Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
jani uz som ti aj odpisala, v pohode ;-)
Odpovedať
levik aj mna na jeden nos chytila rano (teda dierku :-D ) marya - moc nie..... :-| ale musim musim...
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, prajem rýchle uzdravenie ;-) Jeana, ešteže máš dva nosy :-D :-D
Odpovedať
dakujem ;-) tak o 2 dni je valentin, co chystate? ci nic? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby davajte si pozor, hlavne jeana ;-) ja mam kopec roboty, furt cosi ktosi chce :-p
Odpovedať
levik my valentina neoslavujeme :-) baby letim na prechadzku, mam ju dve hodinky tak potom sa vidime :-) majte sa pekne a dobru chut k obedu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tiez mam dnes dost roboty, potom este poradu, ktora mi robi "skrt cez casovy rozpocet", takze nestihacky ]-(
Odpovedať
no my oslavujeme tak troska :-) kedze mame novy stol, nepojdeme von na veceru, ale budem varit, muz dokonca slubil, ze pride o pol siedmej z prace, som zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: moj ma nejake prekvapenie, uz o nom hovori vyse tyzdna a stale sa usmieva "popod fuz", tak som zvedava, co bude na Valentina x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Levik, my oslavujeme tiež tak troška :-) Uvidím, čo drahý vymyslí, nechám sa prekvapiť.... x-) x-) Už aj vieš, čo dobrého budeš variť ? ;-)
Odpovedať
no mam cosi vymyslene, tak dufam, ze zozeniem v obchode suroviny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hod tip na mnamku :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
leviiiik daj do eteru ... aj my sa chceme inspirovat :-D
Odpovedať
neviem ci sa vam to bude chciet :-D chystam sa robit grilovane krevety jemne ocesnakovane podavane s petrzlenovym, citronovym a zazvorovym maslom a bagetou, peceneho lososa s hraskovou omackou, glazovanou mrkvou a zemiakovymi pusinkami a dezert bude karamelovy krem a potom ak by nestacilo syr s hroznom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
wow som u vas na veceri :-p :-p :-p obdivujem tvoju sikovnost ;-) 8-)
Odpovedať
levik dobreeee... to je valentinske menu z Le Mond tak si to nechas taxikom odniest... to sa mi paci... to je kreativita.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
fifi ked mna to bavi, tak co narobim no muz po nedelnom obede povedal, ze viac uz do restauracii nemusime chodit :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaaaa, ja ze levik sa do toho pusti sama :-)
Odpovedať
fifi jasne ze sama, to len jeana ma taky svojsky humor ;-)
Odpovedať
levik super teda... ale to si das pol dna volno alebo homeoffice, alebo ako to stihas... lebo len tie pusinky, chcu celkom dost casu a dalej... no je to narocne si myslim.. ja by som to teda nestihala, tak musime ist do restauracie :-D
Odpovedať
to su vsetko v podstate jednoduche a rychle veci, len ten dezert si pripravim uz zajtra vecer ;-)
Odpovedať
Ahojte. Normalne som stratila rec pri tom ako som citala vo valentinske menu. Aj ja by som si dala. Ja este nemam presne rozmyslene, co budem varit. A ci vobec budem varit, alebo co bude... Mam dostat nejake prekvapenie, tak som zvedava.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja sa nestacim divit.. my to zazdievame.. maco tento sviatok strasne neznasa, tzak nebude nic ;-) my mame romantiku pocas celeho roka.. a zajtra budu dva roky, co ma poziadal o ruku.. kokso same vyrocia jani tak to ta obdivujem, ze sa do takehoto niecoho pustis.. ja by som sa neodvazila :-o
Odpovedať
cez vikend som si kupila novu kucharku, tapas, tam su take mnaaaamky :-p
Odpovedať
no ja som to zdedila po babke, ona stale len vyvarala a vypekala. a fakt je, ze ako novinarka sa ostanem do kadejakych restauracii, takze odtial mam potom casto inspiraciu.. zuzi my mame vyrocie tiez 13., ale v marci a prveho rande ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Wow Levik, parádne menu ;-) Mužík bude nadšený :-) Ja by som si tiež takéto netrúfla, varenie ma síce baví, ale pridŕžam sa tradičnejších receptov :-N :-) Bezaz, tak blahoželám k zajtrajšiemu výročiu ;-) Ja som zvedavá, aké prekvapenie vymyslí ten môj, keďže si už nápady vyčerpal pred pár dňami na moje narodky....no dnes ráno vybavil nábytok do haly, tak aj to je prekvapko :-N
Odpovedať
Boze to si vediete take evidencie? Ja uz okrem svadby neoslavujem nijake vyrocie. Nijake si nepamatam.
Odpovedať
nie je ta kniha taka vyrazna oranzova... alebo taka nejaka... lebo som sa na nu uz viackrat pozerala a aj moj drahy...
Odpovedať
Profilova fotka
My si tak občas pripomenieme nejaký pamätný deň :-D V máji budemem mať rok od zasnúbenia a v ten istý deň aj dva roky, čo sme spolu, tak to je ozaj dôležitý míľnik x-) x-)
Odpovedať
hej jani je prudko oranzova a fakt je dobra :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?