Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
cau zuziii no keby sme si to dali tak podobne, tiez by sme mali B.......ci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani: kludne si dajte :-D ale daj si o jednu "bodku" navyse, aby si nas nepomylili :-D :-D :-D
Odpovedať
zuzi po slovensky pokojne :-D :-D ;-) no ved to by bolo, keby niekto miesto vas trafil k nam a naopak :-D ja som sem len nakukla, idem pomaly spat - dnes ma tak bralo ceeelyy den :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj mna Jani a ja dnes vobec nic nestiham... tak som tu len nakukla a stiahla som si maily.... uf, konecne vikend :-N
Odpovedať
veru konecne :-) tak si ho uzi, pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tebe pekny vikendik, papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
haloo haloo, nikde nikoho, kazdy si uziva volno ;-)
Odpovedať
ahoooooooooj Bez.. iba som ta tu zbadala tak som ta chcela pozdravit... ale uz aj letim lebo ideme na kavicku k manzelovmu bratrancovi do Wien ;-) sa tesiiiiiim lebo maju 4 rocneho a 8 mesacneho syncekov... no ako madar ale hadam si pochopila :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ahojcek, asi budeme musiet dat kavu, ty si vzdy taka plna optimizmu, potrebujem niekoho "cicnut" o pozitivnu energy :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Nikde nikoho? A ja uz zarezavam v praci. Ako sme previkendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
janne: aj ja zarezavam, nastastie tento tyzden len 4 dni, vo stvrtok mozno pojdeme na skrateny rezim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jani cely weekend som sa ucila, nastastie tento tyzden idem do roboty len v stredu, ale statnica ja uz za rohom bleeee 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzi tebe je sveta zit. Aj ja mam zajtra "sluzobku", takze uz len streda a stvrtok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani fakt by som radsej bola v robote.. akurat mi volala kamoska, ze si vytiahla nejake debilne otazky a ze to asi nespravila.. no jooo, optimisticke vyhliadky
Odpovedať
Profilova fotka
bez: neboj, ty si vytiahnes dobre otazky ;-) janne: tiez mam zajtra skolenie, takze takmer cely den tu nebudem, snad to rychlo ubehne ;-)
Odpovedať
Jasne, ze to Bez zvladne ;-) O tom niet najmensej pochybnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
no jo baby, mi nejak moc verite :-|
Odpovedať
Vsak vieme co si zac a co sa v tebe skryva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aby ste neboli sklamane :-N
Odpovedať
zuzi - jasne ze nebudeme mat z coho byt sklamane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bez, staci ked sa na teba mrkneme a vieme, ze si sikula :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeezis dnes asi nezaspim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm, ja som si dnes zaobstarala jednu diplomovku -ako inspiraciu pre moju pracu - a som si na teba aj spomenula Bez, ze sa isto kdesi mordujes s knihami ]-( pevne nervy, ja som nervozna uz len ked si na to pomyslim a to som len druhacka :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi no dnes ta kamoska ozaj nespravila statnicu, takze mi to k nejakemu pokojnemu spanku neprida :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uf, a to mala aky predmet? ten, co mas ty koncom marca? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, to iste |-|
Odpovedať
Profilova fotka
oj oj..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Bez zajtra máš štátnice?
Odpovedať
Profilova fotka
jachin - bez ma statnice koncom marca :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jachin buduci piatok 28. :-x
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?