Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
tak dnes to tu nastastie moc nezilo, tak nemusim vela citat :-D :-D ako ste vikendovali?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, trosku ste sa tu rozbehli ;-) janne: som zvedava, ci sa pridas do kruhu tehu, prajem ti to, aby to bola pravda ;-) vsak ste chceli babo, ze? ;-)
Odpovedať
cau fifi zas tu uz asi nikto nie je... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
hm no pondelok, tiez som riadne znicena :-( bol taky dost chaoticky den, som rada, ze existujem... dopisujem zapis z porady, tak som tu nakukla... ty ako? babo poslucha? :-)
Odpovedať
halo ja som tu, na chvilku ;-)
Odpovedať
my supeeeeeer, mali sme aj s drahym dnes volno lebo som musela odovzdat cast bakalrky v skole, tak sme si uzili predlzeny vikend... ;-) nas chrobacik prave cvici spartakiadu, je to zlatucke.. :-D tak sa tesime ze je take zive :-D tiez som chcela teraz nieco robit do prace ale kolega mi neposlal vsetky potrebne reporty tak to musim dohnat zajtra rano :-(
Odpovedať
Profilova fotka
hm, bakalarka... to by som sa uz aj ja mala zacat snazit pisat tu prvu cast :-N potom toho budem mat vela.... ahoj levik :-)
Odpovedať
ahoj fifi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa citis v novom kancli? akosi som tu postrehla, ze ste sa stahovali :-p
Odpovedať
Profilova fotka
cafte, mame u nas svokrovcov, tak sa musim slusne spravat :-N
Odpovedať
bez tak tu nevysedavaj a venuj sa navsteve :-D fifi v novom kancli je fajne :) ale aj veselo, takze tazko sa sustreduje na pracu, ked furt niekto nieco keca. mame totiz open space
Odpovedať
Profilova fotka
jani budu u nas spat, take aspon na chvilu ;-) otvorili sme si dobre vinko, konecne mam s kym pit, lebo inak vyzeram ako alkoholik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jej, tak to musi byt super :-) my tak tiez pracujeme a veru mas pravdu - niekedy je to tazke :-D ale zas na druhej strane to ma tiez svoje vyhody, kadeco sa dozvies.... :-D bez: my sme mali svokrovcov u nas minuly tyzden, v sobotu sme mali "akciu" aj s nasimi v pizzerke, bolo super :-D
Odpovedať
sa mas. ja som vcera citala, ze vino spusta PMS. spolu s dalsimi asi 50 vecami. vyslo mi z toho, ze ak nechcem PMS, tak v podstate nemam druhe 2 tyzdne cyklu existovat. takze sa na to vyto a dam si vinko tiez :-D
Odpovedať
levik to si treba len zvyknut... :-D je to super, lebo si prakticky stale medzi ludmi :-D :-D a casto to byva u nas vesele ked si napr. zacneme prehadzovat lopticky :-D :-D
Odpovedať
hej fifi, ja mam inak ten system rada, hlavne konecne sedime ludia co robime spolu aj pokope, takze urcite casto bude debata k veci.. cize to bude prinosnejsie..
Odpovedať
Profilova fotka
my sme pred tym mali tiez open space, hlavne je to "super", ked niektory z vasich kolegov telefonuje stylom "revem co to da".. to sa pracovalo super :-S PMS? mozem okaslat.. muz to musi vydrzat a mne to moze byt jedno 8-)
Odpovedať
jeana veru bude treba, tak si zvyknem.. ale poistim si to tak, ze si vezmem sluchatka do prace.. tak sme to riesili aj ked som v minulej robote bola v open space.. proste v case uzavierky sa inak nedalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bez: no a vies si predstavit, ako to vyzera u nas v call centre, ked nam volaju nejaki fakt "ze mili" odberatelia? :-D tiez pocut kadeco :-) inak vcera sme stiahli dve flasky vinka - 4 osoby, mali sme kamaratov na navsteve, tak budem teraz abstinovat, lebo mi bolo fakt veselo :-D
Odpovedať
fifi tak to vysvetluje ten tazky pondelok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no Jani, ani nie, len som 2 tyzdne zas mimo svojho pracoviska a makam "medzi ludmi osobne" :-D nie cez telefon... trosku pomaham veducej.... :-)
Odpovedať
ahaaa. ale to vinko k tomu mozno tak trosik prispelo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pekny vecer za sebou, svokrovci uz maju postlane ;-)
Odpovedať
bre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bre raaanooo.. mam zasa migrenu a asi umriem :-p
Odpovedať
joooj chuda :-( ja mam zase nadchu, dnes sa vezmem a pojdem kupit zvlhcovac vzduchu
Odpovedať
Dobre ranko chorucke.... Ja nic... Ozaj nic...
Odpovedať
ahoj jani, testik nebol?
Odpovedať
Profilova fotka
baby idem asi pokecat s wc, je mi blivno :-p
Odpovedať
fuu zuzi, zacinam sa tesit tej svojej nadche.. snad ti to skoro prejde
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?