Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jeanka: ;-) jasne, caka ta najkrajsie obdobie v zivote zeny :-p vsetko pekne po poriadku 8-)
Odpovedať
ja by som najradsej uz vsetko chcela kupovat vo velkom... vedia ma ohromit aj take detaily ako napr. obycajne plienky bavlnene uz nie su len biele ale aj s obrazkami, uplne uuuuzasne... a to nehovorim o vsetkom ostatnom.. takze uz zacinam rozmyslat co s detskou... ako farebne poladit atd... pisem obcas ako madar, lebo drahy sa tu uci anglictinu, tak sa ma vypytuje co sa ako cita a tvari sa ze ved to vedel len sa chcel potvrdit :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) neboj, zatial ti rozumiem :-D verim tomu, ze sa velmi tesis, ved tak to bolo aj so svadbou ;-) my sme teraz s manzelom vo faze hladania pozemku, tak sa tiez tesime z kazdeho tipu, co dostaneme a chodime obzerat hore-dole.... uz si vsade predstavueme svoj domcek :-p a to si neviem predstavit, ked budeme cakat mimi, ako to bude vyzerat :-D
Odpovedať
to ta uplne chapem.... my sme sa uz normalne vykaslali na cele pozemky tu v BA a okoli.. naozaj tie ceny su take nehorazne ze to sa naozaj neda.. nasli sme jeden uzasny projekt, mimo BA, ale blizko do centra i manzel do prace... poslali poziadavku na konkretny pozemok s vyberom typu domceka.. a cakali ... fesanda sa ozvala po 3 tyzdnoch s tym ze cena je 13 mil cela cosi.... tak sme si povedali ze dakujeme za ponuku... a zistili sme ze ani nas vacsi 3 izbak nie je zly a jeho hodnota stale stupa a urcite by sme ho nechceli predat.. takze... sme tu a uvidime.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je jasne, ze "na dolnakoch" :-D su ceny nehorazne, ale ver mi, ani tu "na hornakoch" nie je co zavidiet.... pytaju dost vela za m2 za pozemky, ktore su len ornou podou, treba dotiahnut siete, co su dalsie investicie... takze hladame "po znamostiach", lebo, vsak co sa budeme natahovat... peniaze nam na strome zial nerastu ]-( nieco mame rozbehnute, viac sa uvidi v pondelok... zatial staci nas bytik :-p
Odpovedať
tak to ano, je to dolezita investicia, tak to treba mat riadne prehodnotene.. a tiez zvlastne ze len orne pody.. inak viem ako sa teraz pohybuju ceny aj u nasich na horniakoch :-D v okoli trencina a to je tiez dost zle za posledne obdobie, takze sestra ktora je odo mna este starsia, ale nie vydata, chuda, nemoze s priatelom zohnat ani byt za normalnu cenu...tak su stale v podnajme... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no jeanka, dvojizbaky v ZA okolo 2 mil., trojizbaky do 3 mil, poda v ZA 1800-2000 Sk za m2, v blizkosti ZA cca 1200 m2 - hovorime o tej "ornej pode" bez sieti :-(
Odpovedať
to je fakt sila a dalsie investicie, nemale, za siete atd.. no dakujem pekne.. co sa tyka tohto,tak som teraz aj rada ze mame tento byt, lebo je to v trojposchodovej "bytovke" uplne nad mestom a je to skoro ako na dedine, len sa nemusis o nic starat... o zahradku... ci ti niekde netecie atd.. a je tak velky ako rozloha domceka... :D a aky velky pozemok by ste asi chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
riesime zatial cca 1000 m2, ale stacilo by 700 :-N tak uvidime.... my byvame na celkom dobrom sidlisku, je kusok od mesta, byvame na druhom poschodi v 5 poschodovom panelaku, ziadne puberty ani vyrastkovia :-) ale ked budeme mat rodinku, potrebujeme nieco vacsie
Odpovedať
vstavat a cvicit :-D jej dobra tema, aj my chceme dom, ale kym nedozariadujeme novy byt tak nezacneme ani len pozemok pozerat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam zatial veru staci byt, na barak budeme mat tak v dalsom storoci :-N
Odpovedať
Dobre ranko. Aj my sme po ceste do prace riesili domcek. Zuzi videla si tu buracku za Samorinom? Este teraz mi je zle.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani videla a my sme este slusne predbiehali, len zrazu co tam tolko ludi je pri ceste... ja som si to moc nestihla vsimnut, neviem ako peto, ale hovoril, ze bola anrazena len prava strana tak ak siel sam, snad sa mu nic vazne nestalo :-p aj sanitka isla len tak pozvolna
Odpovedať
No my sme isli az po vas. A to tam uz boli aj hasici aj 3 sanitky. A hlavne riadna kopa policajtov. No hrozne, lebo toho vodica vystrihovali von.
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaj tak my sme sli asi skor, to tam bolo len to narazene auto a nejake dve dalsie, neviem, ci boli aj oni ucastnici, alebo len zastali a chceli pomoct... ty kokso, sme sa zhodli, ze ani na rovnej a suchej ceste nema clovek istotu :-p ktovie, ci debilne predbiehal alebo zaspal alebo co
Odpovedať
No to neviem. Ale viem, ze dnes toho vela v praci neurobim. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je teraz tak.. vy môžete ísť pekne podľa predpisov a nejaký somár do vás narazí.. ]-(
Odpovedať
babule z bratislavy nedavali ste si nahodou robit nabytok na mieru? ak hej poradte kde, ked ste boli spokojne
Odpovedať
Juj baby my mame dnes zeleninovy den v robote. Tolko salatu co mam na stole som v zivote ani nevidela. A to sa chystam vsetko zjest ;-)
Odpovedať
akoze cela robota nejete cokinu ale zeleninu? :-o ja prave tlacim francuzske zemiaky s neuveritelne palivou cabajskou klobasou :-p
Odpovedať
No presne tak. Okremineho jedia vsetci aj zeleninu. A vsetko je to rozlozene na mojom stole. Tak na to musim pozerat a pojedat.
Odpovedať
a to preco? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala vyborne kuracie soteeeee.. ;-) jani zalezi aky nabytok..
Odpovedať
no do obyvacky a predsiene.
Odpovedať
Profilova fotka
ja zasa krací rezeň plnený vynikajúcim syrom..
Odpovedať
No mame vramci feremneho zdravia zeleninovy den. Minule bol ovocny, potom zasa pitny rezim a potom den pohybu a potom sa to strieda. Sa staraju :-)
Odpovedať
ahojte, my sme mali na obedik strasne super polievocku z Ikea, syr, salatik a nieco sladke :-D *levik - co sa tyka nabytku, dali sme si robit rozne ponuky na mieru ale priamo v BA veeelmi drahe... a drahy nasiel nejakeho uja zo Senice alebo kde a urobil nam kuchynu, vitriny, speci skrinku (zavesenu na stene, rozdelena na 4 stvorce, hlboka len na flase a bez uchytok a vyzera to ako dekoracia lebo je to farebne)a este vsetko mozne co sme si vymysleli... ;-)
Odpovedať
jeana tak ak sa da posli prosim kontakt na toho uja zo senice.. a to ste chodili tam za nim? a boli ste aj s dodacou lehotou spokojni? ze ci dodrzal termin, netrvalo to velmi dlho a tak.. ja mam zatial len ponuku z madosu a tam to nie je drahe.. pytala som sa aj v briku, a to som zostala s otvorenymi ustami stat, ked za kniznicu a stolik pod telku a policu nad telku chceli 100-tisic pomaly
Odpovedať
tak levik si si dala riadne extremy ze Brik :-D vela si uz nepametam ale viem ze sme si to nedali robit vsetko naraz, takze nebolo to dodane naraz, ale boli a aj sme spokojni. Ten pan si chodi vsetko zameriavat sam, my sme nikde nechodili, dalsich ludi ma na vyrobu a jeho dcera mu robi administrativu a objednavky atd... ked budem mat kontakt od draheho, dam do IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj mne mozes poslat, taky kontakt sa vzdy hodi.. inak levik tiez v luznej je firma, co robi nabytok na mieru, ale teraz si ani za svet nespomeniem ako sa volali, v rovinke je drevos, asi treba oslovit koli cenovej ponuke a porovnas si aspon ceny ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?