Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani taky som navrhla v nasej kafickovej teme ;-)
Odpovedať
Ja suhlasim. A idem suhlasit aj do kavickovej temy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne, takze kto vsetko pride? inak taka marya tu uz dost davno nebola :-o asi dovolenkuje
Odpovedať
Ani Scarette tu dlho nebola. Asi uz na nas kasle :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ozi ani janka.. ta chodi rovno na stretka ;-)
Odpovedať
bre ranko ani fifi tu par dni nebola, a to ani na stretka nechodi :-)
Odpovedať
No zle..... Baby neviem, ci budem moctr prist v stredu. Mozno ani nie.... Este uvidim.
Odpovedať
jani a precooo? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani co sa deje? :-o
Odpovedať
No pojdem na pohreb, ale este nekdo nevie kedy bude. Niekdedy zaciatkom bud. tyzdna. Mozno....
Odpovedať
jani to je mi luto, a komu pojdes? niekto velmi blizky?
Odpovedať
No jeden z nich mi bol pred casom velmi blizky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Obedova prestavka? Tak skoro?
Odpovedať
jani nie. snazim sa pracovat. ako ti je? si sa tu spravu len rano dozvedela?
Odpovedať
Ono sa to stalo este v noci na pondelok. Isto si to zachytila v spravach. Traja chalani na D2. Ale este nikdo nevie kedy bude pohreb, policia to stale riesi. Ja si to polne uvedomim az na pohrebe. Az potom mi dojde, co sa vlastne stalo. Vzdy to tak je.
Odpovedať
Profilova fotka
jani to je mi luto :-| jaka prestavka, ja sa ucim a je mi strasne zle |-|
Odpovedať
Zuzi este tie stavy neopustili? Chudatko. Ale aspon vies od coho Ti je zle ;-)
Odpovedať
tak som si pozrela, co sa stalo, lebo ja spravy dost nesledujem.. take nestastie :-( :-(
Odpovedať
No ani ja velmi nesledujem, ale v tychto dnoch hladam po nete vsetko, co sa toho tyka.... A dost ma mrzi, ked cudzi ludia, ktory nemaju ani ponatia ako sa to stalo, sa k tomu vyjadruju tak ako sa vyjadruju. Reci ze tak im treba ked isli rychlo neviem pochopit.
Odpovedať
Profilova fotka
jani teda nic moc sa takto o tom dozvediet.. :-| a stavy ma neopustaju, este sa zhorsuju :-p
Odpovedať
zuzi ja ti zavidim tie stavy ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani kludne ti ich doprajem :-D
Odpovedať
Zuzi aj mne ich dopraj =-) Aj ja by som menila. A hned.... Ja som tiez sice uz 3 dni poriadne nejedla, ale Ty mas lepsie okolnosti. A inac vsetko v poradecku?
Odpovedať
Profilova fotka
jani a nic sa u teba nedeje? si mala testnut nie? inak keby som nemala statnice, tak som uz davno na PN a doma si valam sunky
Odpovedať
Vsak teraz odstatnicujes a mozes ist na PN valat si sunky. To uz potom hadam aj na tu kavu u nas budes mat cas ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej, odstatnicujem 26.5., to mi uz hadam nic nebude ;-)
Odpovedať
no zuzi uz aj mne je zle, ale u mna za to mozu kramy :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani no kazdy ma to svoje :-N
Odpovedať
Veru. Baby zajtra mam cely den skolenie, tak sa asi na net nedostanem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, dlho som tu nebola, sledujem, ze diskusia sa trosku pohla ;-) mam teraz dost ucenia, tiez zacalo skuskove 8-( a v praci mam tiez tlak... dnes som bola tak nejak "neoficialne" povysena :-N x-) caka ma zaujimave obdobie... ;-) navyse som schytala nejaky zapal na priedusky, tak sa liecim antibiotikami |-| Janne: je mi to luto, zivot je nevyspytatelny :-( Bezaz: zajtra budem na teba mysliet dievca, drz sa x-) to zvladnes ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?