Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Juj tak musim muzovi povedat, ze budeme mat vyrocie. Lebo ani jeho by to iste nenapoadlo. Ani mna by to nenapadlo, keby ste to nerozoberali.
Odpovedať
dobre ranko babule mne to neda, musim vam to povedat: spravne je MI to napadlo, a nie mna napadlo - tvar mna to napadlo znamena, ze vas nieco napadlo, akoze zviera napriklad ;-)
Odpovedať
Ja zomrem. Uz aj ty? Ja to pisem spravne zahoracky ;-) Ale odteraz si budem davat pozor a budem pisat vsetko spisovne.
Odpovedať
Profilova fotka
levik: gramatiku mas asi v malicku co ;-) :-D inak ahojte, dnes mame nadherny den :-p
Odpovedať
fifi, no veru mala by som mat :-D ale mam nejake tie problemove slova. nikdy neviem ci je siedmych alebo siedmich napriklad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes je sice nadherne, ale mne je zasa zle :-p
Odpovedať
hej dnes je sice nadherne, ale mne pokracuje ta jarna blba nalada :-(
Odpovedať
Profilova fotka
levik: v tomto mam tiez stale problem.. cislovky :-D mne zle nie je , som doma, mam dovolenku... tento krasny den mi akurat pokazi popoludnajsie vyucko ]-(
Odpovedať
no a keby ma nahodou zastavili z aj mudry schybi, tak by sa na mne mohol cely narod smiat. uz si vobec nepamatam tu teoriu. uz sa mi len tak mari, ze su nejake pady, nejake vybrane slova, nejake ze slovesa a predmety a tak :-D fifi a ako budes dovolenkovat, kym pojdes do skoly? :-)
Odpovedať
Ja sa tu nejako premotkavam. Levik je to spravne slovo? Lebo aj to je zahoracke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi, uzi si skolu poobede :-D Neboj, to nejak zvladnes :-) Buduci tyzden tam budem uz aj ja musiet zajst zoparkrat :-p Ja s cislkovkami problem nemam nastastie, ale zato s cislami v matike ano :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Levik: musim si urobit poriadok v skrinke so skolskymi vecami ]-( mam tam toho kopu aj z prveho rocnika, co teraz nepotrebujem a vznikol mi tam riadny neporiadok, az sa hanbim :-N vecer ideme s manzelom a s kamaratmi na latino noc do jedneho podniku, takze sa tesim :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
no fifi, takyto program ty mas namiesto stretka s nami v mytnom domceku :-( :-D
Odpovedať
jani, premotkavam moooze byt :-D
Odpovedať
Latino noc? Juj pekne. Ja asi vecer budem spat. Asi urcite ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: zle ste si to dnes naplanovali... hm, pridem nabuduce velmi rada :-D :-p
Odpovedať
caute heeeerecky.. na temu vypolrocie - sa mi prvy krat stalo ze manzel si spomenul sam od seba na nieco o com som ani nevedela... a to bolo nase vypolrocie.. ale len tak slovne, resp. nas riadne vyboskaval :-D a co sa tyka dnesneho stretka. tak zial nepridem... nevychadza mi to dnes :-S ved niekedy priste ;-)
Odpovedať
cau najvacsia heeerecka ;-) no aspon ze mas tu novu fotku na konovi ;-)
Odpovedať
levik :-D :-D si vsimas, pocuvaj :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no jani, ani by som nepovedala, ze mas uz take velke brusko :-D
Odpovedať
hmm... sak herecka :-D :-D :-D a ono teraz rastie zo dna na den.. take je to kraaaasne ;-)
Odpovedať
Ja tu foto neviem najst. Asi som uz ozaj slepa.
Odpovedať
Nasla :-D Teda vazne uz je velke.
Odpovedať
dobreeee Janne :-D no a baby (bez, janne, marya) ako pokracujete do spolku septembrovo vydatych tehuliek??? :-D
Odpovedať
No ja neviem. Ked este je skoro nieco zistovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Teda Jani, Ty mas ozaj uz velke brusko :-N Mas sikovneho drobceka x-) x-) JA tiez som este nic nezistila :-D :-D
Odpovedať
hmm dakujem :-D sa tesim ked pozistujete :-D drzim vam vsetkym palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vdaka Jani :-N Vsak uvidime, ja to neberiem nijak dramaticky, zatial sa tesim zo sucasneho stavu :-D :-D x-) x-)
Odpovedať
a potom sa budes tesit z druheho :-D :-D boze ja mam dnes zase nejaku vtipnu chvilku... len horsie je ze uz si pripadam ako... ked stale zabudam na tu knihu... a vzdy ked idem okolo vasej firmy alebo ta tu zbadam tak ma to napadne :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, to s tou knihou nevadí, budem ju potrebovať až tak v apríli, aspoň dúfam, že skôr nie :-D ( akeby si poriadne čítala MS, vedely ba si, že nie "ma to napadne" ale "mi to napadne" :-D :-D :-D aj ja mám dnes vtipnú chvíľku....už dosť dlhú :-D :-D :-D )
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?