Posvadobné stretko. Ako ste na tom s dokladmi?

Zobraz úvodný príspevok
tak, kedze uz su tu aj septembrovky cerstvo vydate, a ja tiez, tak dufam ze sem budeme vsetky spolocne pisat a uz sa nebudeme delit podla datumov :-D sup sem s prispevkami, naprikla s vybavovanim dokladov, ja uz mam osobne doklady vybavene len sa desim prepisu auticka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
teda, ja mam doma 3je, poziciam ti? :-D
Odpovedať
No keby si nebyvala tak daleko, tak by som nad tym zacala uvazovat ;-)
Odpovedať
jani, ja mam asi stvoro a byvam v dubravke :-D
Odpovedať
Dakujem za ponuky :-D Musim si ale kupit, ved aj buduci tyzden mi bude treba :-N Aj ten tyzden potom
Odpovedať
Profilova fotka
hm, planujete trenovat pravidelne? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani nemyslis vazne, ze v intersporte nemali plavky :-o
Odpovedať
Kazdy tyzden. Zuzi naozaj nemali. Tiez som bola prekvapena. Ani v Bepone nemali. Vraj to vsetko postahovali na Obchodnu. Tak tam musim najst.
Odpovedať
Profilova fotka
teda, tolko obchodakov kade-tade a nekupis plavky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Janne, už Ti neostáva nič iné, len ísť na nudaplaváreň :-D ...
Odpovedať
iwi, prides v juni na stretko k ziline? ;-)
Odpovedať
ahoj Iwi. Ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
Iwi nooooo sice uz budes gulatucka, ale mohla by si :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
iwi ahojcek, kedy pridas nejake fotecky fazulky? stale nic tsts
Odpovedať
Foto. Foto. Foto :-D
Odpovedať
fotoooooooo x-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, to aby som urobila kukuc na kona :-D
Odpovedať
No to urob. Mozno chytis inspiraciu. Ja vzdy ked tam pozeram, tak sa uz neviem dockat, kedy si budem moct aj ja spravit taky album x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jani co album, ale ked uz budem moct nakupovat dupacky a hovadiny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jej baby, ste zlate, ake posadnute mamicky x-) podobnu euforiu zazivam pri pohlade na projekty domov :-D tesim sa aj na babatko, ale este to chce cas ;-)
Odpovedať
fifi tento rozumny pristup sa da aj tak, podla mna, uplatnovat len dovtedy, kym to na teba proste "nepride" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
levik: ja viem, uz som zoparkrat take "nutkanie" mala :-D
Odpovedať
No ono to proste pride a rozum ide bokom. Keby som to brala len rozumom, tak neviem ci by som sa k tomu niekedy odhodlala. Bez a tia dupacky z bess.sk x-) Vsetky by som ich pokupila. Uz aj kociky mapujem.. Normalne som posadnuta :-N
Odpovedať
baby ja som vcera kocikovala hodinu a pol malu elu a pri tom som si vypocula story o porode. ale aj tak do toho chcem ist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jani bess je the best.. ale najprv sa musi zadarit.. mam dnes depku, nestiham robit, do toho ma boli hlava a tak.. dufam, ze aspon niekto pride na to stretko a trochu mi zdvihnete naladu :-|
Odpovedať
Neboj, zdvihnem :-D Keby som meskala, tak zavolam ci ste este tam. Ja za taku hodku pojdem z prace, aby som stihala.
Odpovedať
Profilova fotka
jani sup suop chod kupit tie plavky, nieze ma tam nechate cakat ako picina samu :-o
Odpovedať
Neboj. Boze mas ty ale starosti. Mozno tam bude nejaky pekny casnik a potom ti ani chybat nebudeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
prave mi maco oznamil, ze aj on si tam ide s kamosom sadnut :-o
Odpovedať
To vazne? Nahoda? Alebo to potom mate blizko ;-)
Odpovedať
inak baby a ked to vyjde ze tam pojdem tak zaparkujem na tom velkom parkovisku a potom pre mna pride vrtulnik aby som sa vystverala na ten most??? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?