Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Boze to vase gramaticke okienko =-) Ja mam normalnu chvilku. Tesim sa ze vecer na chvilku vypadnem. Hadam to stihnem
Odpovedať
Profilova fotka
No aspon niekto je tu normalny :-N Ja som normalnu chvilku nemala ani nepamatam =-) :-D
Odpovedať
Ci som normalna to neviem, ale chvilku mam. Budem musiet zasa vybehnut, lebo mam metrovy zoznam, co treba kupit sefovi. Tak asi za hodku pojdem, a kedy sa vratim, tak to veru netusim.
Odpovedať
Profilova fotka
V pondelok :-D :-D Prajem príjemné nákupy :-D
Odpovedať
No kiezby to tak bolo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani ty popri uctovani este robis aj nakupciho? :-o
Odpovedať
No ja robim vsetko. Potrebujem blok na nejake veci, tak ich musim ist kupit :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasneeeee :-D sak zasa v takomto peknom pocasi, aspon nemusis sediet v kancli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, Ty uctujes ?
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak ma teda dnes ospravedln na stretku, ma to mrzi, ze nemozem prist :-p som chcela mary spoznat aj osobne
Odpovedať
bez -neprides?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. už som tu dlho nebola.. a ani vás nestíham čítať.. čo máte nové?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez, coze, Ty neprides ???? :-( A ja sa na Teba tesim uz od pondelka :-N No nevadi, niekedy nabuduce :-) A nakoniec mozno ani ja nestihnem ]-( , ked vidim tu nasu ciernu perlu....a tak krasne je vonku, nie aby sa ponahlala ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani nepridem.. som uplne vytrasena z toho, ako mi bolo zle cely den.. :-S a pritom som sa moc a moc tesila ;-( mary cierna perla? :-o
Odpovedať
babyyy? prosim Vas mozte mi povedat co je cierna perla?? ale nehovorte to mary lebo si bude mysliet ze mam nielen tehu sklerozu ale aj zaseknute nejake koliesko :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no nasa sefka :-| teda kvazi sefka, vsetkych tu diriguje, francuzi su ju sem nasadili, aby nas tu kontrolovala... ]-( Dufam Bez ze Ti coskoro bude lepsie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary teda a kde ste prisli na take pomenovanie pre sefku? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
No, my ju normálne voláme Fuňa :-D :-D , ale čierna perla sa tiež hodí :-N Našťastie tomu nerozumie :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mary ta ale musi byt oblubena :-D no uz pomaly pojdem, hura weekend, cely sa budem ucit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tomu ver ze je :-D :-D Prajem Ti pekny vikend a neprehanaj to s tym ucenim ;-)
Odpovedať
babulky prepacte ale ja nepridem. bola som v meste cosi vybavit a prisla som potom domov. to ta jarna depka ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
halooo babule ako bolo vcera na stretku?
Odpovedať
No vidim, ze nikdo. Tak dobre ranko aj tak.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Ja sa tiež ospravedlňujem, že som neprišla na stretko, radšej sa k tomu nebudem vyjadrovať ]-( ]-(
Odpovedať
Vidis, a ja ze co nas tam bolo tak malo. Ked ste vsetky neprisli.
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale niektore na to mali padne dovody 8-)
Odpovedať
No ved ja to uplne chapem ;-) Taka som dnes zamrznuta, by ste neverili. Som sa vyletnila a vonku je dost zima :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj mna mrzi, ze som to nestihla :-D :-D ale nie.... skoda, ze to bolo tak daleko....
Odpovedať
Ahoj zienka. Dnes to tu nejako viazne. Ja som este zabrzdena z vikendu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?