Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
No o osmej aj ja zvyknem chodit spat ;-) Dnes budem o osmej len na ceste domov. potom rychlo uvarit a do hajan asi okolo desiatej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som na tom podobne.... navyse ma bolia kosti, ochladilo sa a zacinam to citit 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj tak ta obdivujem, ze sa ti vecer chce este varit.. ja ledva ukladam riad do umyvacky
Odpovedať
Nechce, ale co mam robit :-( Ale moj muzo je chapavy. Bol zvyknuty ze mal kazdy den navarene a ja varim asi len tak 3 krat do tyzdna. Niekedy aj menej. No a dnes by som uz mala, nech mi nezomrie od hladu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jani, to vidno, ze mlady nebyval na intraku.. peto je vdacny za kazde teple jedlo, aj ked je uz tiez zhyckany.. ale to si navari sam ;-) inak jani nedalo by sa dohodnut tak, ze by robo zobral auto zo samorina, spravil tu prehliadku a doviezol sa spat? ked pondelky, utorky nechodim do BA
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Bez, ako ide ucenie ? ;-) Jani, ja Ta tiez obdivujem, ze sa Ti chce tak vecer varit.....ja mojmu varim asi tak 2x do tyzdna, a ked sa mi nechce, je sebestacny, staci mu chlieb a salam :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mary: sme na tom podobne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fifi :-D :-D A slanina to isti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vela slaninky nemusi byt, hlavne nech je klobaska, vajicka, pecivko alebo dobra salamka a pivko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No to pivko....v kombinacii s TV....a mam pokoj cely vecer :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja podobne :-D :-D :-D
Odpovedať
U nas pivko nejde. Ked sa pije, tak len ja cervene. Muzo tak cez vikned konacik, alebo wisku. A tiez ked nieje navarene tak prazenicka a salamiky a klobasky :-D Take typicke muzske jedla.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
fiha janne, moj muzik radsej pivko ako konak... ale aj dobre vinko mozeme- obaja :-D :-p
Odpovedať
No do mojho pivo nenaleje nikdo. Mne to nevadi, lebo aj mne pivo smrdi :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, aj mne pivo smrdí, ale drahému chutí, tak čo už s ním :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no baby, mne celkom chuti, hlavne v lete, ked je teplo... male v pohode vypijem :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám radšej džúsik :-D :-D :-N
Odpovedať
No aj mne chuti, hlavne v lete ked som na korculiach, ale aj tak smrdi.
Odpovedať
Profilova fotka
smrad je nieco insie, to nemusim ani ja :-) ale v lete dobre padne,napriklad aj ku grilovacke :-p
Odpovedať
Grilovacka ;-) Juj mne je nejako spavo. By som hned zalahla. Musim ist este do skoly a do byvaleho zamestania vybavit potvrdenie k dani. Aj to ma nahnevali. Mali to poslat hned a nie ze si pre to musim hodit.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, co Ty mas stale v tej skole =-) JA som tam uz asi 3 tyzdne nebola....... A z byvalej roboty Ti to mali poslat alebo rovno dat ked si odchadzala...teda aspon mne to dali uz vtedy....
Odpovedať
No mne nic. A do skoly stale chodim za tym ujom, lebo dodnes mi nepodpisam individualny harmonogram ISP. Tak hadam dnes sa to podari.
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je asi nejaky sikovny a mily ujo :-D Ty mas individualny program ?
Odpovedať
No ale chodim do skoly normalne. Len na jeden predmet potrebujem ISP a aj to maju problem. Nevadi, este takych sikovnych bude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj baby moje ucenie je na pekac, ked chodim tieto dni do roboty, pridem domov uplne vyflusana... pred chvilou som sa zobudila pri telke.. a asi idem spat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Akoby nás vystrieľali............ =-) :-| :-D :-D
Odpovedať
Ja som bola tusim prva na rade. Taka som znicena. Ledva cakam na vikend =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, no ja mam kopec roboty, ze sa moc a moc tesim na weekend
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja som dnes nejaka vyflusnutá.... :-p :-) Nic sa mi nechce....
Odpovedať
Ja dnes len tak pomenej. Vcera som bola cvicit a strasne ma to znicilo. A dnes zasa do skoly. Ale nejako to prezijem, zajtra sa budem flakat ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?