehlo. Som bola tak narychlo kupit psika a zaviest ho babke, tak sa z toho este teraz vytesujem. Je to 6 tyzdnove steniatko nemeckeho ovciaka a je taka krasna. Tak mam aspon taketo baby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj janne.. o chvíľu budete mať s mužíkom aj také skutočné baby.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
janne: ja mam ako kompenzaciu tiez psika :-D zatial mi musi stacit,kedze na matersku je to u nas v nedohladne |-|
Odpovedať
cawte babule..odkedy mi v praci zrusili net, nejak na vas nemam cas..tak vsetky srdecne pozdravujem x-)
Odpovedať
sisaaaaaaaa..... tak ty si tu naozaj daaaaaaaaavno nebola... ako sa mas, ako sa inak dari?? =-) ;-)
Odpovedať
aale, neviem kde mam hlavu..zacali sme vybavovat papiere na stavbu domu..boooze..ale ty sa pochval ;-)
Odpovedať
juuujha takze mate teraz perne obdobie.. s domcekom.. my vyborne.. tehu strasne rychlo uteka.. domcek teda zatial neriesime.. a strasne sa tesime :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Sisa tu bola :-D Teda tak dlho tu nebola.
Odpovedať
Profilova fotka
teda bola :-D ake duchaplne konstatovanie Janne :-D ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?