Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Zase do skoly ???? :-. :-. :-. No Jani ja neverim, ze tam chodis kvoli skole, Ty urcite chodis poza skolu :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Dnes mam normalne 2 cvika. A jednu konzultaciu. Vcera som samozrejme nic nevybavila ]-( , takze ma to caka znovu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jani to su ale babraci ]-( ]-( Najhorsie je ze nic im ani nemozes povedat, lebo este ich budes potrebovat ]-(
Odpovedať
Ale ked odtial pojdem niekedy s diplomom v ruke, tak im to tam pekne vykricim. Ak teda s tym diplomom niekedy pojdem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, mas moju plnu podporu :-N Ja im tiez vykricim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby, mne zasa dviha adrenalin tajomnicka.. asi naschval dala poradu na pondelok, pritom dobre vie, ze v pondelky nepracujem, tak asi ocakava, ze koli hodine porady sa budem trepat hore dole zo samorina do BA
Odpovedať
Profilova fotka
Vsade su najeki hnupi ]-( Ale Bez, mozno si neuvedomila ze nerobis v pondelok......nemoze to dat na zajtra ???
Odpovedať
caute babule. na mna ta jarna unava tak dolahla, nanic naladu mam, nic sa mi nechce a nebavi ma, fnuk :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, neboj to prejde ;-) Ja mam dnes tiez uplne o nicom naladu....Daj si nieco dobreho, nejaku cokoladku :-D a bude lepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mary nie, nemoze.. ze sa mam dohodnut s nejakou kolegynou, aby ma zastupila 8-( jani z toho si nic nerob, ja chodim teraz o 20.00 spat
Odpovedať
marya, cokoladku uz nemozem, za 3 dni som uz zjedla 400 gramovu nutellu :-D chcelo by to sportovat, ale mam nadchu, tak nesportujem. tusim mavam taketo stavy vzdy na jar. clovek by sa mal tesit, ze sa dni predlzuju a ide jar a leto, a je mu takto mizerne ]-( asi si pojdem posediet na slniecko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veru Levik, vonku je tak krasne, slniecko Ti zdvihne naladu ;-) A s tou nutellou...treba kupit dalsiu :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
to aby som potom aj novy satnik kupovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Trochu zmeny nazaškodí :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani ved si usijes, co salis 8-)
Odpovedať
Ja som sa prave vratila. Bola som trochu vonku na slniecku. A hned mi je lepsie. Este 2 hodky budem pracovat a sup sup do skoly :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, uz vidim Tvoje nadsenie :-D :-D
Odpovedať
Ja to nejako dobojujem. Rozmyslam, ze by som si zajtra zobrala dovolenku. Ani najmenej sa mi nechce ist do prace.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý nápad ;-) Aspoň môžeš viac času stráviť v škole :-D :-D
Odpovedať
Ty si zo mna normalne robis randu :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ale nie Jani, to vsetko v dobrom, nedurdi sa ;-) Ved ked cele dni vazne pracujeme, nech je apson trocha srandy :-N V skutocnosti obdivujem Tvoju usilovnost, lebo ako som uz pisala, ja som v tej skole nebola ani nepamatam...
Odpovedať
Profilova fotka
A som rada ze si tu, lebo inak by som si musela pisat sama so sebou ( co by nebolo take zabavne :-D :-D )
Odpovedať
sorry marya ale teraz to tak vyzeralo ze si pises sama zo sebou... tak som sa rychlo pripojila, nech to nevyzera blbo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana dik :-D :-D, veru ze by to nevyzeralo dobre :-D Ako Ty v skole ? ;-) A co babo ? x-)
Odpovedať
Ahoj Jani. Teba som tu dlho nezastihla. Ako sa mate?
Odpovedať
ja v skole neviem, tento tyzden nejdem a najblizsie asi buduci... moc sa mi tam chodit nechce ked z toho nie je ziaden uzitok a aj tak sa vzdy k materialom da dostat... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jani zajtra prides? ;-)
Odpovedať
cauki, mame sa supr... len drahy nas stve lebo teraz cez obed.prestavku chceli kolegyne vyskusat ci sa da na zaklade takeho "kuzla" zistit co to bude.. vyslo z toho zase dievcatko... a ked som to chcela oznamit drahemu tak ma pomaly vyhresil ze ci nemame co robit, a ze to neni pre neho podstatne.. atd... a pritom my sme to len tak skusali "zo srandy" ... ;-(
Odpovedať
Z toho si nic nerob. Hlavne aby to bolo zdrave. Aj ked dievcatko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, nic si z toho nerob, mozno sa len zel vyspal ;-) Vecer bude vsetko super, uvidis ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?