Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Juj tak Vas lutujem. Testik bol, ale presne podla mojich ocakavani. Nic :-( No hadam uz dnes pride ms, lebo brucho na to by aj bolo dost bolave.
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak to je skoda, myslela som, ze uz tam budu // baby je mi uplne zle 8-(
Odpovedať
jani no asi to bude z toho, ze si vysadila tabletky.. bude sa musiet telo znormalizovat.. zuzi tak aspon fajn ze neobhajujes dnes tu pracu, ale uz to mas za sebou
Odpovedať
No vidis. Ten profak, ci co to bol, vedel co robi. Dnes by si to mala vazne tazke.
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak dnes neviem, co by som tam robila
Odpovedať
zase sa tu dnes spiiii :-| inak bez a ty si tu uz odprezentovala vysledok testu??? :-. Nic??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani nic.. :-S baby som uz doma, spala som 3hodky, hlava stale boli ale aspon mi uz nie je zle :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby :-) Bez, pekne oddychuj a bud rada ze si doma ;-) :-N Jeana, ako pokracujes s bakalarkou ? :-D :-D
Odpovedať
no bez pekne si odpocin a uzi si chvilku doma |-| * marya - vyyyyyyborne aj knihu ti mozem zajtra trebars vratit,, lebo som bola vcera odovzdat teoreticku cast a ma teta ucitelka pochvalila, ze to mam aj vyborny zaklad na diplomovku a mala som toho veeeela :-D takze takto verejne ti chcem podakovat a pochvalit ta ako vzornu ziacku co ma doma rozne zaujimave knihy ktore sa tazko zohanaju :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani super, gratulujem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeana :-D :-D :-D :-D Som velmi rada, ze Ti ta kniha pomohla :-N :-N Si sikulka ;-) ( A vsetky tie knihy co doma mam, to je nasledok mojej zavislosti na nakupovani knih, z ktorych potom aj tak mnohe neprecitam...manzelik ma radost....ale snazim sa :-D :-D )
Odpovedať
Ahojte. Jani pekna foto. Aspon trochu leta...
Odpovedať
Článok sa načítava...
hmmmmmmmmm dakujem ;-) aj ja som nahodou obzerala fotky v PC a nasla som aj tieto z honeymoon tak aspon mam pekne spomienky, ked si take trosku dlhsie nebudeme moct este zopakovat :-D
Odpovedať
honeymoon....... Taka nostalgia x-)
Odpovedať
Profilova fotka
A u nás je to ešte budúcnosť :-D :-D :-D Snáď :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co to je honeymoon? take nepoznam =-) :-D
Odpovedať
zuzi to je prilezitost zacat si s muzom liezt na nervy hned po svadbe. bud rada, ze si nebola ale nie, len si robim srandu, aby si akoze nemala co lutovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani dik :-D som zvedava, kedy sa mi konecne po tolkych rokoch dostaneme na taku ozaj dovolenku kdesi k moru :-p
Odpovedať
az sa dostanete, bude to urcite stat za to zuzi ked uz si doma, co keby si pofotila aktualny stav bytu a hodila na strechu? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky, ste tu este nejaka? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani to by som musela najprv poupratovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby :-) Je tu niekto ? Halooo :-)
Odpovedať
dobre ranko panicky :-D :-D nemam tu sefa cely tyzden, tak by som tu viacmenej mohla byt stale, tak dufam ze sa tu bude nieco diat ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani jasne, len to by musel niekto aj pisat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pozerám, že nám to tu nejak mzrne.. nikde nikoho?
Odpovedať
Profilova fotka
Jééj jeanka, nová foto x-) . Ach jaj, ako by som bola teraz v Tvojej koži...teda na pláži :-p Ja som tu, ale chystám sa na obed :-) .
Odpovedať
Ahojte. Ja dnes nemam nejako chut pisat. Robim len nevyhnytne veci |-|
Odpovedať
ahojte, ako sa mate iwuska?? ;-) janne preco nemas chut, stalo sa nieco ?? =-)
Odpovedať
No konecne som dostala MS tak ju riadne trpim :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?