Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi dik :-)
Odpovedať
fifi to je super, ved len nedavno ta povysili a teraz znova, gratulujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: jak nedavno, naposledy pred rokom :-D btw. dakujeeeeeeeeem :-D
Odpovedať
jasne, to je dost davno, to si sa vlastne aj inak volala, cize to ani tak neplati :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis fakt, to som bola este slobodna :-D takze moj prvy postup ako vydata pani :-D :-D :-D
Odpovedať
bez oslavovat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi gratulujem Bez držím palčiaky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: az ked urobim v sobotu skusku budem oslavovat 8-( 8-( je to taka dost blba skuska :-( jachin: dakovala :-D
Odpovedať
jedine co vas ospravedlnuje... je ze konikujete.... inak ja neviem nam to tu asi zavru kvoli nedostatocnemu dennemu priemeru poctu prispevkov ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak zuzi tvoja prognoza nevysla, vytiahla som si uplne blbe otazky, takze opravak :-p
Odpovedať
Profilova fotka
fifi gratulujem.. bez.. to fakt????
Odpovedať
zuzi no to je skoda :-( ale bude tu urcite onedlho lepsie a vsetko sa to naucis a porobis ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuziiiiiiiii to mi je luto.. ale drzim palceky... :-( ;-)
Odpovedať
bez, zacina vikend -> teraz si oddychni, naber energiu na dalsi mesiac a IDEEES 8-) ok?
Odpovedať
Ahojte. Zuzi hlavu hore. Ved uz aspon budes mat mensi stres a uvidis, ze to bude ovela lapsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
x-) x-) x-) ste moji zlatusikovia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez, to vazne?? :-( :-( :-( dnes na teba stale myslim a takto do dopadlo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, mrzí ma to.No hlavu hore, zajtra bude lepšie.Neboj a vykroč tou správnou nohou.Nie je to také zlé ako sa na prvý pohlad zdá ;-) http://www.funny.sk/obrazky/index.php...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ale vies co to pre teba znamena? musis minimalne zohnat poriadne vela tych syrovych niti.. ;-) jachin :-D
Odpovedať
No a hlavne z toho nebud smutna. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: s korbacikmi zatial nic :-( kravicky, co nam davaju mliecko na korbaciky su telne... teda nemaju mliecko :-| ze bude tak najskor o 2 mesiace....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. sa nejako flákate.. voláko vám nie je do reči.. alebo koníkujete?
Odpovedať
Profilova fotka
na nekonikujem a este urcite tak skoro nebudem :-)
Odpovedať
AHOJTE Ani ja nekonikujem. Ale ani nepisem.Flakam sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) :-) Juj, tak davno som vas nevidela.....Bez, mala si pravdu, som dovolenkovala, boli sme si natrhat pomarance zo stromu :-D :-D Bez, to mi je luto, ale nic to, neboj, aspon si si to zteraz nacvicila a druhy pokus vyjde ;-) Fifi, gratulujem k povyseniu, sikulka :-)
Odpovedať
Vitaj medzi nami ;-) Aj mne by sa uz hodila nejaka dovolenka. Aspon sa mi v noci snivalo, ze som bola v Chile.
Odpovedať
Profilova fotka
fifi.. nekriš hop...... :-) mne sa po víkende tak strašne nechcelo do roboty..
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute moje staré známe :-D . Ako sa tu mávate? Bez, neboj nič, opravák dopadne lepšie a Ty im to ukážeš ;-) . Oriesok, mne sa tiež nechcelo vstávať, ešte je ráno tma 8-(
Odpovedať
Rano tma? A kedy stavas? A ako sa inak mas? Vsetko v poriadku? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, noooo :-D . Vstávala som o pol šiestej a ešte nebolo tak vidno ako som bola zvyknutá :-D . Mám sa fajn, všetko je v poriadku x-) . A Ty ako sa máš? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?