Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
To je ten piatok. Mali by ho vypustit z kalendara. Vobec by nechybal ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne teda nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mne by skôr pondelky nechýbali :-D . Tie by teda fakt mohli vypustiť. Alebo aspoň jeden deň v týždni by sme mohli pracovať len do 12tej, keď už nič :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no Iwi, tiez pravda... ked to tak vezmes, potom su zbytocne aj ostatne dni v tyzdni, takze mi z toho vyplyva jedine: nepracovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne to vzdy tak vyjde, ze v piatok je najviac roboty, same terminy a pod dnes som zjedla uz 2 bruface a stale ma ta devilna hlava boli... nevymenite niekto? :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bez: ja nevymenim... tiez som K.O. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby a volal mi oco, ze maminka je chora, bola na pohotovosti.. no proste.. dnes je den BLBEC 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
fiha bez, a co sa stalo? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
ze ma asi pricviknutu zilu a mala nedokrveny a tym padom aj nedokysliceny mozog a ten jej opuchol :-S ale nastastie to nie je porazka, ako si na zaciatku mysleli... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
jejej :-S :-S , esteze sa na to prislo teraz....... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
snad bude ok, neurolog je jej spoluziakl zo strednej, tak sa o nu pekne staral, len ju uz pustili domov, ze co by s nou robili v nemocnici :-|
Odpovedať
Boze Bez ale hlavne, ze uz je doma. Clovek ani netusi, co vsetko sa mu moze stat =-) A nepojdes dnes okolo tej lekarne? By som Ta poprosila. A vecer by som sa pre to stavila.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jani uz asi nestihem, prepac.. ale v pondelok ti ho hned kupim.. nie je to lekaren, ale taka predajna so samymi zdravymi bio vecami ;-) mama mala dnes prist do BA, aj sa mi zdalo divne, ze mi ani nezavola :-|
Odpovedať
Zuzi a kde to presne je? Ze by som tam asi zbehla.
Odpovedať
Profilova fotka
na grosslingovej, ako je to modre gymnazium, to budes mat po pravej strane, po lavej je na rohu pizzerka, potom kadernictvo a hned dalsi obchodik je tento ;-)
Odpovedať
Aha uz viem. Mama tam zvykla kupovat pre oca nejake kvapky na pecen. Tak tam zbehnem. to stihnem, nez muzo pride z prace. A ty uz pocitujem nejake zmeny? pomaha to?
Odpovedať
Profilova fotka
jani co ja viem? ma prekvapilo, ze mrcha dosla tak skoro, 26dnovy cyklus som este nemala ;-) a prekvapujuco bol relativne slaby a bez nejakych brutalnych bolesti, ktore som mala vzdy bez HAK
Odpovedať
No na to ze ja nemam mrchu teraz uz 36. den... Skusim.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, sorry, ze sa Vam zamiesam do temy, ale som videla, ze pisete:-)) Zuzi, no skus mi pls popisat ako sa dostanem k tomu femigartu... lebo ja neviem z toho popisu, kde to je, ach jo... vies, my neblavacky:-))
Odpovedať
Romi je to za Tescom na Kamennom, prejdes cez tu malu pasaz, kde maju pirohy a pojdes dolava. Tam je taka pizzeria a hned za tym.
Odpovedať
Profilova fotka
A ako sa to vola ta predajna? alebo to je lekaren? ufff, davate mi poriadne tazke ulohy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
romanka posielam IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No teda, dnes asi nik nesedí za počítačom ked je také krásne počasie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jachin makame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No áno, škoda nevyužiť toto skoro jarné počasie.
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ze vo vnutri, ale mame prerobenu kuchynu a umyvacka ficiii :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No super, hlavné že ste spokojní s vašim dielkom ;-) budeme vidieť dielko aj na modrej streche?
Odpovedať
Profilova fotka
jachin musela by som nafotit, ale nemame moc pofoteny ani povodny stav |-|
Odpovedať
Profilova fotka
bez- pofot ;-) ja uz som tam hodila nasu novu obyvcku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi videla som, super farba :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?