Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
no ved musim nieco vymyslat, kym sa vy ostatne ucite. vam zavidim vsetky tie diplomy. ale ked ja som uz ledva autoskolu zvladla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani ale nie len titulmi je clovek zivy ;-)
Odpovedať
Ahojte. No ked ste pri tych tituloch, tak ja zacinam pochybovat ze tu skolu dokoncim. Tak velmi sa mi nechce.......
Odpovedať
Profilova fotka
jani mne sa teraz pred statnicami absolutne nechce :-p
Odpovedať
dnes tu je ale zivo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jani idem sa po.rat z roboty, o 13.00 mam vyber studentov, prichadzaju mi novi zahranicni na letny semester, dnes je vedenie a kolegium dekana a tak :-p
Odpovedať
zuzi aky vyber studentov? budes si z nich vyberat? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
na mobilitu na zahranicne univerzity
Odpovedať
no u nas je dnes tak divne, vsade same krabice, brigadnici nosia papiere a ine veci, navyse vcera bola rozluckova party (na ktorej som nebola, kedze nechcem este viac ochoriet) a tak takmer vsetci len ticho sedia a ziraju do monitora. asi hned po porade uteciem
Odpovedať
fuuuha dnes je to nejake drsne... =-) aj my sme uz mali dnes 1 meeting celo teamovy a bol pred obedom, tak si viete predstavit ako som tam hodinu nevedela obsediet lebo nas moreplavec kopal ako keby bol hladny :-D :-D
Odpovedať
No ja dnes proste nestiham. Mozno zajtra bude lepsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
baby to je horzné.. všetky sme také zaneprázdnené.. ja neviem, čo sa tým ľuďom robí.. mám voláko strašne veľa roboty..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pridám sa aj ja ;-) žiaci v škole nevedia obsedieť,myslia na jarné prázdniny ( ktoré sú o dva a pol týždna), nič to že im teraz skončili chrípkové ]-( Zastupujem aj za kolegu, takže tiež to tu je veselé 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tiez sa pridavam- dnes bolo v praci veselo... sami chronicki stazovatelia, az ma z nich hlava bolela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Fifitko25 a kde pracuješ ak sa môžem tak odvážne spýtať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj jachin :-) v energetike... ;-) na call centre
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, no zábava ;-) a baví Ťa to?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru zabava... ja konkretne riesim platby, poradenstvo na produkty, davam pozor na kolegov, aby dodrziavali dostupnost linky a vykazovali produktivitu a samozrejme riesit problematickych zakaznikov... a tych bolo dnes pozehnane ]-( ale bavi ma to ;-) bez tych problemovych je to super
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, tak ja som poobede nestihala ist ani na wc :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, rozbehaný deň... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bez: hovor mi o tom, som utahana,ako by som robila dva tyzdne v kuse :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ale už je streda večer a už iba dva dni do víkendu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi ved som nevladala ist ani vas precitat, este ze ste nepisali vela ;-) maco mi navaril super cestoviny mnam
Odpovedať
Profilova fotka
fiha fiha :-p my sme "uvalili" na nasu domacnost dietu, takze po 17tej ziadne tazke jedlo,len jogurty,ovocie a pod. :-D cize varenie odpada :-D zajtra urobime vynimku,kedze je Valentina a pojdeme na veceru :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sa lúčim,zajtra ma tiež čaká náročný den v škole :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko damy zuzi u nas bol problem naordinovat nejedenie po 20.00 :-N
Odpovedať
Dobra valentinske ranko prajem. Dostali ste nejkeho Valentina od muzov?
Odpovedať
Profilova fotka
jani nieee.. zazdievame tento otrasny americky sviatok ;-)
Odpovedať
bre ranko my sme podlahli davovej psychoze a trosku oslavujeme, ale az vecer. ja mam nejake "drobnosti" pre muza ale jemu som hovorila nech nekupuje nasilu nic, lebo by kupil nejaku somarinku a to nemusi. chcem len kvetinky a nech pride o pol siedmej domov, nic viac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani tak to je jasne, ked sa chysta takak vecera :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?