Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
no sme tu a riadne napapany a este sme na 2. poschodie vysli peso, tak fuciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime :-D :-D co sa tyka toho psychol. hladiska, hned ako nic neprichadzalo uz som to brala viacmenej ako jasny znak, nakolko vzdy MS chodila ako hodinky :-D a ved sme sa predsa aj riadne snazili .... :-D :-D co sa tyka tych prsnikov tak to asi tak 2-3 uz si to presne nepamatam ale bolo to dost skoro... ;-)
Odpovedať
2-3 co? dni? Tyzdne?
Odpovedať
jani co 2-3 tie prsniky? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
no ja teda neviem, prsa ma bolia v kuse, takze som v kuse tehu? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bez.. tak to som potom aj ja každý mesiac pre MS.. :-N
Odpovedať
sorry cicusky myslela som 2-3 tyzdne od MS (zacatia)... a trvalo to asi 3 mesiace, teraz je to celkom v norme.. ale vacsinou byva ten klasicky sprievodny akt - tykanie si s WC misou... co ma nastastie obislo.. takisto je velmi podstatna unava, sice tu mam stale ale v tom prvom trimestri to bolo az sialene... na to mi pomohlo calibrum babyplan ;-)
Odpovedať
Takze uz len cakat, kedy budem unavena :-N To som tiez stale. Ale asi sa prestanem pozorovat a necham tomu volny priebeh. Ziadne merania a slintania :-)
Odpovedať
ja som tento tyzden priserne unavena. asi to ale suvisi s prestahovanim a klimou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja zasa mam jarnu unavu :-D no same tehu priznaky ;-)
Odpovedať
Zuzi nevies co je dnes zo Samorincankami? Chcem ist vecer cvicit a nikdo sa nejako nechyta. To vies, uz mi zabrali tabletky od bolesti, tak sa mi vyskakuje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jeanka, máme sa dobre, všetko je v poriadku x-) . A Vy? Už aj vieti čo to bude, alebo máš tušenie? :-) Levik, keby som si nebola urobila test, dodnes neviem, že som v tom :-D . Absolútne žiadne iné pocity, akurát že ma prsia boli a sú väčšie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jezis, ja uz vacsie prsia nechceeem :-p jani neviem, dnes som tam bola len rano :-o
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Bez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
iwi.. a test si si robila na základne meškajúcej MS?
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok áno ;-)
Odpovedať
Toolka strucnost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha, vacsie prsia by sa hodili :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A teraz trocha od veci: Fifitko máš 5050 príspevkov a Bez 5500.pekné čísielka :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teda, fakt pekne, skoda, ze to teraz porusim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi uz aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, inak si pekne v predstihu bez, sotva ti stiham :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi to vies, ked pisem aj na MK.. :-N len som zistila, ze nejak meskam s robotou tak som musela obmedzit MS aj MK :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som teraz mimo pracoviska, takze cez den sa tu vobec neukazem... sledujem teraz vecer, co vsetko sa popisalo a udialo... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mi hovor, na MK pribudne za den aj 15stran.. take tempo vobec nestiham.. neviem, kedy baby vobec pracuju =-)
Odpovedať
Profilova fotka
som si vsimla,ze na MK to riadne fici :-D ked si chcem pozriet nejake albumy, tak teda dost dlho listujem v jednom dni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oriesok, to sa Ti len zdá, že som stručnáááá :-D . Tak MS mi meškala tri dni, čo sa mne predtým vôbec nestávalo. No a keď išli Vianoce, tak som sa rozhodla, že si kúpim test, aby sme cez sviatky vedeli na čo sme :-) . Vieš, či môžem popíjať :-D . No a 22.12. mi vyšiel pozitívny test. Bolo to hneď jasné, tie dve čiarky naskočili do 30 sekúnd x-) . Baby a v akej téme na MK ste? ;-)
Odpovedať
dobre ranko iwi pocuj ti si ale riadna tajnostkarka, pride mi to riadne davno, ze vianoce ! a tuna len nedavno si prezradila ;-) ja konikujem v snazilkach ze po lete zaciname ;-) ake su inak tie testy. vsetky zistia tehotentvo az pri meskani MS?
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, no v tomto som asi fakt bola, lebo som sa bála, že sa niečo môže stať :-( . Je to predsa také "neisté" tie prvé tri mesiace a moja mamina mala problémy, tak ja som si automaticky vsugerovala, že to môže byť dedičné...čo ak náhodou :-S . Ale už je ok, drobec rastie a poriadne vystrája v brušku, čo som mohla vidieť na sone x-) . Testy sú rôzne, mne poradili v lekárni a kúpila som si taký, že test som si robila na obed...niektoré máš len ráno a niektoré počas celého dňa. Ja som mala RapiClear...tak nejak sa volá :-) A myslím, že aj pri meškaní odhalia tajomstvo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani aj mne doporucili rapiclear, ale tieto testy su velky business, vraj je najlepsi mama test je najlacnejsi ;-) a ked ti povedia v lekarni, ze test ti zisti tehu uz niekolko dni po otehotneni, tak je to kravina.. naozaj je to iste az ked zacne MS meskat
Odpovedať
Ahojte. Zuzi najlacnejsi? Ja ked som si ho kupovala, tak stal 115 Sk. A to podotykam ze v DMdrogerke maju aj za 34 Sk.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?