Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak a mám poumývané okná :-) ako sa cez ne skvelo pozerá.aspon o jednu starost odpadne pri upratovaní Veľkej noci ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej ozajvelka noc je uz za nejake 3 tyzdne co.. to nam dovtedy mozno aj plastaky vymenia, tak nebudem stare umyvat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,vidim, ze dnes ste sa tu nenudili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo nikde nikoho? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bez ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jachin, co mas volnu hodinu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ja mam dnes volný celý den. ;-)
Odpovedať
baby nejako to tu poriadne mrzne... mate volne hodiny ci dni a ziadne strany nepribudaju... tak by ste sa mali cinit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A budem si písať sama so sebou? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jachin volno? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, dnes mám od školy pokoj :-N
Odpovedať
Ja som doteraz nejako nestihala. A ani sa mi velmi nechce. Zajtra mam dovolenku, tak vsetko chcem stihnut dnes, nech vo stvrtok nemam vela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmmm Janne aj ja mam zajtra dovolenku. Ides s nami do Wien? :-D
Odpovedať
Idem do Paris :-D
Odpovedať
jaaaaj jasne ved ides na lepsie :-D :-D tak mi prosim dones odtial aspon palacinky, zevraj tam maju vyyyborne... ked tam uz nemozem ist |-|
Odpovedať
No palacinku asi neponesiem ;-) Bolo by to velmi neefektivne
Odpovedať
Profilova fotka
jani nekupis mi magnetku? ;-) ja dnes nadrabam vcerajsok, je mi dost naprd :-p
Odpovedať
Profilova fotka
čaute držky, ako dopadlo stretko?
Odpovedať
Profilova fotka
jej mati, ako sa mate? uz je z teba velrybka? ;-)
Odpovedať
Zuzi magnetku s vezickou? Tak to vazne planujem kupit. Eifelky roznych velkosti a tvarov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani prosim ta kupis aj mne? dam ti peniazky.. ;-) dalsiu magnetku do zbierky :-D
Odpovedať
matenka... ahooooj ako sa mate? pridaj si tu fotecku co mas v pase aj do albumiku nech vidime ake mas teraz brusko.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Jeana, a co Tvoje brusko ? ;-) :-N
Odpovedať
ahoooooj mary... vzdy ked idem teraz domov tak si spomeniem ako strasne zabudam (to bude ta tehotenska skleroza :-D ) aby som ti doniesla tu knihu |-| moje brusko ani velmi nie je nafotene... ale ked bude tak ho pridam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
S tou knihou to nevadi, teraz mam v skole free.... :-N A navyse pri Tvojej "diagnoze" uplne chapem :-D :-D :-D
Odpovedať
marya ja som taka stastna ze si taka chapava... :-D :-D inak ako v praci ? mas toho stale vela? alebo sa tu teraz flakas ? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V praci dobre...hladam si novy job :-D :-D :-D A Ty ako ? A ja som rada, ze si stastna ( vdaka mne ) :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fuuuha ten Oskar na nas nejak zvlastne vplyva ako tak sledujem :-D :-D nejake sme tu vyskerene :-D novy job? hmmmm.... a co take? najlepsie CEO nejakej fakt dobre menezovanej spolocnosti a najlepsie zahranicnej aby sa kotulali Eura ... vsak? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No zahranicna urcite, jednak aj dukatiky :-D :-D ale hlavne mi ide o franinu, to by som nerada vysla z cviku :-N Ale ved uvidim, zatial som v stadiu rozmyslania ( co je u mna narocny proces :-D :-D :-D ) Veru, to slniecko je super x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jani, tvoju naladicku by som chcela mat :-N ja tu len zivorim, prezivam na muconasale a mucosolvane 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?