Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule.. všetky máte toľko veľa roboty? od rána tu ešte žiadna z vás nenaukla.. :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ja valim na skolenie, uz tu nie som :-|
Odpovedať
Profilova fotka
oriesok no co, budem si pisat sama so sebou? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v poslednom čase tu akosi chodí málo báb.. už asi prevláda modrý koník :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no dnes je tu riadne mrtvo,kde ste vsetky? :-.
Odpovedať
ja som tu ! :-) dnes som bola dost v terene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola na skoleni, konecne som doma a trosku som tu nakukla... a ako vidim, nic sa nedialo
Odpovedať
no vidis, ty tu nie si, a nema tu kto kecat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ani tak nie Jani, skor Janne :-D ta ked vypadne, je tu ozaj ticho... je to taka ozivovatelka nasho fora ;-) inak co nove? :-)
Odpovedať
kupila som dnes tri drevene velkonocne vajicka :-D a ty co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si kupila novy kostym :-D teda manzel mi kupil, ja som si ho vybrala :-D a tesim sa na velku noc, pojdeme lyzovat :-p ale potom mam uz prvu skusku v skole ]-( takze sa nudit nebudem...
Odpovedať
wow.. aky je? ja som si dnes pozerala nejake pradielko, co dostanem od muzicka na narodeniny, ale nic mi nepadlo do oka. a ty mas vari tiez narodeniny? a lyzovacka bude kde? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jani: mala som narodky pred tyzdnom v pondelok :-D takze to bol taky darcek k tomu :-) lyzovacka bude na Martinskych holiach.... kedy mas ty "sviatok"? ;-)
Odpovedať
jej zuzi tak dodatocne vsetko NAJ.. nech sa ti dari a plnia sa ti sny :-) jedna moja kamoska tiez ma 10.3. narodky a moj tatino a synovec maju meniny :-D ja mam sviatok 3.4. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: dakujem x-) idem uz cosi porobit, kym pride muzik domov ;-) pekny vecer....
Odpovedať
aj tebe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi vsetko naj k narodkam ;-) jani a co si robila v terene? ako spravna investigativna novinarka si padila po informaciach? :-)
Odpovedať
zuzi no najskor bola tlacovka a potom som veru bola na jednom mieste cinu. ale kedze my nie sme bulvar, tak to nebolo nic zas take senzacne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani fiha, ze miesto cinu :-D
Odpovedať
Dobre ranko. Juj vcera som isla velmi neskoro spat a teraz som uplne vyflusnuta |-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani sak sa v kuse kdesi flakas ;-)
Odpovedať
dobre ranko :-D tak ja som prave prisla od zubara, mam vonku dalsiu osmicku :-)
Odpovedať
juj Jani neprijemne :-.
Odpovedať
no dve su uz vonku, cize polovica :-D islo to celkom v pohode, ako aj s prvou.
Odpovedať
kde ste vsetky? :-o
Odpovedať
Ja mam nejako vela roboty, takze sa ospravedlnujem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
No tak aj ja som už na dnes konečne skončila x-) deti sa rozpŕchli na prázdniny a my po nich tak isto :-N
Odpovedať
caute kocky davnejsie som tu nebola.. viete MK nepocka... tak sa to rozvija rychlostou nasoleneho ..... :-D co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, to viete, jeden den v tyzdni som v praci, tak sa idem po...t :-|
Odpovedať
Profilova fotka
baby.. neviete mi povedať, ako dlho trvá, kým prídu výsledky z cytológie?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?