Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok máš IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no baby dufam, ze uz ste vsetky pekne doma a sviatkujete ;-)
Odpovedať
ja uz hej. pekne sviatky babule, prvu velku noc ako manzelky :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekné sviatky prajem aj ja :-) Dnes sme sa pre zmenu zobudili do krásneho bieleho rána.vonku to vyzerá ako uprostred zimy a nie ako jar :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, vidim, ze dnes ako je volno, nikde nikoho ;-) zelam krasne sviatky a uzite si to aj napriek otrasnemu pocasiu :-D
Odpovedať
dobry vecer babulky.. aj ja vam zelam krasne sviatky.. ja momentalne cakam na kamosku, s ktorou ideme do slusnej restauracie na babsky vyjazd nakolko nasi muzi sli s mojimi dvoma svagrami na obrovsku akciu oslav Doda, svagrikovych 20tin, oslavy velkeho piatku atd... zlati.. :-D len najhorsie je ze sa v takejto zostave nestretli asi 1,5 roka.. takze veeeeelmi sa obavame ako to skonci.. no kazdopadne ma svokra navareny obrovsky hrniec slepacej polievky na rano.. tak dufame ze to zvladneme :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej vsetky pekne poctivo sviatkujete, pekneeee :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky, tak ako, vysibane, vyoblievane? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi u nas nikto nic, len tie statnicove otazky ma tyraju :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Bez, ja som bola tiez len jednym prutikom trosku "slahnuta" :-D verim ti, ze ta mataju, vsak uz mas asi termin co v :-N drzim palce
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi no jo, uz sa mi o tom aj sniva.. ked si predstavim, ze toto je len zaciatok a cakaju ma este dva taketo mesiace {nedajboze ze by som nespravila, tak este cele leto} 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bez, to ani nehovor, ze nespravis, lebo spravis 8-) ja to jednoducho viem a mam vacsinou vzdy pravdu :-D niekedy je to aj na skodu no.... ale moje intuicie este nesklamali ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zuzi ked to tak bude, dame v ZA konecne tu strasne slubovanu kavu :-D :-D a aj nieco odo mna dostanes ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuj tesim :-p dufam, ze nedostanem bitku teda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi iba ked nespravim ;-) ale nieeeee... to ta budem zasa otravovat koli nitiam, lebo syr mi ide pomaly ako jediny na chut :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to bude teraz uz lepsie s nitami, je po velkej noci..... som zhanala aj teraz a bol velky problem... dopyt bol vysoky.... navyse ide aj jar, lepsie pocasie, kravicky daju viac fajnoveho mliecka :-p
Odpovedať
Profilova fotka
mnam mnam mmnam, uz sa tesim :-D ale tento weekend este asi nebudu co? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veru nie bez, asi tazko :-N ale ked budem doma, opytam sa ti, kedy mozu byt najblizsie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to bude super, moc dik :-D
Odpovedať
Profilova fotka
niet za co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak pred chvilou sme sa vrátili z návštevy a tam sme pozorovali poobede z okna, ako chalani liali na jedno dievča asi 10 vedier so studenou vodou =-) chúda dievča.Som za tradície,ale s mierou :-N
Odpovedať
caute, u nas sa oblievanie ignorovalo :-) moj muz je sice z oravy, ale precestoval aj kus sveta a vie, ze tento nas krasny zvyk inde hodnotia ako nasilie na zenach :-D ja dufam, ze odide do historie spolu s nasou generaciou, ktora si ho bude pamatat ako posledna, ze ho zazila. a nase deti budu uz len hladat velkonocne zajace ale ked sa to niekomu paci, samozrejme nech sa v tom vyžíva :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja verím, že sa tradícia zachová, to hľadanie zajačikov je také cudzie pre nás (asi ako Haloween), a nestane sa z Veľlkej Noci komerčný sviatok (postupne ako všetky 8-( )
Odpovedať
jachin - tak v tomto sa nezhodneme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čo už, každý máme iný názor :-)
Odpovedať
a priroda ma tiez svoj vlastny nazor, ked nam na sviatky jari nadelila sneh :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No veru, niežeby bolo snehu na Vianoce, na Veľkú noc som ešte nezažila :-N Snád sa to nejak umúdri.Už by som chcela ísť aj von na bicykli alebo korčuliach, no dá sa? :-)
Odpovedať
a zajtra este prazdninujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte hej, nastupujeme až v stredu.
Odpovedať
tak zajtra este cerpaj silu ;-) ja idem k muzickovi. pekny vecer ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?