Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
ze ma prist na cas domov? no u nas to zial jasne nebyva :-( ale viem, koho som si vzala :-D
Odpovedať
No ja mam mat vecer prekvapenie, tak som zvedava. Dufam, ze to bude prijemne prekvapenie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda baby :-D ake plany.. ;-)
Odpovedať
No Zuzi a to mi vcera kupil nausnice. Takmer ma prekotilo, ked som ich rano otvorila. Nepacia sa mi, ale je to prva vec, ktoru kupil sam, tak si to plne vazim.
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak to sa riadne prekonal :-D mne peto kupuje veci bez problemov, aj ked ma trochu iny vkus ako ja ;-)
Odpovedať
Veru, trochu iny vkus :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha baby... my ideme dnes vecer na masaz - manzel objednal termin v salone :-p a potom na veceru a udajne ma este nieco "v zalohe", som zvedava :-D ja mam velke srdiecko s mnam pralinkami, morsku sol do kupela - kedze sa tak rad kupe a jednu fajn sviecku do roboty na stol - pre skulturnenie prostredia.... no a samozrejme najvacsi poklad predsa uz ma - MNA :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, Vy teda máte iniciatívnych manželov ;-) . Môj sa ma spýtal, že čo ideme robiť, keď je už toho Valentína :-D . No keď nieje romantik, čo narobím? :-D Fifi, Tebe úprimne tú masáž závidím :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ved vy sa budete vytesovat z vasho daru, co je este schovany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mám manželíka zasa v Čechách.. tak nemám s kým oslavovať.. ale inak tiež moc neoslavujeme tento "sviatok"
Odpovedať
Baby este ze ste toho vela nenapisali, lebo ja by som to nestihla precitat. Uz sa tesim domov. Vazne som zvedava. Ale prijala by som taku masaz x-) Snad nebudem sklamana,
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) Mne sa dnes vôbec nechce robiť....... Janne, Fifi, super, že sú Vaši drahí takí romantickí :-N Môj dnes len spomenul nejaké prekvapko, tak uvidím čo to bude :-D Iwi, ako sa darí bábatku ? x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
normálne nám to tu nejak viazne..
Odpovedať
Profilova fotka
Všetky buď pracujú alebo koníkujú :-N
Odpovedať
Pracujeme :-( Ale buduci tyzden bude hadam lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
tak v to dúfam.. chcela by som si konečne trošku oddýchnuť.. a na ten ďalší týždeň sa sem asi zasa nedostanem.. zasa bude kopec roboty a ešte k tomu budem musieť zaúčať novú kolegiňu.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Chúdence my, ani v robote si nemôžme oddýchnuť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte manzelky, tak cakam na manzelika a ideme na ten "valentinsky" vecer :-) tiez dnes nestihacky a dalsie dva tyzdne takisto nie... zavidim tym, co vedia, ze budu mat v praci klud ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my moc neoslavujeme Valentína, akurát som manželovi kúpila čokoládku, inak nič.Den ako každý iný. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam pocit, ze je to stale horsie.. vobec neviem, kedy budem mat klud :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes je asi každá so svojou polovičkou ;-) tak preto je to tu tak pustejšie. Prajem pekný zvyšok večera. x-)
Odpovedať
no halo, tak ja som s prvym manzelskym valentinom spokojna, dufam, ze aj vy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani este ze ten sviatok neslavime :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko ;-) , tak my sa boli navečerať :-) . Ale nedostala som ani len ružu :-D , ach jaj no čo už s ním :-N . Mary, darí sa nám dobre x-) . V pondelok ideme na sono, tak sa tešíííím x-) x-) x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
iwi ale co, ved ta pozval aspon na veceru ;-) iwi pridas fotecku na MK? jaj jani a ako sa vydarilo super valentinske menu?
Odpovedať
Profilova fotka
Aspoň niečo :-D Bez, ešte som sa ani nefotila, nemám sa k činu |-| . Musím sa polepšiť :-D . Potom dám avízo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwi neva, budem sa tesit 8-)
Odpovedať
Dobre ranko. Iwi aj ja by som privitala foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No snáď sa dočkáte :-D
Odpovedať
Zuzi a je ten Femigard aj ucinny? Lebo ja veru neviem....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?