Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jani fakt? aha tak to ma dostalo.. uz teda neviem =-)
Odpovedať
no ja som si uz zopar testov robila, ale to sa vzdy stane tak raz za polrok, rok, tak mi vsetko o nich vyfuci z hlavy :-D iwi ja tiez na jednej strane asi by som cakala, ale na druhej, neviem ci by som to vydrzala :-) viem ze prvy trimester je kriticky a preto sa do jeho konca len tak hocikomu o tehotenstve ani nehovori...
Odpovedať
No ani ja by som to asi nejako nesirila. Ved uvidim, aka budem trpezliva. Zuzi tan mamatest je lacny na internete. Neviem preco je to v lekarni take drahe. Strasne na tom zarabaju.
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale tie nervy.. podla mna maloktora z nas je taka trpezliva ;-) jani vidis, su to hajzli (v lekarni)
Odpovedať
ved to zuzi. ja to asi nevydrzim a vam to poviem.. to v takej robote nebudem vyhlasovat hned.. uz aby to bolo ! ale este pol roka pch :-(
Odpovedať
Uz som zistila tie ceny. Ono su dva druhy toho mamatestu. Jeden je ten krajsi a vacsi a ten stoji 115. Ten druhy to je asi len ten pruzok, su dva v baleni a to stoji len 43 sk. Tak sa teda veci maju.
Odpovedať
Profilova fotka
jani aha, tam je pes zakopany.. lebo baby vraveli o tom "pasikovom", ze aj lacny aj spolahlivy levik no ja vam to asi az tak skoro neprezradim, chodi sem cela moja rodina :-N
Odpovedať
zuzi - pre take pripady je IP ;-)
Odpovedať
jejda ja som vstala o pol siedmej nech daco dorobim a furt to nemam lebo som sa tu s vami zasnivala x-)
Odpovedať
no tak to chodi. Mne se tiez velmi nechce robit. A to mam ist este dnes do skoly, boze.........
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som kúpila RapiClear - prúžkvoý za 60,- Sk. A druhý test, neviem značku za 36,- Sk tiež prúžkový :-) . Ten krabičkový som ani nemala, ale je pravda, že sú drahšie. A čo sa týka lekárnikov...oni dobre vedia človeka opinkať ]-( . Robila som v tejto oblasti, navštevovala lekárnikov a také vymoženosti aké majú oni od firiem, ak im predajú toľko a toľko...to by ste neverili :-| . Víkendové pobyty, Tesco poukážky, preplatenie určitého tovaru....čo je potom človeka oklamať :-S . A doplatí na to samotný zákazník.. kto iný?! :-o
Odpovedať
Nas zakaznik nas pan. Vsak tak to ma byt ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no iwi, dobre ze uz take veci nerobis, ts ts :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby takže ten mamatest predávajú aj v dm? aby som pre budúcnosť vedela..
Odpovedať
Nie mamatest. Predavaju tam nejaky od pepina, ci takeho nejakehu kondomu a este jeden druh. Ten sa vola ze modra sprava. Oba su take tenke pruzkove.
Odpovedať
Profilova fotka
no a sú aj kvalitné.. alebo sú o ničom? asi sa je potom lepšie spoliehať na tie z lekárne.. nie?
Odpovedať
To neviem ake su. Ja tiez myslim, ze tie z lekarne su lepsie. Ale mozno sa nam to len zda, lebo su drahsie.
Odpovedať
Profilova fotka
no ak keď sú v lekárni, tak ich majú niekde na poličkách, že si ich môžeš šupnúť do košíka, alebo ti ich vyťahujú z tých ich poličiek?
Odpovedať
No zalezi v ktorej si lekarni. Napr v poluse ich maju tak volne, ale v ostatnych, kde je vsetko za skom si ich musis pytat. Treba najst taku samoobsluznu lekaren ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, ale my sme neboli taká vtieravá firma, od nás nemali žiadne výhody a preto na SK skončili :-D , lebo kto by ponúkal výrobky, za ktoré nikto nič nemá? :-N To čo som stretávala obchoďákov, čo tí všetko rozprávali :-p
Odpovedať
ahaaa tak potom je vsetko v poriadku iwi ;-) teda az na to, ze seriozne firmy koncia, lebo sa neuzivia ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
levik.. proste na SVK je to tak...
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Testiky riesite :-N A ktory teda je podla vas najlepsi ? Nech viem, ked bude treba :-D :-D
Odpovedať
najlepsi je ten ktory Ti ukaze // :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak taky si kupim :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, tak Ty si to vystihla úplne super :-D Levik, tak je to, seriózne firmy na SK trhu nemajú miesto. A keby ste vedeli ako je to u lekárov, že Vám predpíšu tie lieky, z ktorých majú bonusy, provízie ]-( ...no radšej sa nejdem rozčuľovať :-o
Odpovedať
No mne to je jasne. Tatkovi dlho predpisovali lieky, na ktore doplacal 800 korun na mesiac. Az raz zistil, ze existuje taky isty liek len od ineho vyrobcu, na ktory sa doplaca 60 Sk. no a pan dochtor mu ho ani predpisat nechel ]-( Az ked mu pohrozil, ze prejde k druhemu. lebo oni isto aj za pacientov maju peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
janne.. áno doktorovia majú aj za počet pacientov peniaze.. iwi.. o tých lekároch mi vravela aj kamoška.. presvedčila sa o tom bri braní HAK.. krásne na nás získavajú.. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, tak gyn. zarábajú najlepšie ]-(
Odpovedať
bez ma pravdu - cela rodina inkognito sleduje a drzi palce a caka na //-spravu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?