Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Podobne. x-)
Odpovedať
dobre ranko, vstavat a cvicit :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Ja nejako asi dnes nemam naladu, tak sa ospravedlnujem a idem pracovat.
Odpovedať
jani - aj mne sa chce po tolkych dnoch nicnerobenia pracovat. ale bojim sa, ze ma to este dnes doobeda prejde :-D
Odpovedať
fuuha baby to je nejaka nova choroba.. keby to bolo virusove? :-D ... lebo mne sa straaaaaaaaaaaasne nechce pracovat :-D :-D a zjavne ani nasej princeznej .. kopka ako keby ju tu za to platili :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vidím, že vám tie 4 dni voľna len prospeli.. všetky dotuha pracujete :-D ja som si tiež od rána porobila všetkú robotu, tak teraz sa budem do večera len tak flákať :-D
Odpovedať
No ja za hodinu odchadzam, tak nestiham, lebo musim vsetko porobit. Ale hadam zajtra to bude lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ak pracujuce zeny? :-)
Odpovedať
juuuj ja mam taky problem , ze mam ist zaucat na nieco mojho akoze sefa ]-( ... ale on je tak otravny, nechapajuci a este aj madarsko-slovensky rozpravajuci, ze absolutne nemam nanho naladu chut ani nic podobne.... ]-( a este k tomu ta strasna chut zababusit sa doma do postielky... to je hrozne... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani z toho si nic nerob, pokial nemas skolit nechapave sekretarky, ktore ti este potom vynadaju, ze preco si ich vsetko nenaucila na prvom skoleni :-|
Odpovedať
dobre ranko zienky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani caves :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzi ako, zajtra to mas?
Odpovedať
Profilova fotka
nie az v piatok 8-(
Odpovedať
dufam ze moc nestresujes, este budu dolezitejsie veci v zivote ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani hehe, ze nestresujem.. :-N no snazim sa, ale proste niekedy to nejde ovladnut :-p
Odpovedať
Ahojte. Jej Zuzi ty uz to mas zapar. Budeme Ti velmi drat prstiky ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
jani nooo, je to peklo 8-(
Odpovedať
Neboj. Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie ;-) Ale nie, ziadna depresia. Ty to zvladas.
Odpovedať
Profilova fotka
bez neboj.. budeme ti všetky držať palúchy.. :-D
Odpovedať
bratislavske babule, kuk do volnej diskusie, mozno vas to zaujme http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
Profilova fotka
jani romanka je na dlhodobej PN a navrhla, ze by sme mohli spravit stretko u nej, tak tam by si aj handry menit mohla :-D
Odpovedať
zuzi mam aj dake velke bundy a tuniky :-)
Odpovedať
bez aka romanka je PN??? sicilia??? =-) =-)
Odpovedať
inak sranda ze zrovna teraz pred sviatkami som spravila obrovsku reviziu a vsetko co uz asi urcite nebudem nosit so doniesla mojej malej sestre.. a zevraj sa uslo aj velkej, tak neviem ako to poriesili :-D
Odpovedať
Romanka mi vcera pisala, tak som si domyslela, ze asi isla na PN. Musime to spravit u nej. Teda ak bude suhlasit ;-)
Odpovedať
baby ja prinesiem aj daky kolac, ked doma mi to muz neje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani hej sicilia ;-) nooo tak jej napisme, ci nas "prijme" a dohodnime sa ;-)
Odpovedať
Ze sme sa pozvali :-D Ale aj ja by som mohla snad nejaky kolac ;-)
Odpovedať
ja som si s Romankou teraz pisala a povedala ze nech navrhnem medzi nase kocky :-D nejaky termin bud tyzden.. co tak 2.4.2008???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?