Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vidim Jani, nevadi... pondelky byvaju tazke... tiez mam taky den...zapojit sa do prace a fungovat ide tazko :-D
Odpovedať
A to musim este rychlo spravit pracu na dnes na cviko. Asi tam radsej nepojdem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa ulievala v sobotu :-D ale v piatok som poctivo bola... ;-)
Odpovedať
No moja praca uz ma 2 strany :-D Snad to aj stihnem. Ak sa nezjavi nejaka robota ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
halooo, musim vam prezradit, ze janka cvicii ;-) som mala dnes tolko roboty, ze som nestihala ani MS ani MK uroven 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
veru bez, dnes to tu nema ziadnu uroven :-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi myslim, ze vseobecne nam to tu upada :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hm, asi jarna unava,alebo vela prace a podaktori aj ucenie, ze.... 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
asi tak.. ale predsa, priority pol roka po svadbe su uz inde :-.
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo asi oboje :-) caute kocky, tak sa po dlhej dobe hlasim ... ja som tiez busy v tejto robote ... niekedy ani nemam cas ist na bleskovky :-D ale inac v poho ... a vy ako? teraz mam troska vonejsie lebo sefovci a polovica kancelarie je na vystave tak nam nikto nedycha na krk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trebars na MK sak bez ... ;-) ako ti je dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
vidite, presne tak .. aj vy ste si uvedomili ze poniektore sme mali v sobotu presne polrocne vyrocie svadby ... booooze, ten cas ale leti ... 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre ranko. Bez ty si ma bonzla? Ale dobre mi to vcera padlo. A vo stvrtok idem lyzovat, tak hadam neskoncim so sadrou na nohe :-N
Odpovedať
Profilova fotka
majka aj ja by som sla na vystavu, potrebujeme sedacku a vitrinu na macove modely jani co ja, robo ta bonzol :-D
Odpovedať
Ten moj muz. Ale bol cely vyteseny ked som prisla, lebo sa mi musel pochvalit aky je sikovny. Ze on vsetko vybavil, bol nakupit a este aj riady poumyval. Tak som ho musela pochvalit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nasi isli na taku stavebnu vystavu ... tam asi zo sedaciek nic ;-) a akurat sme sa dozvedeli, ze budeme o den dlhsie sami ... takze "let´s have a party" :-D ... inac, dnes to aj poriadne vyuzijem ale nikomu nepovedzte :-N idem fotit maleho Adamka na prve plavanie cez moju obednu prestavku .... sa uz tak tesim :-) dufam ze sa vody nezlakne ...
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved bol nejaky vysmiaty, ked prisiel ;-) vidis, sikulka majka jaj, lebo dnes zacina nabytkarsky veltrh v nitre
Odpovedať
Profilova fotka
som aj myslela ze myslis Nitru, nasi su az v Koline :-) chodite do Nitry?
Odpovedať
Nitra zacina uz dnes? :-( Ja tam zasa nestihnem ist. :-(
Odpovedať
caute herecky... zase tu spite??? aj my chceme ist na tu vystavu.. chodievame tam uz asi 3 roky... len hlavne si tam neobjednavajte koberec lebo vam pride az za 13 mesiacov :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no chceli by sme ist, ale kedze sa nestiham ucit, asi nepojdeme :-S jani akoze spime? herecka.. dojdes o 10 :-D
Odpovedať
Pekne jej naloz Zuzi ;-)
Odpovedať
nooo sak sa konecne snazim aj pracovat... takze az teraz sa napajam :-D a inak drahy kolega mi teraz oznamil ze by rad siel bud. mesiac asi na mesiac do Thajska na thai box sustredenie ... jaky zlaty... asi sa tu roztrhnem potom... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani to su mili kolegovia :-N
Odpovedať
Tak to proste je. Juj mne je dnes nejako nanic. Keby som nemala tolko roboty, tak to hned zabalim a bezim domov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) No Jani, aspon si to pred materskou este vychutnas :-D :-D Janne, a Ty dnes nejdes do skoly ? :-D :-N Inak ani mne sa dnes nic nechce........len tu sedim a cakam na fajront :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no baby sa mate.. ja musim makat aj ked osm doma.. dokelu, vypisuju ludia maily ako sibnuti, vsetci volaju.. otras 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
No to sa asi moc nenaucis :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mne sa tiez nic nechce, jarna unava na mna posobi cim dalej tym viac 8-( o chvilu mame poradu, asi zaspim :-x
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, to mas dobre, ze to mas len jarnu unavu....ja mam celorocnu lenivost :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?